26

Odp: dobra księgarnia

Ogólnie w sieci jest zdecydowanie taniej. Zakupy w necie lubię również z tego względu, że ogarnia się je szybko.
Nie ma czegoś takiego, że musisz chodzić po mieście, a tam nie ma tego, czego szukasz.
I tak to powinno wyglądać.

27

Odp: dobra księgarnia

Dobrą książkę można znaleźć w świetnie zaopatrzonej księgarni. Oferują pięknie wydane książki i wartościowe merytorycznie z wielu różnych dziedzin.

28

Odp: dobra księgarnia

Ja najczęściej kupuję z drugiej ręki i często są one w tak dobrym stanie jak te z księgarni, tylko sporo taniej smile

29

Odp: dobra księgarnia

A oglądasz je przed zakupem, czy przez net kupujesz?

30

Odp: dobra księgarnia

Ceny książek są teraz z kosmosu - tak że ja kupuję tylko jeśli nie mogę pożyczyć.

31

Odp: dobra księgarnia

Przechodziłam wczoraj obok księgarni Świat Książki. Dziewczyny, jak stamtąd pachniało! Oszałamiający, cudowny zapach papieru i druku. Te setki książek w stosach i pełne półki. I jeszcze na niektóre promocja -50% na drugą.
I tak sobie myślałam odurzając się zapachem, że tak bardzo chciałabym, żeby było mnie stać na kupowanie książek w księgarniach stacjonarnych. Kupuję online, bo mogę porównać ceny, które są DUŻO niższe niż stacjonarnie. Przesyłkę często mam za darmo, bo kupuję więcej naraz, a nawet jeśli muszę za nią zapłacić, to wciąż wychodzi taniej, niż w innych księgarniach, również takich z opcją zakupów online (mam na myśli choćby Empik).

Część książek kupuję bezpośrednio od wydawcy, bo jest takie nieduże wydawnictwo specjalizujące się w tematyce jaką jestem zainteresowana - Ruthenus. Ich książki wszędzie są tak samo drogie, więc na nich nie zaoszczędzę, ale warte są swojej ceny. Jakość papieru, druku, oprawy prezentuje najwyższy poziom. Nie żałuję na nie tym bardziej, że kupując wspieram polskiego przedsiębiorcę, który działa z prawdziwą pasją. A poza tym wydawnictwo zawsze dorzuca do zamówienia fajne gratisy, więc już tym bardziej lepiej kupić u nich, niż gdzieś indziej.

32

Odp: dobra księgarnia

Co prawda u wydawcy powinno być taniej, no ale wszystko drożeje to i książki również.