1

Temat: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Chciałabym kupić sobie kilka porządnych ciuchów od znanych projektantów . Jakiś czas odkładałam kaskę. Przegladałam aukcje, byłam w kilku sklepach ale nie spodziewałam się aż takich cen! Świetne ciuchy ma magda bytrym ceny niestety tam gdzie patrzyłam zaczynały się od 3 tys. sad a tyle nas jeden ciuch nie mogę wydać hmm gdzie szukać? żeby było taniej? smile

2

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Kochana niestety w butikach takich przy galeriach czy centrach miast ceny potrafią naprawdę powalić z nóg.Ja markowe ciuchy zamawiam zawsze przez neta w sprawdzonych butikach bo wychodzi niejednokrotnie o 1/3 ceny taniej.Ostatnimi czasy zamawiałam tutaj ] zerknij sobie może akurat coś dla siebie znajdziesz.Na pewno nie pożałujesz -ja to bym mogła non stop coś kupować gdyby tylko zawartość portfela była ciągle taka sama smile

3

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Fajnie wiedzieć smile

4

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

tez wlasnie myslalam ostatnio o tym, aby uzupelnic garderobe rzeczami bardziej jakoscioymi. W ogole mam wrazenie, ze lepiej jest czasami kupic drozej i miec dana kiecke na dluzej. Niektorzy producenci to produkuja naprawde badziewie. Dlatego juz nawet wole wydac kilka zl wiecej i miec gwrarancje jakosci. Teraz tez chce sobie kupic kilka fajnych rzeczy, w tym sukienek. Nie wiem jednak, gdzie takich szukac? Bylam ostatnio galerii i owszem tam byly niezle ciuchy. Klopot w tym, ze naprawde bardzo drogie. Pomyslalam, ze moze w sieci znalazloby sie cos tanszego, a jednoczesnie nie odbiloby sie to na jakosci sukienek

5

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

też mi się tak wydaje. Ja właśnie ostatnio mam podobne zdanie i również kupuję sukienki droższe, ale z lepszego materiału. Dzięki temu mam je na dłużej. Kochana, po galeriach to szkoda czasu, lepiej sobie coś przez sieć znajdź. Będziesz miała taniej, a jakość na tym nie ucierpi

6

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

A masz cos konkretnego na mysli? Czy tak ogolnie piszesz?

7

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

ja kupuję ostatnio w Polska firma, bardzo dobra jakość, ja jestem zadowolona. Ale to sobie sama popatrz i obejrzyj. Jak Ci nie przypadną sukienki do gustu, to wpisz w google i powinny wyskoczyć inne sklepy

8

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

dzieki, w wolnej chwili przejrze co tam maja

9

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

A czym się kierujecie jak wybieracie ubrania? Opinią innych, poradami znawców? Czytacie porady w Internecie? Bo ja często zagląda na  . Już sporo się dowiedziałam na temat wyboru odpowiedniego ubrania.

10

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

showroom?

11

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Wejdź na mojezakupy.net Tam znajdziesz markowe, fajne ciuchy i to nie za tak ogromną kwotę. Ja sama lubię rzeczy markowe, a nie szmatki z sieciówek i kupuję tylko tam.

12

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Może Asos? Tylko nie każdy robi lubić zakupy w zagranicznych sklepach.

13

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

No to koniecznie zapisz się do klubu zakupowego  - ja robię zakupy w ich outlecie i mają tak przecenione ubrania i buty, i to od dużych marek lub projektantów (np. torebki od Michalea Krosa czy ubrania Deni Cler), że spokojnie sobie fajne rzeczy kupisz. Niektóre przeceny to są np. 80% procent! Ja odkąd ich odkryłam, to kupuję tylko tam smile

14

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Dobre jakościowo ciuchy można kupić już od 300zł. Nie wiem czemu niektórym wydaje się, że trzeba wydać na jedną rzecz tysiące. Jak mam ochotę kupić sobie coś porządnego to zaglądam tutaj:

15

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Jak tylko dostanę w pracy karpiowe to całe przepuszczę w tym sklepie  Kocham kupować buty. Nic innego mnie tak nie cieszy.

16

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Karpiowe? U mnie czegoś takiego nie ma big_smile. W sumie śmieszna nazwa.

17

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Bardzo dobry temat . Ja też właśnie zastanawiam się gdzie kupować naprawdę takie ekskluzywne ciuchy żeby nie kosztowały nie wiadomo ile . Oczywiście zdaję sobie sprawę , że tego typu ubrania nie będą tanie , ale też z drugiej strony chciałabym oszczędzić Jeśli w ogóle nadarzy się taka okazja . Także też szukam jakiegoś fajnego sklepu stacjonarnego lub zwykłego aby nie przepłacać i mieć naprawdę fajne i eleganckie rzeczy

18

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Czasem lepiej kupić mniej, dac więcej, ale wybrac jakość. Ja np. kupuje tylko skorzane buty, moje ulubione to buty gino rossi. Szukam w necie na ceneo  bo jest taniej niz w sklepach stacjonarnych. A jakosc ta sama smile

19

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Kupiłam niedawno piękną sukienkę z nowej kolekcji na  Czasem lepiej zapłacić troszkę więcej i mieć coś wyjątkowego niż te ubrania dostępne w zwykłych sieciówkach

20

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Od projektantów, można czasem kupić coś taniej w promocjach...

21

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

A wiecie może gdzie sprzedają jakieś eleganckie i w miarę tanie sukienki ? Najważniejsza jest dla mnie jakość bo od pewnego czasu kupuje takie rzeczy i dobrze na tym wychodzę, ponieważ dłużej wyglądają one jak nowe . Chciałabym jednak poznać kilka niezłych lokalizacji , które zajmują się sprzedażą sukienek spełniających moje kryteria

22

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

pochodź po sklepach u siebie, poszukaj w sieci, powinnaś coś znaleźć odpowiedniego

23

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Chodziłam , chodziłam , ale albo rzeczy nie mają odpowiedniej jakości albo są po prostu kosmicznie drogie , także wcale nie jest tak łatwo znaleźć coś właściwego

24

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

to może w sieci? ja ostatnio kupuję w i jestem bardzo zadowolona. To nasza firma, która produkuje wysokiej jakości sukienki. Zresztą sama zobacz i sobie oceń, ewentualnie poszukaj innych sklepów sieciowych, ale ten co podałam wyżej powinien Ci przypaść do gustu :-)

25

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

no rzeczywiście dobrze te sukienki wyglądają, dzięki za namiary