1

Temat: dobra księgarnia

Jeśli potrzebujecie zakupić jakieś ciekawe książki warto zajrzeć na    mają naprawdę dobre ceny i szybciutką dostawę.

2

Odp: dobra księgarnia

PWN kojarzy mi się z podręcznikami ze studiów... Teraz wolę lżejszą literaturę. Zwykle zamawiam książki na merlin.pl przy okazji innych zakupów...

3

Odp: dobra księgarnia

A ja bardzo lubię zamawiać w księgarni która nie jest bardzo popularna dzięki czemu nie ma aż tak wysokich cen a mianowicie jest to

4

Odp: dobra księgarnia

Obecnie jest dużo księgarni, które mają konkurencyjne ceny, warto poszukać w sieci. Nawet za granicą można znaleźć polskie księgarnie internetowe. Jak mieszkanie na terenie UK, warto przejrzeć sobie   znajdziecie tam bardzo duży wybór książek, a także polskie gry planszowe oraz puzzle. W piątki są organizowane promocje na wybrane tytuły, mają dostawę za niecałe 2 funty.

5

Odp: dobra księgarnia

Moja ulubiona to największa księgarnia internetowa bonito.pl
Kupicie tam , a stali klienci mogą liczyć jeszcze dodatkowo na atrakcyjne rabaty.
Zaletą tej księgarni jest również szybka wysyłka i możliwość odbioru na wiele sposobów: poczta , w paczkomacie, osobiście, lub dostawa kurierem.

6

Odp: dobra księgarnia

Lubię księgarnię PAN TOMASZ z Łodzi. Fajne promocje, sprawna obsługa, książki świetnie zabezpieczone na czas transportu smile

7

Odp: dobra księgarnia

Z kartą Selgros są zniżki w wielu sklepach, tylko oferta do dziś, do 12.02.2017, chociaż jeżeli chodzi o np. wycieczki to sugeruję się stronami takimi jak  żeby być pewna co i gdzie na mnie czycha.

Ostatnio edytowany przez ewa.kopia (2017-02-27 17:52:24)

8

Odp: dobra księgarnia

Kupuje ktoś książki w Empiku? big_smile Jakoś... zaopatruję się tam w wiele rzeczy, ale w książki raczej nie. Zdarzyło mi się tam kupować jedynie te do nauki języków.

9

Odp: dobra księgarnia

Ja korzystam z dyskontu ksiązkowego Fajne ceny książek z rabatami i tania, szybka wysyłka.

10

Odp: dobra księgarnia

pwn jest dość drogi niestety tam nie robię już zakupów.. ale mogę ci polecić  tutaj zawsze są najnowsze ksiazki i często z dodatkowym rabatem. ostatnio kupilam ksiażkę i to nowość która dopiero co wyszła z rabatem 15 zł, także się opłaca.

11

Odp: dobra księgarnia

Ostatnio na Ravelo była mega promocja w ich outlecie. Wyprzedawali wszystko po 3 zł. Mega!

12

Odp: dobra księgarnia

W zasadzie każdy tytuł, jakiego szukam, najtaniej znajduję na Livro.
Oni nawet jakoś niedawno wygrali ranking księgarni online.
Jedynym z kryteriów były właśnie najniższe ceny.
Nie ma opcji, żeby księgarnia stacjonarna dała lepsze ceny.
Sprawdźcie sobie dowolne tytuły książek.

13

Odp: dobra księgarnia

proponuje aros.pl zawsze taniej niż konkurencja i to bez specjalnych promocji

14

Odp: dobra księgarnia

tez kupuje w arosie, ceny zawsze są dużo niższe niż w konkurecji , mają także gry planszowe, nie maja promocji, cena jest zawsze taka sama, ale oszczedzić można także na transporcie, dostarczenie paczki do kiosku ruchy kosztuje ok 4 zl

15

Odp: dobra księgarnia

Zawsze porównujcie sobie ceny książek, jakich szukacie z Livro.
Jeszcze nam się nie zdarzyło, żeby ktoś miał taniej. Może nie kupujemy tych książek jakoś dużo, ale po co mamy płacić więcej? Zresztą - dla mnie znaczenie ma również dostępność książek - stacjonarnie ten wybór jest jednak ubogi.

16

Odp: dobra księgarnia

A ja też bardzo często kupuje książki, najczęściej w inbook.pl, ponieważ mają dobre ceny i duży wybór książek, często wracam właśnie do tej księgarni.

17

Odp: dobra księgarnia

Często korzystam z promocji w sklepach internetowych, czy to na książki, czy ubrania. Ostatnio upolowałam buty do biegania New Balance w promocyjnej cenie. Na stronie [url]https://1but.pl/new_balance/promocje,wyprzedaze[/url] oferowane są markowe buty i ubrania w dużo niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Można sporo zaoszczędzić, a kasę przeznaczyć na inne przyjemności.

Ostatnio edytowany przez ckliwa (2019-08-05 12:40:01)

18

Odp: dobra księgarnia

Hmm... sprawdziłam w Livro cenę książki, którą zamierzam kupić i... była o 10 zł droższa niż gdzie indziej hmm Tak więc pewnie coś tam mają taniej niż inni, a coś drożej..

19

Odp: dobra księgarnia

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę niestety w stanie pomóc...

20

Odp: dobra księgarnia

Polecicie księgarnię z bardzo dużym wyborem ebooków? Ja szczególnie lubię czytać o suplementach [u

Ostatnio edytowany przez kasiakre12345 (2018-06-14 15:27:47)

21

Odp: dobra księgarnia

A o jakiej książce dokładnie piszesz? Tej, że na Livro o tyle droższa?
Widziałam rankingi i oni byli zazwyczaj cenowo max w Top3.
Ale być może są jakieś tytuły, które mają drożej.

22

Odp: dobra księgarnia

Ja bardzo lubię księgarnie które mają dobry program partnerski - często kupuję książki więc to dla mnie niezwykle istotne.

23

Odp: dobra księgarnia

ja kupuję przez internet wink

24

Odp: dobra księgarnia

Księgarnia Livro, już pisałam.
Spróbujcie znaleźć gdziekolwiek te same premiery i bestsellery za zbliżoną kasę.
Cóż - nie da się ;-) Przerabiałam to wielokrotnie.
W sieci to się zdecydowanie bardziej opłaca.

25

Odp: dobra księgarnia

Dzisiaj w księgarni Znak większe promocje niż w Black Friday big_smile Hahha
Za 80,53 PLN mam 8 książek, i czuję, że zrobiłam interes życia nie dając się skusić w Czarny Piątek.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2018-12-05 15:27:40)