26

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

...bo tęskni się najbardziej za tym, co się straciło, choćby czasowo... Długo tak będziesz uziemiona w domu...?

27

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

pewnie że aktywnie nie ma co siedzieć w domu tylko najlepiej gdzieś wyjechać bo szkoda ostaniach słonecznych dni. Ale że jesień bywa kapryśna to najlepiej wybrać takie miejsce że jak nie będzie pogody to będziemy mogli coś zwiedzić lub zobaczyć. Ja proponuję Wieliczkę, a wy jakie miejsca proponujecie?

28

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

A co powiecie na jakąś wycieczkę całą rodzinką? Na przykład do Sandomierza? Weekend w Sandomierzu brzmi bardzo zachęcająco jak dla mnie smile

29

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

ja wiecznie siedzę w domu i teraz wasz post mnie trochę natchnął  i czuję jakoś werwe do działania, nawet gdzieś bym wyszła, coś porobiła, ale boję się, że mi szybko minie jak tylko wynurzę z domu nos na te zimno smile

Ostatnio edytowany przez zielonka (2016-11-22 15:04:34)

30

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Bardzo fajnie jest na kaszubach

31

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Ja lubię odpoczywać przez weekend w górach.

32

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

W tym roku tylko w domu, nie ma co jeździć i ryzykować w czasie pandemii...

33

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Leniuszkowanie też jest fajne wink A jeśli pogoda będzie mimo wszystko kusząca, to można wybrać się na niedaleką wycieczkę. Turystów już nie ma, na noc wraca się do swojego domu, jest bezpiecznie smile

34

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Zwykle w tym czasie  jeżdżę do Torunia, pozwiedzać trochę i odpocząć.

35

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Chcę w tym roku wybrać się na Kaszuby, zobaczymy co uda się zorganizować...

36

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Jakieś bardziej konkretne plany z tymi Kaszubami Passiflore? Masz na oku miejscówkę, czy tak po prostu ciągnie Cię w tamte strony?

Może jeśli będzie w miarę ładna pogoda, to też coś zaplanuję. To taki nostalgiczny weekend. Chętnie wybrałabym się w jakieś miejsce związane z historią, upamiętnieniem jakichś szczególnych wydarzeń.

37

Odp: Weekend listopadowy - domowo czy aktywnie?

Mam upatrzone miejsce w ok. Szymbarku - to tzw. Szwajcaria kaszubska:)