1

Temat: Zmiana koloru włosów

Dziewczyny moja narzeczona chcę zmienić kolor włosów, problem polega na tym że ma typową urodę pod włosy rudę, czyli jasna bardzo cera, niebieskie oczy, nie lubi swoich rudzielców, ja uważam że są śliczne a ona nieziemsko piękna,  ta chce je zmienić, co proponujecie? Jaką farbę najlepiej użyć, która jest bezpieczna?Szkoda tych jej włosów.

Ostatnio edytowany przez enzo (2016-09-11 13:06:09)

2

Odp: Zmiana koloru włosów

Każda chemiczna farba działa negatywnie na włosy, a naturalne mogą tu być za słabe i zamiast np. blondu wyjdzie świński róż... Jej wygląd tylko do blondu pasuje, bo przy ciemnych włosach będzie wyglądała jak blada śmierć...

3

Odp: Zmiana koloru włosów

Niech nie zmienia, bo to jest najlepszy kolor dla jej typu urody!

4

Odp: Zmiana koloru włosów

Niech nie zmienia całkowicie koloru, niech pobawi się w refleksy i pasemka. Jest dużo lagodnych farb czy kremów, które w tym pomagają:

5

Odp: Zmiana koloru włosów

Może delikatna zmiana na mahoń? to taki rudawy brązbardziej brąz wpadający w rudy. Jeśli typowo rude ją nudzą a ma urodę na takie włosy idealną to ja bym spróbowała z tym kolorkiem smile

Ostatnio edytowany przez minia77 (2016-10-23 22:41:08)

6

Odp: Zmiana koloru włosów

Ja tylko raz ufarbowałam na rudo i nie mogłam się do swojego nowego wyglądu przyzwyczaić...

7

Odp: Zmiana koloru włosów

Niech idzie do fryzjera i ona/on jej to zrobi. Kupiłam synkowi
Wracając do sprawy, sama schrzani to farbując z pudełka.

8

Odp: Zmiana koloru włosów

Trzeba odwlekać sprawę aż jej przejdzie big_smile

9

Odp: Zmiana koloru włosów

[quote=enzo]Dziewczyny moja narzeczona chcę zmienić kolor włosów, problem polega na tym że ma typową urodę pod włosy rudę, czyli jasna bardzo cera, niebieskie oczy, nie lubi swoich rudzielców, ja uważam że są śliczne a ona nieziemsko piękna,  ta chce je zmienić, co proponujecie? Jaką farbę najlepiej użyć, która jest bezpieczna?Szkoda tych jej włosów.[/quote]

A może zamiast farby wystarczy  Jest bardziej naturalna, nie popali włosów i nie uczuli skóry głowy. Zobacz dostępne kolory i wybierz jej jakiś delikatnie ciemniejszy od jej naturalnego.

10

Odp: Zmiana koloru włosów

rude naturalne włosy są przepiękne!

11

Odp: Zmiana koloru włosów

Ja myślę, bardzo intensywnie o tęczowych włosach, są teraz bardzo modne

12

Odp: Zmiana koloru włosów

A ja ostatnio zdecydowałam się na niebieski odcień włosów w salonie expert i powiem wam że wyglądają świetnie, długo się zastanawiałam na tą usługę colorfulhair ale teraz nie żałuję:) śmiało polecam w końcu kiedyś trzeba się odważyć na jakąś zmianę!

13

Odp: Zmiana koloru włosów

Adriana a jaki masz kolor włosów swój ? Chodzi za mną jakaś odważna zmiana..
Nie zniszczyło Ci to włosów ??

14

Odp: Zmiana koloru włosów

[quote=Diabela]Adriana a jaki masz kolor włosów swój ? Chodzi za mną jakaś odważna zmiana..
Nie zniszczyło Ci to włosów ??[/quote]
mój syn także na początku wakacji "strzelił" sobie taki kolorek na końcówkach włosów. Po pierwszym szoku muszę stwierdzić, że wygląda ekstra. Z tego co się orientuję to wraz z koloryzacją była dodatkowa usługa smartbond - tak aby nie zniszczyć włosów

15

Odp: Zmiana koloru włosów

Dziewczyny a co to są za usługi w ogóle i na czym polegają? To jakieś zabiegi są? Chodzi za mną metamorfoza, bo nic nie zmieniałam bardzo długo. Może i ja bym skorzystała? smile

16

Odp: Zmiana koloru włosów

Na stronie L'oreal znalazłam o smartbond . O tej usłudze mówicie dziewczyny?

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2017-07-30 09:55:06)

17

Odp: Zmiana koloru włosów

@a_grestowa jeśli chodzą za Tobą metamorfozy to dosłownie odzwierciedlasz mój stan ;p ale ja juz poszłam trochę do przodu i nawet umówiłam się na stylizacje włosów u fryzjera w Anlaya Day Spa Byłam tam na urlopie msc temu i widziałam babeczki, które poddawały się takim stylizacjom. Nie mogłam wyjść z podziwu stosowanych technik. Już przebieram nogami, bo nie mogę się doczekać kolejnego wypadu tam i czekającej mnie zmiany;p

18

Odp: Zmiana koloru włosów

Sama technika to mnie raczej nie zachwyca, bo nie znam się smile Najważniejszy jest dla mnie efekt smile

19

Odp: Zmiana koloru włosów

henna do włosów jest świetna, z tym, że nie da się nią rozjaśnić koloru. ale sama używam od kilku lat i wszyscy chwalą, jaki mam piękny kolor smile

20

Odp: Zmiana koloru włosów

[quote=bojowa][quote=Diabela]Adriana a jaki masz kolor włosów swój ? Chodzi za mną jakaś odważna zmiana..
Nie zniszczyło Ci to włosów ??[/quote]
mój syn także na początku wakacji "strzelił" sobie taki kolorek na końcówkach włosów. Po pierwszym szoku muszę stwierdzić, że wygląda ekstra. Z tego co się orientuję to wraz z koloryzacją była dodatkowa usługa smartbond - tak aby nie zniszczyć włosów[/quote]
A to smrtbond to co to jest ?

21

Odp: Zmiana koloru włosów

Powyżej masz link czym to jest i w jaki sposób działa wink Odbudowuje strukturę włosów, co swoją drogą musi być świetnym zabiegiem nie tylko przy colorfulhair, ale i jako osobny zabieg. Każda z nas chyba chciałabym mieć zadbane włosy odzywione.

22

Odp: Zmiana koloru włosów

Nie tylko musi być, ale i jest. Skusiłam się i jestem zachwycona efektem. <3

23

Odp: Zmiana koloru włosów

Nie wiem na jaki kolor się zdecydowałaś, ale za mna chodzi taki #TeamUnicornHair smile

[img]https://www.salonexpert.pl/assets/img/colorful/img2-1.jpg?v1.91[/img]

24

Odp: Zmiana koloru włosów

Ja mam taki wielokolorowy big_smile
Bo mam i zółte i rudawe i niebieskie i fioletowe i szare już teraz big_smile
Teraz chyba będę chciała po prostu szare na całości.

25

Odp: Zmiana koloru włosów

Właśnie zmieniłam z typowego blondu na popielaty blond, super efekt:)