26

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Mi też zostało, mimo, że mam już 25 lat. Próbowałam już chyba wszystkiego, no ale cóż, chyba taka już moja uroda. Planuję, jeszcze spróbować Nonacne. Szczególnie przekonuje mnie to, że jak mało który lek - działa nie tylko na wypryski, które już się pojawiły, ale także zapobiegawczo. Wydaje mi się, że warto spróbować. Tutaj macie dokładniejszy opis:

27

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Witaj;p ja, kolejna z tym samym problemem;] nigdy nie miałam trądziku..smiałam się, że nie dorastam;) no i mam:cała twarz dekold, ramiona i plecy: tylko że u mnie to pojawia się jak na słońcu posiedzę dłużej.. to są takie białe krostki.bardzo malutkie ;/ cholerstwa niczym nie mogę zwalczyć;/ może być tak, że mam uczulenie na słońce?hahaha trochę nie normalne ale juz nic innego do głowy nie przychodzi..

28

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

[quote=marysianka667]Jest tyle sposobów na trądzik, a jednak wiele osób boryka się z tym problemem latami.
Nie sądziłam, że po okresie dorastania nadal będą wyskakiwały mi na ciele krosty.
Nie chcę truć się lekami przepisanymi przez dermatologa, więc szukam innych możliwych sposobów.
Ma ktoś podobny problem ?
Jakie leczenie jest skuteczne w wieku powyżej 24 lata ?
Znalazłam dietę i sposoby leczenia. Od czego zacząć ?[/quote] Zainwestuj w skuteczny zabieg w salonie kosmetycznym.  Słyszałam o zabiegu mezoterapii . Ale ważna jest także dieta... zero słodyczy i ostrych potraw. Zapomniałam dodać że mezoterapia jest skuteczna w pozbyciu się zmarszczek.

29

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Jeśli trądzik jest już po okresie dojrzewania to może jest to trądzk rózówaty ? Powiem Wam,że jest to bardzo prawdopodobne...Dodam,że jest to bardzo brzydka odmiana trądziku i nie da się jej wyleczyć samemu domowymi sposobami. Musicie po prostu zapisać się do lekarza na wizytę i on powinien przeprowadzić odpowiednie leczenie.
Zerknijcie sobie również na stronę:


Znajduje się na niej opis metod radzenia  sobie z tą dolegliwością. Są różne odmiany takiego trądziku i leczenie powinno być dobrane do konkretnej odmiany.

30

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Ja stawiałabym bardziej na trądzik osób dorosłych, który niestety jest coraz popularniejszy. Jeszcze kilkanaście lat temu trądzik występował tylko u osób młodych i był spowodowany burzą hormonów. Zresztą trądzik jest chorobą cywilizacyjną. Trądzik osób dorosłych charakteryzuje się mocniejszym przebiegiem. U chorych występują silne i bardzo bolesne stany zapalne, które zazwyczaj zlokalizowane są na szyi, w okolicach żuchwy. Stany zapalne bardzo długo się goją i bardzo często nie mają w środku ropy. Sama przechodziłam przez taki trądzik i bywało tak, że miałam te same stany zapalne przez kilka miesięcy. W najgorszym momencie miałam kilkadziesiąt zmian na szyi, które nie tylko nieestetycznie wyglądały, ale także bardzo mnie bolały. Nie pomagały maści, kremy i to te zarówno z niskiej półki cenowej jak i z bardzo wysokiej. Stosowałam też różne olejki m.in. tamanu, który działa bardzo bakteriobójczo, ale na mnie nie zadziałał. Zmieniłam też dietę, ale ta zmiana też nie wpłynęła znacząco na stan mojej skóry. Postanowiłam skorzystać z zabiegów przeciwtrądzikowych, które znalazłam tutaj. Już po pierwszym zabiegu zauważyłam różnicę, ale zdecydowałam się na serię 6 zabiegów, które prawie w 100% pozbawiły mnie trądziku. Spróbuj, bo na pewno sobie nie zaszkodzisz.

31

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Myślę, że trądzik u dorosłych bierze się z nadużywania kosmetyków z drażniącymi składnikami. Sama zaczęłam mieć problemy z cerą, używając kremów o długim składzie i to wcale nie tanich. Jak przeszłam na Ziaję wszystko wróciło do normy, a nawet sporo oszczędziłam.

32

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

najczęściej to jednak bierze się z niedostatecznej higieny, dotykania twarzy brudnymi rękami, rozdrapywania krostek, wyciskania wągrów. Powinno się kilka razy dziennie przemywać twarz tonikiem, zwłaszcza w upały.

33

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Ja też potwierdzam, ze wcale nie trzeba szukać daleko, a Ziaja jest ok. Też kupuję (w sumie od zawsze) i jeszcze mnie nie uczuliło ani nic. No i ceny, wystarczy zerknąć na inne kremy a porównanie widać gołym okiem. Najlepsza do cery trądzikowej jest seria manuka. Mam z niej chyba wszystko, ale najlepsze jest to:
Pozdrawiam Wszystkich smile

34

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na blizny potrądzikowe?

35

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

A jak stare i głębokie są to blizny?

36

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Na blizny jest dobry laser-ale najlepiej wziąć  całą serię, Wtedy jest efekt. Tylko te zabiegi bolą ale można kupić maść znieczulającą i 30 min przed się posmarować.

37

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

[quote=mezzanine]A jak stare i głębokie są to blizny?[/quote]


Można powiedzieć, że mają kilka-kilkanaście tygodni.

38

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Trądzik dorosłych jest gorszy do wyleczenia niż młodzieńczy. Poza tym gorzej jest z możliwością smarowania się czymś, bo jednak idzie się do pracy i trzeba jakoś wyglądać.

39

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Są teraz dobre preparaty na trądzik

40

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Mnie bardzo pomogła antykoncepcja, wcześniej nic nie dało sie zrobić, jak poszłam do mojej ginekolog i zaczęłam stosować anty to zaczął również zanikać trądzik. Lekarka powiedziała mi ze to pozytywny skutek antykoncepcji. Faktycznie teraz po trądziku nie mam ani śladu.

41

Odp: Trądzik po okresie dojrzewania

Antykoncepcja za to rozwala wątrobę...