26

Odp: Świąteczne prezenty

Kupujecie coś rodzince na święta? Ja jadę do teściów i chciałam im kupić jakieś AGD do kuchni. Dla męża mam upatrzone i fajną koszulę. Zazwyczaj na wielkanoc kupujemy sobie słodycze ale ile można? Wolę coś praktycznego kupić. a jak jest u was?

27

Odp: Świąteczne prezenty

Ja zamierzam kupić mojej koleżance fajną opaskę do włosów ivybands. Jest ładna, idealna do biegania czy jazdy na rowerze. Zobaczyłam ją ostatnio u siebie w lokalnym sklepie i powiem szczerze, że bardzo mi się spodobała. Kupiłam sobie dwie - jedną do ćwiczeń, a jedną do noszenia na co dzień i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona smile

28

Odp: Świąteczne prezenty

Myślę, że dla faceta sprawdzą się  zegarki męskie. Są na prawdę ładne i pasują do każdego ubioru.
Faceci lubią zegarki dlatego one zawsze spradzają się w roli prezentu smile Myślę, że taki prezent ucieszyłby nie jednego faceta.

29

Odp: Świąteczne prezenty

Tak już się jakoś utarło,że odzieżowych prezentów nie robimy sobie wcale.
Dorośli w naszej rodzinie obdarowują się książkami, płytami, dla dzieci są to zabawki i słodycze, a w tym roku będzie jeszcze film video od Świętego Mikołaja zamówiony w

30

Odp: Świąteczne prezenty

Bardzo lubię świąteczne prezenty i staram się, aby były to jakieś wyjątkowe rzeczy. Powoli zaczynam je kupować, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Mojej mamie zamówiłam torebkę -  Myślę, że bardzo się ucieszy, bo jak każda kobieta lubi torebki.

31

Odp: Świąteczne prezenty

Można też kupić jakąś modną apaszkę czy szal

32

Odp: Świąteczne prezenty

Mężczyźnie można kupić akcesoria wędkarskie. Proszę: Musisz tylko dowiedzieć się, którzy mężczyźni lubią wędkarstwo- nie każdy może mieć takie hobby.

33

Odp: Świąteczne prezenty

Wydaje mi się, że rzeczy związane z modą są jak najbardziej wskazane . Takie prezenty podkreślają , że zależy nam na drugiej osobie i pokazują , że są dla nas ważni . Moim zdaniem nie trzeba wcale wydawać nie wiadomo jakiej ilości pieniędzy aby sprawić komuś radość . Ja na przykład ostatnio otrzymałam od męża bardzo fajną sukienkę bo on wie , że jestem miłośniczką tego typu garderoby . Powiedział mi że nie wydał na nią całej wypłaty a mnie się bardzo podobała i doceniłam to ,  że chciał mi sprawić radość kupując to, co mnie generalnie bardzo się podoba

34

Odp: Świąteczne prezenty

Fajnie, też bym chciała, żeby mój mąż czasem mi coś kupiła, on nawet o moich urodzinach potrafi zapomnieć hmm ale mimo to ja mu zawsze kupuję prezent. Wymysliłam że po choinkę kupię mu radio internetowe  nie wiem jeszcze które, ale na pewno coś wybiorę smile

35

Odp: Świąteczne prezenty

Pomysłowym i zabawnym prezentem mogą być koszulki z nadrukami, które sami możecie zaprojektować na stronie dzięki kreatorowi online;)

36

Odp: Świąteczne prezenty

A co dajecie swoim mężom? Ja zawsze mam z tym największy problem... Zresztą mąż mi nie pomaga, bo jak go pytam, co by chciał, to sam nie wie wink Zastanawiam się nad jakimś ubraniem. Podobają mi się  . Co myślicie o takim prezencie?

37

Odp: Świąteczne prezenty

Ja kupuję w jakichś sklepikach,które są w moim mieście,nie żadne sieciówki : P

38

Odp: Świąteczne prezenty

Ja kupuję zawsze przy okazji codziennych zakupów, nie tracę czasu na specjalne wyprawy...

39

Odp: Świąteczne prezenty

a taka bransoletka z szafirami dobra by byly na prezent dla mamy?


jeszcze sa kolczyki i pierscionek do kompletu

40

Odp: Świąteczne prezenty

W sumie dobry pomysł. W zasadzie podarowanie biżuterii to zawsze dobry pomysł.

41

Odp: Świąteczne prezenty

Prezenty można robić zawsze ! zawsze jest na nie pora, może ktoś zrobi sobie prezencik i sie skusi na torebeczkę ? big_smile
Ja to na bank zrobię smile

42

Odp: Świąteczne prezenty

Ja w tym roku całej rodzinie kupuję botki na sezon zimowy, co prawda nieco przed gwizdką z zaznaczeniem, że to jest prezent gwiazdkowy, więc pod choinką będzie symboliczna słodycz lub owoc. Tak to myślę kupić takie ładne botki , z okrągłym noskiem, zapięciem na sznurowadła, ociepleniem.

43

Odp: Świąteczne prezenty

Potwierdzam, że chyba lepiej biżuteria, niż bielizna smile. Kobiety kochają świecidełka wink

44

Odp: Świąteczne prezenty

szaliki, swetry wink

45

Odp: Świąteczne prezenty

Sprawiłam sobie oprawki do okularów.

46

Odp: Świąteczne prezenty

A ja sobie sama zrobiłam prezent i kupiłam prześliczną bransoletkę. W końcu też mi sie coś od życia należy. Uwielbiam rękodzieło, a biżuterie to już w szczególności. Bransoletka jest wyjątkowa.

47

Odp: Świąteczne prezenty

Dla kobiet polecam legginsy bezszwowe- jakość jest fenomenalna smile

48

Odp: Świąteczne prezenty

U mnie w rodzinie książki jednak królują jako prezenty pod choinkę. W zeszłym roku cioci daliśmy np. oryginalną bombkę w kształcie kota bo kocha koty. Czasami ktoś wpadnie na pomysł kupienia całkowicie odjechanego swetra świątecznego. Jest z tym dużo zabawy i śmiechu. Dla dzieci klocki lego, które zawsze się sprawdzą albo ubranka świąteczne, jako dodatek do prezentu. A może na przykład wielki kosz z miodami, z różnych roślin? Takie małe degustacyjne słoiczki.

49

Odp: Świąteczne prezenty

No ja uwielbiam coś pysznego dostać, np. figurki z marcepana:)

50

Odp: Świąteczne prezenty

U mnie mile widziane są dekoracje do domu, najlepiej coś w egzotycznym stylu!