151

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Najczęściej przez Internet zamawiam ubrania. Jest większy wybór, a poza tym nie lubię chodzić po sklepach i centrach handlowych.

152

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Nie jestem fanką kupowania ubrań przez internet robię to sporadycznie kiedy muszę, wolę przejść się do jakiegoś centrum i mieć naoczny kontakt z produktem

153

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

A to ja nie mam z tym problemów. Bardzo często kupuję przez internet.

154

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Przeciez każdy wie, że w sieci jest zawsze taniej i o wiele większy wybór. Wczoraj znów zajrzałam do marki Manzana, oj warto było bo mają teraz czyszczenie magazynów, a co z tym się wiąże super ceny i upolowałam śliczny sweterek i fajną bluzę z kapturem.

155

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja uwielbiam zakupy w sieci! Robię je od dawna i do różne zakupy - ubrania, buty, kosmetyki, ale i żywność z supermarketów, rzeczy do domu. Jak nie muszę chodzić po sklepach stacjonarnych, to tego nie robię. Nie lubię tego, w sklepach, galeriach handlowych jest mega ścisk, dużo ludzi, ooo puszczają mi tam nerwy, jak stoję w kolejce do przymierzalni chcąc kupić spodnie.
Zakupy w internecie to sama przyjemność. Ja, mój laptop, herbata i buszuję w sieci. Jest to szybkie, przyjemne, czasami tańsze, można wygrzebać super perełki. Mam wiele ulubionych sklepów, ale oczywiście te najlepsze, to sklepy z ubraniami. Jednym z nich jest mojezakupy net  Kupiłam tam ostatnio sporo garderoby na jesień oraz kurteczkę zimową. Wszystko tam kupione jest bardzo dobrej jakości.
Polecam dziewczyny zakupy w internecie

156

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Szukacie modnych ubrań i sklepów internetowych gdzie je kupicie w niezłych cenach ? Jeśli chcecie ładnie ubierać swoje dzieci i nie wiecie gdzie możecie to zrobić w bardzo dobrych cenach to polecam sklep Szafa Bobasa w którym przez ostatni rok robię zakupy, dają mi wyśmienite rabaty po każdym zakupie. Kupiłam u nich między innymi wysokiej jakości, nigdzie nie znalazłam takiej oferty, jaką oni mi zaproponowali, rewelacyjny sklep z ubraniami dla naszych dzieci, sami zobaczcie ofertę i się przekonajcie !

157

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Kiedyś kupowałam na allegro, ale czasem sprzedawcy nie są do końca uczciwi... Odkryłam sklep mojezakupy.net i od tej pory zamawiam już tylko tam;) Ostatnio kupiłam ładną torebkę w naprawdę dobrej cenie. Widzę, że nie tylko ja mam dobre odczucia jeśli chodzi o ten sklep - powyżej sa już dobre komentarze;)

158

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Zależy jakie ubrania smile Niedawno zaczęłam korzystać z kuponów rabatowych dostępnych na tej stronie  i kupuje dzieciom ubrania w sklepie 5-10-15, bo mają świetną jakość, przystępne ceny, a po tym rabacie mam jeszcze taniej smile

Ostatnio edytowany przez Fiona26 (2016-10-27 08:37:01)

159

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Może nie jakoś masowo, ale bardzo często zamawiam również u nich -
Mają często fajne promocje, łatwo można coś ciekawego dopasować cenowo i ogólnie przynajmniej jak dla mnie coś takiego się po prostu opłaca.

160

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Niedawno odkryłam bardzo fajny sklep z ubraniami  Kupiłam tam spódnicę, sukienkę i koszule. Rzeczy są świetnych marek i bardzo dobrej jakości.

161

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Jak większość osób w sieci. Wyszukałam w ostatnim czasie bardzo interesujący i oryginalny sklep online  moja koleżanka tam kupuje ciuchy i to prawda, mają bardzo oryginalne ubrania, ale mają też piękne dekoracje do  i to mieszkań. Najbardziej spodobały mi się fotografie,rękodzieła, które można powiesić na ścianę;)

162

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja na Domodi kupuję ubrania. Tam zawsze coś znajdę odpowiedniego.

