1

Temat: Zaproszenia ślubne

Pochwalcie się jakie miałyście albo jakie chcecie mieś ślubne zaproszenia?  bardzo podobają mi się też takie w wersji "na luzie" np. para na rowerze -super są wink Co myślicie o takich bardziej uroczych niż eleganckich zaproszeniach? smile

2

Odp: Zaproszenia ślubne

Ja chciałabym mieć białe, klasyczne, ze złotymi gołąbkami  na przodzie...

3

Odp: Zaproszenia ślubne

Czerwone zaproszenie no no no wink Ale motyw z odciskami palców bardzo ciekawy smile Mnie podobają się takie z motywem mapy i w ogóle wszelkie oryginalne pomysły są mile widziane smile

4

Odp: Zaproszenia ślubne

My zamówiliśmy zaproszenia ''Artirea'' Akwarelowe z różową kokardką. Śliczne i tanie zapłaciłam za jedno 3,20zł bez wkładki bo nie była nam potrzebna. Polecam osobiście bo szukając zaproszeń wszystkie tego typu (z kokardką) ostatecznie kosztowały ok 5-12zł a tu miła niespodzianka jak otrzymałam cennik.

5

Odp: Zaproszenia ślubne

Ja się zastanawiam nad dwoma wzorami zaproszeń i nie mogę się zdecydować. Może pomożecie, które wybrać? Które Wam się bardziej podobają?

6

Odp: Zaproszenia ślubne

Ja jestem już zdecydowana, tzn. prawie- to będzie coś z tego ale nie wiem co hahaha więc w sumie obszar poszukiwań mam zawężony, ale nie tak do końca. Może któraś coś doradzić ?

7

Odp: Zaproszenia ślubne

Ja znalazłam tutaj piękne, ręcznie robione kartki ślubne. Są inne niż wszystkie i na tym mi zależało.

Ostatnio edytowany przez carla (2016-05-24 23:23:09)

8

Odp: Zaproszenia ślubne

A ja bym chciała, żeby miały ciekawy kształt:)

9

Odp: Zaproszenia ślubne

Też wolałabym takie klasyczne zaproszenia, może coś takiego, jak wysłała janinka. Podoba mi się motyw kwiatowy, ale raczej delikatny, np. coś takiego. Lubię białe zaproszenia z drobnymi elementami i widocznymi imionami. Ważna jest też dla mnie cena, bo jednak gości może trochę być wink

10

Odp: Zaproszenia ślubne

Zastanawiałam się nad wyborem zaproszeń z moje-zaproszenia.pl Trochę się bałam zamawiać zaproszenia w sklepie internetowym, ale widzę dużo pozytywnych opinii oraz dziewczyn, które tam kupuje zaproszenia, więc już nie waham się zamówić moich.

11

Odp: Zaproszenia ślubne

Moja kuzynka miała przepiękne zaproszenia, kompletnie inne, nie mam niestety jak teraz zrobić zdjęcia. Wiem, że znalazła firmę która je robiła w tym katalogu, większość ważnych namiarów miałam stamtąd, bardzo jej ta stronka pomogła w organizacji wesela. Moje zaproszenia były takie zwykłe, jeszcze miałam do nich najzwyklejsze białe koperty. Teraz bym dołożyła więcej kaski i zamówiła najpiękniejsze smile

12

Odp: Zaproszenia ślubne

Ja lubię zaproszenia, gdzie są jakieś dodatki, np. wstążki, ozdoby, coś zaskakującego.

13

Odp: Zaproszenia ślubne

a co myślicie o tych zaproszeniach? bo właśnie chciałabym takie klasyczne, proste i nie obsypane sercami i gołębiem smile

Ostatnio edytowany przez pomaranczka (2017-08-05 15:30:09)

14

Odp: Zaproszenia ślubne

Mi w gust totalnie wpadły zaproszenia , zastanawiamy się właśnie z narzeczonym które z nich wybrać, co sądzicie? Mi się bardzo podobają takie proste i estetyczne...

15

Odp: Zaproszenia ślubne

A co myślicie o zaproszeniach w stylu eko? Zastanawiam się własnie nad takimi, chciałabym coś oryginalnego, tradycyjne zaproszenia w kwiatki, kokardki itp. do mnie nie przemawiają.

16

Odp: Zaproszenia ślubne

Super połączenie piękna i ekologii:)

17

Odp: Zaproszenia ślubne

Mi też się bardzo podobają. Nie lubię takich "wypasionych" no chyba że to rękodzieło wink

18

Odp: Zaproszenia ślubne

A co powiecie na taki wzór ? Nie spotkałam się jeszcze z takimi zaproszeniami, ale muszę powiedzieć, że bardzo mnie zaciekawiły. Cena także jest niewygórowana a jak wiadomo, przy dużej ilości zaproszeń warto zwracać uwagę na ceny.

19

Odp: Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne może Ci zaprojektować Jagoda -  polecam robi to ładnie i profesjonalnie, i niedrogo - także bardzo spoko opcja

20

Odp: Zaproszenia ślubne

Ja swoje zamawiałam w sieci. Wzór wybrałam z tych dostępnych. Mają bardzo ładne projekty. Moje to te z liniami papilarnymi smile)

21

Odp: Zaproszenia ślubne

Myślałaś może jak sprawić, by takie zaproszenie było jedyne w swoim rodzaju? Jak w unikatowy sposób przedstawić wasze uczucie gościom? Znalazłam ciekawy blog poetycki publikujący amatorskie poezje - Twojewiersze.pl, wejdź, popytaj, może ktoś pomoże ci w spersonalizowaniu takiego zaproszenia.

22

Odp: Zaproszenia ślubne

Po co brać cudze, jak można własne?

23

Odp: Zaproszenia ślubne

Dziś każda drukarnia to robi.

24

Odp: Zaproszenia ślubne

Ja mam utalentowaną plastycznie koleżankę, której mogłabym zlecić wykonanie takich zaproszeń

25

Odp: Zaproszenia ślubne

Podobają mi się takie z wycięciami, motywami roślinnymi