1

Temat: Czy to dobry prezent?

Chciałbym mojej dziewczynie kupić na urodziny opaskę monitorującą aktywność Co o niej sądzicie? Czy to będzie trafiony prezent? Czytałem dużo na jej temat i wydaje mi się, że to będzie przydatna rzecz. Poza tym monitoruje ona też serce i fazy snu.

2

Odp: Czy to dobry prezent?

Beznadziejny.. Kobiecie kupuje się perfumy, kosmetyki lub wyjazd do spa, a nie jakieś dziwne gadżety...

3

Odp: Czy to dobry prezent?

Popieram wypowiedź powyżej. Kobieta bardziej ucieszy się z takich pięknych perfum  niż z jakiegoś elektronicznego gadżetu... Różnimy się od mężczyzn, zapamiętaj.

4

Odp: Czy to dobry prezent?

Mnie by taki prezent raczej nie ucieszyl smile

5

Odp: Czy to dobry prezent?

nie bardzo

6

Odp: Czy to dobry prezent?

Szukając prezentu dla dziewczyny skup się na znalezieniu czego szczególnie wyjątkowego. Przede wszystkim postaw na oryginalność, bo to właśnie takie prezenty dają największą radość. Gotowe pomysły na prezent możesz również znaleźć na stronie

7

Odp: Czy to dobry prezent?

ee kup jej i sobie taki voucher z  , dla mnie to rewelacja, ucieszylabym się z takiego prezentu. Taka prędkosć, taka akcja wrażenia. No przecież rewelacja ! Zaproponuj jej to koniecznie

8

Odp: Czy to dobry prezent?

A po co dziewczynie taka opaska?

9

Odp: Czy to dobry prezent?

Dziewczyna ucieszy się z fajnych perfum czy modnego dodatku do stylizacji, takie prezenty kupujcie:)

10

Odp: Czy to dobry prezent?

Najlepiej klasyczne perfumy, dodatki lub biżuteria bo taka opaska nie przypadnie jej do gustu no chyba że jest zapaloną biegaczką i szukała czegoś takiego...

11

Odp: Czy to dobry prezent?

ja bym się skupił moze na wyglądzie dziewczyny, kupiłbym coś do pielęgnacji ciała, albo coś związanego z jej zainteresowaniami na przykład. Na avans.pl są rzeczy nadające się na takie okazje i fajne są pogrupowane. Zajrzyj tam może coś znajdziesz.

12

Odp: Czy to dobry prezent?

Dobra książka czy płyta to fajny prezent:)

13

Odp: Czy to dobry prezent?

Ja powiedziałam lubemu, że podoba mi się  i taką dostałam smile Uwielbiam dostawać to, o czym marzę, dlatego zawsze mówię wprost o swoich oczekiwaniach.

14

Odp: Czy to dobry prezent?

Jak lubi sport, to rzeczywiście taka opaska może być trafiona. Dużo zależy od tego to ona lubi. Ja np bym się ucieszyła z muzyki lub książki.

15

Odp: Czy to dobry prezent?

Moim zdaniem kosmetyki to świetny pomysł na prezent, szczególnie te naturalne. Ja ostatnio trafiłam na hydrolat z czystka -
oraz olejek z opuncji figowej. Zastanawiam się nad zamówieniem tych kosmetyków dla mamy na urodziny. Jest typową kosmetykomaniaczką i powinna się ucieszyć z prezentu smile
Na pewno się ucieszy, zwłaszcza, jeśli jeszcze nie próbowała tego, co jej kupisz. Kosmetykomaniaczki są "zachłanane" na nowości w ich prywatnych kosmetyczkach big_smile Ja uwielbiam dostawać kosmetyki smile

16

Odp: Czy to dobry prezent?

Tak, a najlepiej dobre perfumy:)

17

Odp: Czy to dobry prezent?

według mnie dobry wink

18

Odp: Czy to dobry prezent?

Co byście wolały dostawać w prezencie? Przedmioty czy vouchery na atrakcje typu zabiegi, wyjazdy, pobyty, rozrywki, zajęcia sportowe, ekstremalne wyczyny (jak skoki na spadochronie i inne takie)? Czy lepiej kupić komuś przedmiot, czy zafundować bon na emocje? smile

19

Odp: Czy to dobry prezent?

Mąż przygotowuje się do zawodów triathlonowych i niebawem ma urodziny, więc postanowiłam kupić mu coś z  Myślicie, że to dobry pomysł na prezent dla sportowca?

20

Odp: Czy to dobry prezent?

Jeśli wiesz, czego mógłby potrzebować, to to najlepszy prezent smile Powodzenia na zawodach smile

21

Odp: Czy to dobry prezent?

Dla sportowca zawsze dobrym prezentem jest fajna koszulka, na jesień oczywiście jakaś cieplejsza:)

22

Odp: Czy to dobry prezent?

Jeżeli kocha sport to na pewno jest to dobry pomysł. Wiem coś o tym, mój facet nie może się nadziwić, że sama ucieszyłabym się najbardzej ze szkolenia z doskonalenia technik jazdy w  a nie z pierścionka, czy kolczyków.

23

Odp: Czy to dobry prezent?

A co sądzicie o wspólnym wyjeździe np do spa? Ja ostatnio odkryłam i zastanawiam się nad zrobieniem tam rezerwacji. Mój mąż ma niedługo urodziny i pomyślałam, że taki wyjazd będzie idealnym prezentem. Od dawna nigdzie nie byliśmy i wiem, że przyda mu się chwila odpoczynku od codziennych spraw. Wydaje mi się, że taki prezent bardziej go ucieszy niż np kolejne perfumy.

24

Odp: Czy to dobry prezent?

A mnie trochę denerwuje, gdy ktoś szuka na siłę spersonalizowanych prezentów, zamiast po prostu dać mi kosmetyki tongue Uniwersalnym kosmetykiem jest taka woda micelarna Moim zdaniem każda kobieta chętnie przyjęłaby taki prezent.

25

Odp: Czy to dobry prezent?

Cóż taki wyjazd na pewno byłby dobrym, ale także kosztownym pomysłem. A co powiedziałybyście na taki prezent jak chociażbyo tematyce sportowej. W księgarni internetowej Aros można znaleźć całe mnóstwo tego typu propozycji i jeżeli wybierzemy coś powiązanego tematycznie z jej zainteresowaniami, bez wątpienia taki upominek zostanie miło przyjęty.