51

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Bielizna damska duże rozmiary są ciężko dostępne. Jest nie wiele sklepów które oferują coś więcej niż standardowe rozmiary. Więc takie mnie najbardziej interesują.

52

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Mam dwa sprawdzone sklepy z bielizną i odzieżą spoko ceny

53

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja przeważnie kupuję odzież. Bardzo lubię t-shirty z napisami. Szczerze, nie mam czasu na chodzenie po sklepach, a tam mam bardzo duży wybór koszulek:)

54

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja bardzo lubię kupować na showroom.pl, ceny może dość wysokie, ale można znaleźć coś też ze średniej półki cenowej. Wybór ogromny, więc zawsze warto popatrzeć smile

55

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Modna kurtka do kupienia . Sklep posiada szeroką ofertę. Jest pewny i bezpieczny.  big_smile

56

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

A kupowałyście w sklepie jestesmodna.pl? Ja od jakiegoś czasu kupuje tam ubrania, torebki, buty i jestem mega zadowolona. Ubrania są w cenach podobnych do tych w sklepach w galeriach, lecz wydaje mi się, że jest większy wybór i można być trochę oryginalniejszym. Któraś z was może tam kupowała i podzieli się swoją opinią na temat tego sklepu?

57

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Nigdy nie kupowałam... Kiedyś kupowałam buty na eobuwie, Carinii, DeeZee (buty i sukienki, torebki).

58

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Jeżeli chodzi o zakupy w internecie to ja ostatnio cały czas patrzę na ciuchy  Teraz czaję się na koszulę nocną, najbardziej podoba mi się ta czarna  smile

Ostatnio edytowany przez marines (2016-09-28 23:25:53)

59

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Nalepiej korzystać z promocji, takiej jak tu:
[url]http://urodaizdrowie.pl/25-na-bielizne-triumph-i-sloggi-promocja-w-sklepie-telimena-pl[/url]

60

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

A Wasze maluchy gdzie ubieracie? Mnie czeka cała wyprawka zimowa dla dwunastolatka, który uparcie dąży do tego, żeby przerosnąć własną matkę i pięciolatki, która chce koniecznie nosić ubrania starszego brata. Zawsze próbuję trochę zaoszczędzić, bo wiadomo, że nie jest to mały wydatek, szukam więc w sieci różnych kodów rabatowych i promocji. Wczoraj znalazłam zniżki do 5.10.15. Bardzo się cieszę, dzisiaj jedziemy na zakupy, na pewno nie wrócimy bez skompletowanej wyprawki wink

61

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

W sieci tylko mojezakupy.net Najlepszy sklep z ubraniami w internecie - piękne sukienki, wygodne spodnie, ogromny wybór torebek. Uwielbiam!

62

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja lubię szukać okazji na Domodi. I odkrywam dzięki temu nowe marki.

63

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

[quote=kocham_kato]Ja lubię szukać okazji na Domodi. I odkrywam dzięki temu nowe marki.[/quote]
Też swego czasu tam szperałam smile Można tam czasem znaleźć coś ciekawego smile

64

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja potrafię sporo czasu spędzać na Domodi. Zawsze tam szukam w pierwszej kolejności.

65

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Warto zerknąć sobie do SO Boutique . Jest tam wiele ciekawych sukienek oraz sweterków. Oferta jest naprawdę ciekawa. Odzież tam dostępna jest naprawdę wysokiej jakości. Poza tym ceny też są ok.

66

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

A ubranka dziecięce gdzie najczęściej kupujecie? Ja znalazłam ostatnio półśpioszki, które będą idealne dla mojego malutkiego siostrzeńca smile

67

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Jeżeli chodzi o zakupy w internecie to ja kupuje rzeczy w zoio. A jak mogę sobie pozwolić na spędzenie czasu w sklepach, to odwiedzam sieciówki i poluję na okazje big_smile

68

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Mi się zawsze uda trafić na jakiś fajny sklep w internecie, natomiast moja mama już ma z tym problem. Ostatnio czytała gdzie kupić sukienkę dla puszystych i znalazła tam ciekawą propozycję. Po świętach będzie składać swoje pierwsze zamówienie.

69

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

A no to fajnie smile ja różnie kupuję, zależy co i w jakim sklepie mi się spodoba. Ostatnio np znalazłam fajne koszulki nocne damskie wykonane z dobrej jakości bawełny.

70

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Najlepiej korzystać ze sprawdzonych sklepów i serwisów internetowych, bo to daje nam gwarancję zadowolenia z zakupów. Choćby tu, gdzie można znaleźć bardzo szeroki wybór sukienek na każdą okazję, wystarczy tylko poszukać.

71

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Bardzo dobrą odzież sportową kupisz tu. Szczególnie  dla osób czynnie uprawiających sport. Znajdziecie tu również odzież termoaktywną.

72

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja w sumie odzież sportową kupuję w Decathlonie. Tam mają niedrogą, a dobrej jakości.

73

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ostatnio odkryłam nowy  sklep z fajnymi ciuszkami w sieci i dopisuję go do listy moyami.pl

74

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Spróbuj tuttaj
Mają duzy wybór, fajne ceny i jakość świetną smile

Ostatnio edytowany przez Marika9011 (2017-02-01 17:45:12)

75

Odp: Gdzie kupować ubrania w sieci?

Ja kupuję w różnych sklepach internetowych. Ale głównie w polskich, w zagranicznych nie zamawiam.