26

Odp: Pokój malucha

Ja też kupilam meble  happybabi i sa supeer

27

Odp: Pokój malucha

Pomysłów dużo, tylko pieniądze mieć smile

28

Odp: Pokój malucha

Uwielbiam pastele smile Ja jeszcze bym zainwestowała w ciekawe wieszaczki. U mojej chrześnicy jest kilka i sprawdzają się idealnie. Ciekawe, kolorowe i inne niż wszystkie. Można je wykorzystać na wiele sposobów.

29

Odp: Pokój malucha

zobaczcie to łóżko , jest super , ja mam takie w domu i jest superowe !

30

Odp: Pokój malucha

Też macie ten problem, że przybywa Wam z roku na rok co raz więcej książek i zeszytów u dziecka? smile U mnie tak jest, już brakuje miejsca na nie i szukałam w Internecie sposobu na jakieś półki albo inny pomysł na trzymanie książek i zeszytów. Znalazłam instrukcję jak wykonać regał na książki i zeszyty w kształcie drzewka. Jeśli ma się trochę drewna i dobrego kleju to można wyczarować takie cudo, które nie tylko posłuży jako półki ale też jest dekoracją na ścianie.

31

Odp: Pokój malucha

Ja też mam kilka fajnych propozycji na pokoik dla małej dziewczynki, wszytstkie pochodzą z Homebooka smile

32

Odp: Pokój malucha

A ja przyglądam się takiemu rozwiązaniu  czyli plakaty w ramach na ściany, fajny pomysł myślę plakat zawsze można wymienić łatwo jak się znudzi, a w ramie całkiem fajnie wygląda.

33

Odp: Pokój malucha

Pokój dziecięcy ma to do siebie że nieustannie ulega transformacji, tzn. dziecko rośnie, zmieniają się jego potrzeby i adekwatnie do tego trzeba dostosować pokój. Wiem to z doświadczenia, pokój mojej siostry średnio co dwa lata zmienia kolory czy ustawienie mebli. A propo tego drugiego to moja mama właśnie kupiła jej nowe meble

34

Odp: Pokój malucha

A co myślicie o udekorowaniu pokoju dziecięcego ramkami drewnianymi  ze zdjęciami malucha i rodziców?

35

Odp: Pokój malucha

Naklejki są dobrym pomysłem. Na pewno ożywią pokój dziecka. Warto jednak pamiętać, by nie było tego za dużo i za pstrokato. Trzeba dopasować do siebie kolor naklejek i kolor ścian. Najkorzystniej, by kolor dziecięcego pokoju nie był zbyt agresywny, a uspokajał. Neutralne barwy ścian i mebli dają większe pole do popisu dla kolorów dodatków i dekoracji. Pokój można urządzić w jakiejś konkretnej estetyce – dżungla, las, kosmos lub połączyć dodatki w różnym stylu w spójną całość. Warto dowiedzieć się co podoba się swoim dzieciakom i próbować dopasować ich oczekiwania do swojego zamysłu. To ważne, by dzieci dobrze się czuły w miejscu, w którym spędzają przecież tak wiele czasu! Należy też pamiętać, że gust dzieci i poczucie ich estetyki kształtuje się od najmłodszych lat.

36

Odp: Pokój malucha

Ja ostatnio meblowałam pokój mojego malucha oraz meble zamawialiśmy w sklepie Black Red White. Jest to dobry producent mebli 9 .Kupowaliśmy tam meble do mieszknaia, byliśmy zadowoleni tak wiec kupiliśmy również dziecięce.

37

Odp: Pokój malucha

Bardzo ładne są te aranżacje ze zdjęć.

38

Odp: Pokój malucha

Jeżeli zastanawiacie się nad tym na jaki kolor powinniscie pomalowac pokój swoich pociech to oprócz kilku propozycji kolorystycznych i ciekawych kontrastów znajdziecie tam też co nieco informacji o koloroterapii. Myslę ze warto uwzględnić te informacje gdy będziecie zabierali sie za remont pokoju dziecięcego.

39

Odp: Pokój malucha

Jeśli chodzi o kolory to nie można przesadzać, bo nie ma nic gorszego dla dziecka niż przestymulowanie. Lepiej oprzeć się na kolorowych dodatkach niż ścianach w ostrych barwach. Warto też pamiętać o osobistych akcentach, np. ramkach ze zdjęciami rodziny. Mnie się najbardziej podobają ramki drewniane Do tego pastelowe ściany i drewniane mebelki smile

40

Odp: Pokój malucha

Ważnym elementem w takim pokoju jest łóżko dziecięce. Musi być wygodne i funkcjonalne, a przy okazji atrakcyjne. Dobrym wyborem może być łóżko piętrowe. Podobają się dzieciom i można dzięki nim zaoszczędzić sporo miejsca.

41

Odp: Pokój malucha

Fajne fototapety dla dziewczynek znajdziecie tutaj - sama brałam niedawno bo nasza mała już nie jest taka mała i trzeba było odmienić jej pokoik.

42

Odp: Pokój malucha

U dzieci trzeba wymieniać tapety też  z tej przyczyny, że szybciej się niszczą, zwłaszcza jak maluchy są zbyt kreatywne wink

43

Odp: Pokój malucha

Teraz jest taki wybór i tak piękne rzeczy, że naprawdę nic tylko urządzać smile Nie tylko meble, ale nawet takie detale jak pościel. Dla dziewczynki polecam taką cudną pościel z Hello Kitty:) są też koce i narzuty nie wiem jak wam ale mnie się strasznie podobają smile

44

Odp: Pokój malucha

Zgodzę się z tym, że teraz na rynku mamy naprawdę ogromny wybór bardzo ładnych mebli dziecięcych i nawet nie trzeba długo przy tym szukać. Sama niedawno czytałam artykuł o meblach dziecięcych i ich wyborze, a konkretnie o tym, czym się kierować, gdy chcemy takie meble kupić. Inspiracji jest od groma.

45

Odp: Pokój malucha

Aaa myślałaś o naklejkach?
Jest wiele różnych przykładów, wygodnie się to mocuje nie trzeba fachowca do tego.

46

Odp: Pokój malucha

A jakie wybieracie lampki nocne do pokoju dziecka? Takie zwykłe czy na przykład z projektorem? Bo ciekawe lampki znalazłam. Są tam nawet misie-lampki.

47

Odp: Pokój malucha

Jak urządzacie pokój malucha - polecam Sklep z pościelą Trilli - jest to sklep typowo dziecięcy,
czyli jest tam głownie pościel dziecięca a także dla maluchów (niemowlaków) - począwszy od kompletów pościelowych
poprzez pościel do łóżek, pościel do wózków a na rożkach skończywszy - bardzo ladne rzeczy i dodatkowo z materiałów
przyjaznych dzieciaczkom. Wiem, bo miałam niedawno chrzciny w rodzinie i kupowałam rożek dla dziecka oraz rogal do karmienia

48

Odp: Pokój malucha

zgadzam się wybór rzeczy dla dziecka jest spory ;p

49

Odp: Pokój malucha

Nie są potrzebne jakiekolwiek cuda. Trzeba umieć to połączyć z pozostałymi elementami i wtedy całość będzie wyglądała zdecydowanie lepiej. A czy to jest specjalnie trudne? Przecież gotowe połączenia można znaleźć w sieci.

50

Odp: Pokój malucha

Ja na farbach się niestety nie znam, chyba najważniejsze, zeby nie były toksyczne dla malucha. mi sie w pokoju syna marzą białe meble, pastelowe dodatki i cotton balls