1

Temat: Jeździcie w kaskach na stoku?

Pytanie kieruję do osób, które lubia ten sport zimowy, czy zawsze jeździcie w kaskach? Ja przyznam się szczerze, że nigdy nie ale to dlatego, że zwyczajnie go nie mam. Ostatnio byłam świadkiem nieprzyjemnego upasku na stoku i chyba dorosłam do decyzji aby go kupić. Jaki polecacie? Oczywiście nie chcę jakiegoś bardzo drogiego ale zarazem chcę aby był dobry. Na co zwrócić uwagę?

2

Odp: Jeździcie w kaskach na stoku?

Oczywiście że tak, inaczej można skończyć jak ten kierowca rajdowy...:/

3

Odp: Jeździcie w kaskach na stoku?

Zawsze w kasku

4

Odp: Jeździcie w kaskach na stoku?

Jeszcze nie jeżdze na nartach, ale planuje na początku przyszłego roku nauczyć się jeździć, bo wyjeżdżam na 2 tygodnie w góry. Niestety nie mam potrzebnego sprzętu i muszę go kupić. Mam już odzież narciarską i teraz chciałabym kupić buty, kask i narty? Które będą najodpowiedniejsze?

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2015-11-26 16:15:57)

5

Odp: Jeździcie w kaskach na stoku?

Po wypadku Schumachera to chyba już nie ma takich odważnych, co bez kasku jeżdżą...

6

Odp: Jeździcie w kaskach na stoku?

Tylko i wyłącznie w kasku, to zbyt niebezpieczny sport, aby ryzykować jazdę bez kasku.

7

Odp: Jeździcie w kaskach na stoku?

Chyba tylko lubiący ryzyko nie noszą kasku, zresztą to jest teraz pilnowane przez służby porządkowe na stokach

8

Odp: Jeździcie w kaskach na stoku?

Absolutnie w kasku. Widziałam wypadek na stoku w tym roku i gdyby dziewczyna nie była w kasku, to nie byłoby co zbierać. Chyba jest zresztą obowiązek jazdy w kasku, już nie tylko dla dzieci?

9

Odp: Jeździcie w kaskach na stoku?

Dobry kask to podstawa, nie warto ryzykować

10

Odp: Jeździcie w kaskach na stoku?

Powinno się używać kasku też przy jeździe na rowerze, no ale mało kto go używa, a potem są problemy...

11

Odp: Jeździcie w kaskach na stoku?

Niekoniecznie bo najpierw jadąc na rowerze trzeba się przewrócić a potem jeszcze uderzyć głową w podłoże. Wtedy będzie problem. Wydaje mi się, że jak ktoś jeździ od wielu lat i nigdy nie miał żadnej przygody tego typu, to na kask się nie skusi.

12

Odp: Jeździcie w kaskach na stoku?

Każda forma sportu wymaga dobrej ochrony przed kontuzjami....