26

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

Gdzie szukacie zimowych kosmetyków ? Ja potrzebuję kremu do rąk i czegoś ochronnego do twarzy...

27

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

Ja zimą mam przesuszoną skórę na całym ciele. Pomagają mi różnego rodzaju olejki, kokosowy, arganowy. Teraz mam też fajny olejek drogeryjny do ciała, to jest olejek w kremie z bielendy, arganowy. Dobrze nawilża, regeneruje naskórek, mam wrażenie że ma lepsze i mocniejsze działanie niż zwykły balsam

28

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

Mam ten sam problem, zimno na dworze, w domu suche powietrze, skóra jest tak przesuszona, że dosłownie się łuszczy. U mnie bardzo dobrze się sprawdza masło do ciała oeparol balance na zmianę z balsamem z tej serii. Skóra jest w znacznie lepszym stanie.

29

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

U mnie na ciało - olej kokosowy i masło shea. Na twarz - olejek i krem Evree.

30

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

Na pewno postawiłabym na nawilżenie i wspomagania odnowy komórkowej . Polega to na zastępowaniu martwych komórek naskórka nowymi

31

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

Skóra zimą potrzebuje przede wszystkim dobrego nawilżenia i ochrony przed czynnikami atmosferycznymi. U mnie ważny jest dobry dobór kremu do twarzy i balsamu do ciała. Ostatnio używam kokosowego olejku do ciała w kremie od Bielendy, bardzo dobrze nawilża i regeneruje skórę zimą. Nie mam już uczucia, że jest wysuszona czy podrażniona, przestała też się łuszczyć, a olejek ma lekką, kremową konsystencję i szybko się wchłania.

32

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

Natłuszczenie i ochrona przeciwsłoneczna - bo zimą słońce operuje niżej

33

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

U mnie zimą najbardziej cierpi skóra na dłoniach.
A Wy macie jakieś problemy ze skórą, które pojawiają się w sezonie zimowym?

34

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

Tak, mam zaczerwienienie policzków, na skutek niskich temperatur i wiatru. Smaruję kremem ochronnym na zimę, ale to niewiele pomaga, bo jednak dużo czasu spędzam na zewnątrz...

35

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

Przede wszystkim skora potrzebuje nawilżania i warstwy ochronnej, wiec lekko tłustsze kosmetyki są nawet wskazane.

36

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

Mam suchą skórę więc podwójnie odczuwam zimno, nawet te kremy ochronne słabo pomagają. Działa tylko owinięcie twarzy szalikiem...

37

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

Należy też zapewniać ochronę UV, wiele osób o tym nie pamięta...

38

Odp: Czego potrzebuje skóra zimą?

Natłuszczam ją dobrymi kremami ....