1

Temat: Ciuchy nie z sieciówek

Witam wszystkich smile Chciałabym poradzić się was w sprawie zakupu ubrań smile Bardzo lubię kupować ubrania i zawsze szukam czegoś unikalnego. Niestety, w sklepach sieciowych bardzo trudno o oryginalność i zazwyczaj sprzedają po kilkanaście sztuk tej samej bluzki czy spodni. Pomyślałam więc, że może fajnym rozwiązaniem byłby outlet odzieżowy. W moim mieście nie są one zbyt dobrze wyposażone, więc wolałabym znaleźć jakiś sklep online. Moglibyście mi jakiś polecić? Chciałabym żeby to był sklep sprawdzony i polecony przez kogoś niż jakiś wzięty w ciemno:)

2

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Ja czasem kupuję tutaj:
vintageshop.pl

3

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

A taki mniejszy by się nie nadawał?tu na pewno masz większą szansę znaleźć coś innego niż w sieciówkach...

4

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

to fakt jak kupisz coś w sieciówce to później jak założysz to przynajmniej 5 osób zobaczysz w tym samym ale co zrobić żyjemy w świecie globalizacji. internetowy outlet taki jak ten  to może być ciekawa alternatywa nie wpadłem na ten genialny pomysł. skoro są sklepy to i ich tańsze odpowiedniki powinny być. jak wypatrzę coś ciekawego na pewno się podzielę

Ostatnio edytowany przez szerin (2015-02-09 06:16:13)

5

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Mi osobiście nie przeszkadza to że ktoś ma takie same ubrania jak ja a jeżeli coś mi się podoba to to kupuję, ale ostatnio coraz częściej robię zakupy przez internet ponieważ nie mam czasu wybrać sie na porządne zakupy a jak przegadam strony i wpadnie mi coś w oko to po prostu zamawiam wydaje mi się że rzeczy są zdecydowanie tańsze a jakościowo nie odbiegają od tych w sklepach

6

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Ja bardzo często kupuję w outletach. Bo z jednej strony jest taniej, a z drugiej nie mam tych samych ciuchów co koleżanka, czy dziewczyny na ulicy. Z tego samego powodu lubię kupować w second handach. Lubię być niepowtarzalna i mieć inne ciuchy niż wszyscy w okół. A wiadomo, większość ubiera się w sieciówkach i potem na ulicy wszyscy wyglądamy tak samo.

7

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Po pierwsze- nie za bardzo przeszkadza mi, że ktoś, gdzies tam chodzi w tych samych ciuchach, co ja. Ale lubie zajrzeć do second handów z racji tego, że jest tam o wiele taniej, no i przy okazji mogę znaleźć rzecz, ktora najprawdopodobniej nie zalozy nikt.

8

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Jeśli chcesz mieć coś, czego raczej nie zobaczysz u innej dziewczyny na ulicy, to szukaj u projektantów. Niekoniecznie tych drogich i już uznanych w świcie mody. Fajne kreacje ma np. Magdalena Kortas (zerknij na jej propozycje w e-sklepie, mi szczególnie podoba się ta sukienka  - idealna na karnawałowe wyjścia te bardziej i mniej wytworne).

9

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

A buty gdzie wam się najczęściej zdarza kupować?nie wiem czy kojarzycie może ten ]?mnie tam się udało upolować kilka fajnych par:)

10

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Jeśli szukasz niebanalnych ubrań, nie z sieciówek, w dobrych cenach i w dobrej jakości to rzuć okiem na ubrania z ]. Mnie bardzo do gustu przypadły. Szczególnie ich sukienki, o pięknym trapezowym kroju, z modnymi motywami kwiatowymi. Myślę, że Tobie również się spodobają.

11

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Z chęcią je pooglądam. Teraz już nie wiadomo, gdzie kupować ubrania.

12

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Ja w sumie nie mam nic przeciwko ubraniom z sieciówek. Często kupuje w H&M i w Mohito.

13

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

A moze poszukaj w second handzie? Tam na pewno znajdziesz cos unikalnego smile

14

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Najlepiej szyć na miarę u krawcowej, wtedy będą niepowtarzalne...

15

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

fakt, szycie na miarę to chyba najlepsze rozwiązanie smile

16

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Jeśli chcesz nosić się oryginalnie to zawsze możesz sobie własne ubranie zaprojektować. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne, nikt nie wymaga od Ciebie szycia.

Fajna jest ta strona:

Możesz w konfiguratorze zaprojektować własny nadruk na takiej koszulce. Sama jakis czas temu w sklepach nie znalazłam tego co mi sie podobało i zaprojektowałam tam swoją. Nic trudnego.

Ostatnio edytowany przez elena (2016-08-31 13:51:58)

17

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Może spróbujesz zakupów przez internet? Ja sporo tam kupuje, a jeden sklep polubiłam najbardziej, to mojezakupy.net  Znajdziesz tam dużo różnych ubrań, naprawdę szeroki wybór, po za tym dobre ceny, wiele promocji i wyprzedaży. Zamawiałam tam już kilka rzeczy i brak jakichkolwiek problemów z kontaktem, czy przesyłką. Polecam z czystym sercem.

18

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Wpisz sobie w google młodzi polscy projektanci. Mają na pewno fajne oryginalne ubrania, a wcale nie tak drogo

19

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Ja często zamawiam tutaj  . To polski producent, szyją w Krakowie, jak jest jakiś problem że coś źle leży to też poprawią, albo nawet uszyją na miarę. Ceny mają umiarkowane, nie takie jak w galeriach ale też nie takie jak u znanych polskich projektantów wink Także na spokojnie smile Ja gorąco polecam

20

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Moim zdaniem tak naprawdę w wielu miejsca, także w sieciówkach można kupić fajne ciuchy. Przy czym trzeba jeszcze wiedzieć, jakie fasony dobrze na nas leżą. Dlatego też sama bardzo chętnie zdecydowałabym się na taką opcję jak zakupy ze stylistkąJak sądzicie o takim pomyśle?

21

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Jeśli ktoś nie ma gustu,to na pewno jest to dobry pomysł.

22

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Każdy kupuje tam, gdzie mu bardziej odpowiada, ja sama korzystam z sieciówek, ale nie tylko.

23

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Ze sklepów internetowych bardzo lubię ten  zamówiłam sobie ostatnio właśnie dwie pary spodni naprawdę tanio a jakość świetna, buty też tam kupuję i sukienki. Zamawiając za 200 zł wysyłka jest gratis.

24

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Dość duży asortyment damskich ciuchów jest w tym sklepie ostatnio fajna wyjściowa kiecke tam brałam na wesele, szybka wysyłka i fajna sukienka.

25

Odp: Ciuchy nie z sieciówek

Bardzo oryginalne i niepowtarzalne modele można znaleźć w tym sklepie smile  W dodatku ich rzeczy są w większości wytworzone w Polsce. Bez problemów także otrzymałam od nich swoją przesyłkę, nawet była zdziwiona, bo wysyłają także za granicę!