26

Odp: Sprzątanie?

Na pewno telefon i komputer by go zastanowił... smile

27

Odp: Sprzątanie?

Niektórych sprzętów taki przodek by się przestraszył, a i my nie zawsze patrząc na przedmioty codziennego użytku, którymi się przodkowie posługiwali, potrafimy określić co to jest i do czego może służyć.

28

Odp: Sprzątanie?

może Cie zaskoczę ale chyba nikt nie lubi sprzątać :PP

29

Odp: Sprzątanie?

Ja czasem lubię zrobić dom na błysk, czuję wtedy taką satysfakcję z efektu:)

30

Odp: Sprzątanie?

Jeśli sprzątanie jest waszą udręką, zawsze można wyręczyć się firmą sprzątającą.  Wszystko zależy od tego czy mąż się zgodzi smile

31

Odp: Sprzątanie?

Serio? Ja bym nie umiała tak kogoś obcego do domu wpuścić.

32

Odp: Sprzątanie?

Sprzątanie mało komu sprawia przyjemność, ale wiadomo trzeba to zrobić i nie można się nastawiać anty. Z wynajmowaniem kogoś do sprzątania to zależy jak kto lubi i jak go stać. Ja większość porządków robię sama, ale jednej rzeczy nie odpuszczę mojemu synowi, który gra codziennie w piłkę na "orliku" i przynosi pełno kulek do domu (takie ze sztucznej trawy). Dlatego jego zajęciem jest zmiatanie tych kulek, a dobra szufelka i zmiotka  pomaga mu w tym. Jak na razie najbardziej sprawdzają się te z firmy Spontex.

33

Odp: Sprzątanie?

[quote=pelargonia]Serio? Ja bym nie umiała tak kogoś obcego do domu wpuścić.[/quote]
Ja też nie, bo wszędzie wokół mam przedmioty, które mają dla mnie osobiste znaczenie. Nie mam przestronnego, niemal pustego domu, w którym mogłaby sprzątać obca osoba i niezbyt lubię, gdy ktoś rusza moje rzeczy. Każda z nich ma swoje miejsce i nie chciałabym, żeby ktoś coś przestawiał, nawet kosmetyki lubię sobie po swojemu poukładać.

34

Odp: Sprzątanie?

Lubiłam sprzątać do wczoraj big_smile Wczoraj zabrałam się za czyszczenie mosiądzu i myślałam, że oszaleję big_smile Na szczęście z pomocą przyszedł mi brat, ale i tak trochę się powkurzałam na ten mosiądz big_smile

35

Odp: Sprzątanie?

A ja nie cierpię, najlepiej gdyby samo się odkurzało i zmywało wink

36

Odp: Sprzątanie?

ja będę musiała wziąć specjalnie urlop w pracy żeby przed świętami porządnie posprzątać.

37

Odp: Sprzątanie?

A ja odpoczywam przy sprzątaniu ,wyłączam myślenie, włączam muzykę dance i robota idzie szybko:)

38

Odp: Sprzątanie?

dla mnie sprzątanie to też forma zajęcia myśli, zwłaszcza jeśli wcześniej czymś się zdenerwuję i muszę się czymś zająć.

39

Odp: Sprzątanie?

To bardzo dobre wyładowanie nerwów. Przynajmniej są tego pozytywne efekty. ;-)

40

Odp: Sprzątanie?

Dobry sprzęt do sprzątania możesz kupić też w necie . Mnie ostatnio interesuje zakup mopa parowego. Może by mi to ułatwiło sprzątanie, bo ciągle podłoga zawalona piciem lub sokiem z kubeczka.

41

Odp: Sprzątanie?

A ja na urodaizdrowie.pl trafiłam na bardzo ciekawy artykuł o sprzątaniu smile Adresowany głównie do firm sprzątających, ale myślę, że i na niwie domowych działań się przyda wink

42

Odp: Sprzątanie?

ja powiem tak, że sprzątania nie lubię, wręcz nie cierpię ale lubię jak jest czysto.

43

Odp: Sprzątanie?

Ja bardzo lubię sprzątać jednak mój kręgosłup często odmawiał mi posłuszeństwa dlatego też postawiłam na małe udogodnienia. Jednym z nich był mop. Dużym problemem też jest mycie okien dlatego trafił do mnie  odkurzacz do szyb. Takie rzeczy bardzo odciążają kręgosłup i sprząta się przyjemniej smile

Ostatnio edytowany przez ritakaa (2017-01-27 22:13:07)

44

Odp: Sprzątanie?

Ja tam lubię sprzątać bo dzięki temu czuję się komfortowo we własnym domu. Dobierając odpowiednie akcesoria do sprzątania oraz preparatu zrobicie to mega szybko. Ja mogę np wam polecić sidolux . Jest naprawdę rewelacyjny - dobrze czyści, chroni powierzchnię i nadaje połysk. Uważam, że warto po niego sięgać smile

45

Odp: Sprzątanie?

Ja sprzątam środkami naturalnymi, i na tyle często żeby brud nie narastał. Inaczej musiałabym sięgnąć po chemię.

46

Odp: Sprzątanie?

Ja sama ogarniam sprzątanie, bo lubię to robić.