1

Temat: Najlepsza pizza włoska Poznań

Ktoś mieszka w Poznaniu?
Jedziemy na kilka dni, na wycieczkę.
Gdzie możemy wyskoczyć na jakieś dobre jedzenie z dziećmi?
Tylko włoska, bo zależy nam, żeby nie była tłusta.
A pizza jest jedynym co dzieci chcą jeść w lokalach...

2

Odp: Najlepsza pizza włoska Poznań

Tam też mają Gusto Dominium. Wszystko powinno być w najlepszym porządku, pizza smaczna, ciekawa, klimatyczna.
Zresztą - w ich lokalu zawsze pizza jest tak samo dobra, nie ma znaczenia to, do jakiego lokalu pójdziecie.
W każdym mieście będzie tak samo.

3

Odp: Najlepsza pizza włoska Poznań

Zaraz sprawdzę, ale jeśli mają to spoko, bo mamy ich u siebie i do nich głównie chodzimy.
I faktycznie w naszej okolicy inni nie potrafią powtórzyć ich jedzenia, tym bardziej, że rzeczywiście tutaj dbają o jakość produktow i to jakie jest konkretnie ciasto.

4

Odp: Najlepsza pizza włoska Poznań

Akurat u nich w każdym lokalu pizza będzie dokładnie taka sama, tak wieć bez obaw. Musi być smacznie, menu identyczne, różnice mogą być w promocjach, ale te w lokalu prawie zawsze będą dokładnie takie same. I raczej tam pizza musi smakować. Wielu naszych znajomych też chodzi.

5

Odp: Najlepsza pizza włoska Poznań

Hmmm... nie mam żadnych innych propozycji poza Dominium. Czy naprawdę w tej okolicy nie ma żadnych miejscówek, gdzie podawana jest dobra pizza na cienkim cieście?

6

Odp: Najlepsza pizza włoska Poznań

Nie ma... a może jest, tylko nikt jeszcze tego nie odkrył. Jeśli lokal znasz, to średnio rozumiem po co chcesz się bawić w inne?
Mnie tam by się nie chciało. Jest pewniak, to u nich jem i tyle.

7

Odp: Najlepsza pizza włoska Poznań

Żeby poczuć też inne smaki, ale propozycji nie ma, więc też nie ma problemu. Na razie dzięki za pomoc - jeśli pojawi się jeszcze jakaś inna propozycja fajnego lokalu to chętnie go sprawdzimy. Szkoda że zainteresowanie tematem jest takie mizerne ;-)

8

Odp: Najlepsza pizza włoska Poznań

[quote=Giereczka]Tam też mają Gusto Dominium. Wszystko powinno być w najlepszym porządku, pizza smaczna, ciekawa, klimatyczna.
Zresztą - w ich lokalu zawsze pizza jest tak samo dobra, nie ma znaczenia to, do jakiego lokalu pójdziecie.
W każdym mieście będzie tak samo.[/quote]


Gusto Dominium to ta pizzeria, w której zamiast sera podaje się analog sera o ciekawiej i często mylącej nazwie Piccorella zamiast prawdziwego sera? Nie byłam nigdy w tej pizzerii, ale od wielu znajomych, którzy byli w niej w innych miastach słyszałam właśnie o używaniu wyrobów sero podobnych i skutecznie mnie to odstrasza od tej pizzerii i prawdę mówiąc wolę dopłacić kilka złotych i zjeść smaczną, wysokowartościową pizze, która jest wykonana z wysokiej jakości produktów.

Niestety nie doradzę Wam w kwestii wyboru pizzerii w Poznaniu, bo nie mieszkam w tym mieście i nawet jak tam jestem ( a jestem stosunkowo często, bo średnio 1-2 razy w miesiącu u znajomych) to zazwyczaj jemy posiłki samodzielnie przyrządzone w domu. Ja sama zazwyczaj unikam pizzerii znajdujących się na starówce, bo zawsze zawodziłam się zarówno na takich pizzeriach jak i restauracjach, bo mieli kosmiczne ceny a kiepską jakość dań i już od kilku lat raczej wybieram pizzerie znajdujące się poza starówką i ścisłym centrum miast.

Niedługo wybieram się z dziećmi i mężem do Zabrza do rodziny, a także na urlop, bo moja rodzina wyjeżdża zaraz po świętach na urlop i zostawiają nam do dyspozycji mieszkanie. Chcemy zwiedzić trochę Śląsk, bo moje dzieci jeszcze nigdy tam nie były. Chcę wykorzystać fakt, że nie będziemy płacić za noclegi i tym samym zaoszczędzimy na tym sporo pieniędzy i chcę te pieniądze przeznaczyć na atrakcje dla dzieci a także na jedzenie poza domem, żeby móc odpocząć na urlopie i nie spędzać czasu w kuchni. Zaczęłam przeglądać już oferty restauracji i pizzerii w Zabrzu, bo chcę chodzić do w miarę sprawdzonych miejsc. Może ktoś z Was pochodzi lub był w tych okolicach i mógłby mi jakąś polecić? Jak na razie zastanawiam się nad tą [url]http://www.clubtwist.pl[/url] , bo mają szeroką ofertę pizz a także innych dań i przystępne ceny. Co sądzicie?

9

Odp: Najlepsza pizza włoska Poznań

Ja osobiście polecę Al Capone, jeszcze się chyba nigdy nie zawiodłam i mają super wystrój, klimatyczny wink

10

Odp: Najlepsza pizza włoska Poznań

A w Krakowie znacie? Bo ja trafiłam niedawno na tą pizzę z dowozem i muszę przyznać, że bardzo nam zasmakowała smile

11

Odp: Najlepsza pizza włoska Poznań

A ja lubię pizzę z małych pizzerii, tam nie robią taśmowo tylko bardziej dbają o zadowolenie klienta.

12

Odp: Najlepsza pizza włoska Poznań

Sama piekę taką pizzę, że w niejednej pizzerii nie mają tak dobrych:)