163

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Szczerze mówiąc to różnie. To zależy to przede wszystkim od czasu . Jak mam dość dużo czasu to wybieram się na zakupy do jakiegoś większego centrum handlowego . ostatnio też coraz częściej szukam fajnych rzeczy po internecie . A jak nie mam czasu to po prostu wybieram najbliżej mnie zlokalizowane sklepy i tam szukam czegoś odpowiedniego dla siebie

164

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Zerkaliście już tutaj  ? Jeśli nie, to zróbcie to koniecznie. SO ITALIAN Boutique ma super ubrania w ofercie. Jest tam bowiem duży wybór sukienek, sweterków i bluzek. Ich jakość jest super. Poza tym zawsze mają tam modne i oryginalne rozwiązania.

165

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja mam swoja ulubioną markę, najczęściej kupuje buty top secret i zawsze przez neta wybieram  Łatwo sobie poruwnac, ktore najlepiej sie podobaja lub maja nalepsza cene smile

166

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Odzież kupuję tylko przez internet, z uwagi na bogatą ofertę sklepów internetowych i wygodę samego kupowania w sieci. Często w sklepach odzieżowych w mojej okolicy, nie mogę znaleźć atrakcyjnych ubrań wybranych marek. Moimi ulubionymi markami odzieżowymi są marki takie jak Heine, , Apart, czy marki duńskie np. Dranella, Fransa, Soyaconcept. Szczególnie cenię sobie trzy ostatnie firmy. Ich ubrania są szyte tylko z naturalnych tkanin i cechują się prostym, a zarazem modnym (skandynawskim) stylem, który pasuje do mojego sposobu ubierania się.

167

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Tak naprawdę aż tak bardzo nie ryzykujesz, bo zawsze masz prawo dokonać zwrotu bądź wymiany towaru smile Osobiście mam kilka ulubionych sklepów internetowych, stacjonarnie też kupuję,ale zawsze się denerwuję,że a to nie ma mojego rozmiaru,a to koloru itp. itd., więc załatwiam często zakupy w przysłowiowe 5 minut i na podeście góruje moi faworyci - zawsze znajduję u nich coś dla siebie, to po prostu mój styl

168

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Jeśli chodzi o bluzki damskie  fajne znalazłam na jestesmodna.pl - może ktoś jeszcze kupuje tam? Do tej pory najlepszy sklep online, który znalazłam z ciuchami. Mają oryginalne wzory i kroje, nie to co w sieciówkach.

169

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja najczęściej ubrania kupuję przez internet. Uwielbiam tę formę robienia zakupów, czy tych ubraniowych, czy innych. Bardzo często można trafić na fajne promocje. Ostatnio kupowałam na jestesmodna.pl i trafiłam na fajne świąteczne okazję.

170

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Najczęściej w sieci, bo można znaleźć czasami tanie i jednocześnie bardzo eleganckie rzeczy

171

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja wybieram internet bo jest znacznie większy wybór i korzystniejsze ceny. Poza tym, ja mam dosyć problematyczną figurę i trudno jest mi dobrać dla siebie idealne ubranie. Dlatego takie rzeczy jak  gdzie nie mam problemu z wybraniem dla siebie odpowiedniej sukienki, które mankamenty zamieni w zalety.

172

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

ja zawsze dostawałam od kogoś, w sumie mało mam ciuchów, które kupiłam sobie sama. Zawsze z odzysku wink ostatnio myślałam nad wymianą garderoby, ale łaziłam po galerii w celu zakupenia czegokolwiek i nic nie kupiłam...... NIC big_smile

173

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ostatnio natknęłam się na markę Boboli. Przeczytałam dużo opinii na temat tej marki i powiem Wam, że dużo osób wychwala jakość wykonania ubrań. Sklep internetowy Bebello sprzedaje ich ciuchy w dobrej cenie. Sprawdźcie sami, jakie różnorodne rzeczy oferują: W przyszłym tygodniu zamawiam coś dla córeczki.

174

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

ja głównie sieciówki ale muszę niedługo zmienić garderobę bo jestem w ciąży i wiecie - pracuję w banku i muszę dobrze wyglądać, dlatego chcę skorzystać z usług i wybrać się ze stylistką na zakupy. w końcu w ciaży też mogę sie ładnie ubierać prawda?

175

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

W sklepach sieciowych bo jest mi wygodniej. A odkąd znalazłam tą stronę

Ostatnio edytowany przez Luzza55 (2017-03-01 01:03:39)