1

Temat: maska do włosków

hej, szukam jakiejs maski do włosów. słyszałam że loreal professionnel maska jest całkiem dobra, ale nie wiem jaką wybrać? Czy znacie jakieś maski tej firmy, albo jakieś równie dobre?

2

Odp: maska do włosków

Maski marek Kemon albo Tahe  - z obu jestem zadowolona:)

3

Odp: maska do włosków

hej, ja z loreala używam tej regenerującej bo mam okropnie włosy zniszczone po farbowaniu, używam jej dopiero tydzień ale efekty są już bardzo widoczne [. Najlepiej dobrać maskę do rodzaju włosów i do tego co chcesz osiągnąć stosując ją. Jestem zadowolona.

4

Odp: maska do włosków

Jak maska to ode siebie moge podesłac wam bellezze. To taka nowa rewitalizująco-naprawcza maska przeznaczona głównie dla bardzo wysuszonych i zniszczonych włosów. Zawiera hydrolizowaną fitokeratynę z ryżu, która zachowuje się ona podobnie do naturalnie występującej keratyny. Wypełniją włókna włosowe, wzmacniając trzon włosa i przeciwdziałając rozdwojonym końcówkom. Składniki wnikają głęboko we włosy i rekonstruują pierwotną strukturę włosa.

5

Odp: maska do włosków

Ciekawa sprawa. Jak się ją stosuje? Jak oceniasz wydajność? No i jaka cena? smile

6

Odp: maska do włosków

U mnie Kallos wiśnia się sprawdza, a mam suche włosy.

7

Odp: maska do włosków

O no mi nie przypasił na suche włosy.

8

Odp: maska do włosków

A próbowałyście maskę Regenerum?  Mam suche, średnioporowate włosy, które wiecznie się puszą. Trzymam ją dłużej niż zaleca producent i dodatkowo pod czepkiem. Efekty są naprawdę super smile

9

Odp: maska do włosków

Niektórym pomaga Biowax, niektórym Kallos. Nie polecę ci nic konkretnego, bo nie wiem jakie masz włosy. Najppierw sprawdź ich porowatość i napisz czy są wysoko czy niskoporowate:) Później można wybierać maskę.

10

Odp: maska do włosków

Ja bardzo długo używałam maski biowax i jakiś czas temu przeczytałam dużo dobrych opinii o kallosie. Kupiłam niedawno wersję latte bo akurat była w promocji, a ja przechodziłam obok hebe. Muszę przyznać, że cena za taką pojemność wręcz powala i muszę powiedzieć, że mi bardzo odpowiada. Włosy idealnie się rozczesują i wyglądają trochę lepiej, ale nie zauważyłam oszałamiających efektów.

11

Odp: maska do włosków

Kallosy są fajną bazą do wzbogacania np olejkami. Ja je traktuję jako odżywki. Wypróbowałam chyba większość smile

12

Odp: maska do włosków

A w jaki sposób je wzbogacasz kallosy olejkami i jakimi olejkami. Ja też używam od niedawna masek kallos i jestem bardzo zadowolona pomimo, że lekko obciążają moje włosy i muszę je myć zdecydowanie częściej.

13

Odp: maska do włosków

Fajnie Dziewczyny że piszecie o Kallosach bo zawsze się zastanawiałam czy za tą cenę można rzeczywiście kupić dobrą maskę. Kiedyś przetestuję. Z loreal professionnel miałam serum na rozdwojone końcówki i było świetne. Maski jaką mogę polecić to Bioelixire, Argan Oil. Mam granatową i jestem bardzo zadowolona.

14

Odp: maska do włosków

Tez używałam loreala i Bioelixire i są bardzo dobre, szczególnie że jak na takie firmy ich cena nie jest jakaś wysoka a maski są wydajne. Zauważyłam tez poprawę na włosach odkądhenna do włosów zastępuje mi zwykłą farbę. Tylko nie mogę za bardzo szaleć z kolorami bo wiadomo w hennie nie ma tej calej chemii i nie ma się co oszukiwać cudów się nie zdziała.

15

Odp: maska do włosków

Ja używam maski Indola Innova Repair choć zastanawia mnie ta marki Kosswell wink Myślicie, że warto inwestować w drogie produkty?

16

Odp: maska do włosków

Jeśli chodzi o Loreal, to ja mam bardzo złe doświadczenia. Myślałam, że wreszcie będę mieć profesjonalną maskę, zapłaciłam sporo, a nie dość, ze wysuszał mi włosy, to jeszcze robił z nich siano.
Można kupić maski za parę złotych, które będę działać o niebo lepiej. Moja ulubiona to Alterra z Rossmana za ok. 10 zl. i Kallosy z Hebe- za podobną cenę kupisz duży baniak.
Jak chcesz więcej info, to tutaj znajdziesz recenzję Kallosa upiększającego)

17

Odp: maska do włosków

[quote=idinka]Kallosy są fajną bazą do wzbogacania np olejkami. Ja je traktuję jako odżywki. Wypróbowałam chyba większość smile[/quote]

Ja również maski Kallos stosuję jako odżywki. Zdecydowanie łatwiej po nich rozczesać włosy i właściwie to tylko do tego są mi potrzebne. Włosy odżywiam sprayami.
Teraz mam akurat bananową i muszę przyznać, że włosy są po niej lekkie i miękkie. Bardzo nie odpowiadał mi zapach jagodowej.

18

Odp: maska do włosków

Bananową maskę chwaliła również moja przyjaciółka ale mi pewnie nie odpowiadałby jej zapach. Nie cierpię zapachu bananów tym bardziej jak coś bananami pachnie. Mam taki asortyment że nie mam co kupować nowego kosmetyku ale kiedyś je wypróbuję wink Jest kawowa? big_smile

19

Odp: maska do włosków

Ja ci polecam od nich maski
Ja mam i jestem bardzo zadowolona, dostałam prezent od przyjaciółki. Moje włosy po nich są miękkie, świecące i piękne!
A wysyłka jest bardzo szybka, także jak Ci się spieszy, to skorzystaj tongue

20

Odp: maska do włosków

[quote=Joanna Natalia]Bananową maskę chwaliła również moja przyjaciółka ale mi pewnie nie odpowiadałby jej zapach. Nie cierpię zapachu bananów tym bardziej jak coś bananami pachnie. Jest kawowa? big_smile[/quote]
Ja nie lubię samych bananów, ale zapach ok, zresztą i tak nie zostaje na włosach. Chyba najczęściej wybierana ze wszystkich Kallosów, więc wreszcie się skusiłam. Nie widziałam kawowej. Miałam mleczną, kawiorową, jagodową i bananową i chyba po prostu będę testować po kolei.

21

Odp: maska do włosków

Ja też używam Loreala i jestem bardzo zadowolona smile

22

Odp: maska do włosków

Loreal to same silikony, które wygładzają włosy i dają efekt takiego ładu i odżywienia. Niestety tak naprawdę nie działa. Nie odżywia włosów od środka. Ale zależy na czym ci zależy wink

23

Odp: maska do włosków

wypróbuj maskę z mango! świetnie nawilża włoski, odbudowuje strukturę. podsyłam przepis na maskę;  smile powodzenia

24

Odp: maska do włosków

Spoko jest tez ta maska z awokado:

25

Odp: maska do włosków

Ja lubię teraz serię photoshop od inoar pięknie pachnie i wygładza włosy .