1

Temat: Co jest ważne w naszym życiu?

Bardzo ważne w życiu są dla mnie tak eteryczne rzeczy jak uczucia, chemia międzyludzka, dialog, relacja, autentyczne spotkanie z drugim. Wierzę, że ludzi poznaje się całe życie i to czyni życie zarówno nieprzewidywalnym, czasem smutnym, czasem fascynującym.

2

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

Dla mnie najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i bycie potrzebnym komuś bliskiemu...

3

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

Dla mnie rodzina i bezpieczenstwo. Cieszy mnie tez kiedy moge pomoc swoim bliskim. Wazne jest tez dla mnie aby byc doceniana.

4

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

Mieć kogoś bliskiego w życiu, dla kogo jest się najważniejszą osobą..

5

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

Szczerość, poczucie bezpieczeństwa (zwłaszcza finansowego), szacunek człowieka do człowieka (i do zwierząt, otoczenia, cudzej i publicznej własności), poczucie przynależności.

6

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

Zawsze dziwiłam się,m że niektórzy ludzie potrafią być 'osobni', nie mają potrzeby identyfikowania się z grupą, co więcej - z wyboru i z zadowoleniem prowadzą samotniczy, singielski - sielski i bezproblemowy tryb życia... Jaki gen za to odpowiada? To go sobie zamówię na allegro i wszczepię do łańcucha DNA big_smile

7

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

To jest jakiś objaw egoizmu, tylko na starość zostaną sami, bo rodzina będzie miała swoje problemy, a nie będzie kogoś blisko, kto poda tę szklankę wody chociażby...

8

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

Nie ma nic ważniejszego od zdrowia. Jak to jest to i reszta się układa.

9

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

Dla mnie ważne jest, aby zachowywać się przyzwoicie, móc innym patrzeć w oczy i nie wstydzić się swojego postępowania. Mówię tak też pod wpływem głośnego romansu w naszej pracy, który zniszczył dwa małżeństwa. Jak postępować, kiedy wchodzimy na tak grząski grunt, polecam przeczytać tutaj - [url]http://www.postawnaswoim.pl/kariera/romans-w-pracy-jak-postepowac-aby-nic-nie-stracic/.[/url]

10

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

Najważniejsze jest być niezależnym człowiekiem i decydować o sobie bez nacisków ze strony innych ludzi.

11

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

Teraz jak widać pokój jest najważniejszy - bo wojna wszystko niszczy...

12

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

Szczęście też pomaga w życiu

13

Odp: Co jest ważne w naszym życiu?

> Gabika napisał/a:

> Zawsze dziwiłam się,m że niektórzy ludzie potrafią być 'osobni', nie mają potrzeby identyfikowania się z grupą, co więcej - z wyboru i z zadowoleniem prowadzą samotniczy, singielski - sielski i bezproblemowy tryb życia... Jaki gen za to odpowiada? To go sobie zamówię na allegro i wszczepię do łańcucha DNA big_smile

Ciekawe, czy są chwilę, gdy żałują, że właśnie taki tryb życia wybrali.