1

Temat: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Jakie typy masażu działają wyszczuplająco?
Wiem, że w masażu nie spali się kalorii, ale chodzi mi o ujędrnianie ciała.

2

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

masaż tajski jest dość mocny więc na pewno wspomaga odchudzanie

3

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Generalnie jest tak, że każdy masaż działa na skórę ujędrniająco i poprawia jej elastyczność. Myślę jednak, że warto wziąć pod uwagę fakt, że są specjalne rodzaje masaży wyszczuplających. Z drugiej strony ciekawie wyglądają też takie zabiegi będące modyfikacją masażu. Na przykład Wyspa Piękna, Wrocław wykonuje takie zabiegi na ciało z wykorzystaniem czekolady.
Dzięki temu zabieg nie tylko ujędrnia skórę, ale też poprawia jej ukrwienie i dotlenienie.
A my sami jesteśmy bardziej zrelaksowani.

4

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Masaż klasyczny  poprzez zastosowanie różnych technik między innymi takich jak ugniatanie, rozcieranie, oklepywanie ma za zadanie doprowadzić do tego, aby procesy przemiany materii działały sprawniej. Najlepsze znacznie odchudzające ma połączenie trzech technik masażu - klasycznego, izometrycznego oraz punktowego.

5

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

A wiecie może czy na cellulit działa też takie? zapisywałyście się może na taki zabieg?

6

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Myślę, że na skórę dobrze działa prawie każdy rodzaj masażu. Efekty zależą od tego, na jakiej części ciała będzie skupiony masaż. Ale to z pewnością dużo lepszy pomysł na ujędrnianie ciała niż stosowanie jakiś kosmetyków.

---
[url=http://www.akademia-masazu.pl/akcesoria/wyposazenie-gabinetu-masazu-lozka-stoly-do-masazu]zobacz tutaj[/url]

7

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Słyszałam ,że masaż bańką chińską jest w tym pomocny ,ale na ile to nie powiem .

8

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Polecam masaż bańkami chińskimi z dodatkiem olejku wyszczuplającego. Na początku taki masaż jest bolesny (mogą pojawić się też sińce na skórze), ale z czasem można się przyzwyczaić. Prawidłowo wykonany masaż pobudza krążenie limfy i  widocznie ujędrnia skórę

9

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Faktycznie wspomniany działa bardzo korzystnie na ciało i umysł. Jest on połączeniem jogi, akupresury i refleksologii. Dobrze przeprowadzony potrafi zdziałać cuda.

10

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Gabinety medycyny estetycznej mają obszerną ofertą odnoszącą sie do masaży wyszczuplających. Każdy z tych masaży wyszczupla, ale tylko wtedy, gdy oprócz masażu stosuje się choćby lekką dietę i pije minimum te dwa litry wody dziennie. U osób, które stosują się do wymienionych wskazówek widać efekty. Oprócz wyszczuplenia skóra staje się jędrna i pozbawiona cellulitu. Delikatny efekt w wielu przypadkach można już zobaczyć po 3-4 masażach. Jednak to jest zbyt mało by być zadowolonym z efektu. Warto zrobić serię, a później dla utrzymania efektu chodzić sporadycznie i trzymać zdrowy tryb życia.

11

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Moim zdaniem skuteczna jest karboksyterapia. Zabieg ten przynosi zadowalające efekty, przekonałam się o tym na własnej skórze smile Tak w skrócie tylko napiszę, ze zabieg jest przeprowadzany w 4 etapach i polega na wprowadzeniu do tkanki tłuszczowej dwutlenku węgla, który częściowo zmienia się w kwas węglowy i który rozpuszcza komórki tłuszczowe, zapewniając tym samym skuteczne działanie wyszczuplające. Taki zabieg można zrobić w instytucie new look czyli tam gdzie ja robiłam.

12

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Kiedyś robiłam bańkę chińską i efekty były niezłe. Teraz w sierpniu lecę na miesiąc miodowy, więc zdecydowałam się na pakiet, w MTT Estetica, cena jest super bo niewiele mnie płaciłam kiedyś za 10 masaży bańką, a tu w cenie 1400 mam
10 zabiegów bańką, 10 zabiegów elektrostymulacji i 3 zabiegi lipolizy iniekcyjnej. także będę piękna i gładka do wakacji smile

13

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

najlepiej masaż limfatyczny bo on powoduje że limfa lepiej przepłwa i nic się tam w naczyniach włosowatych nie zatyka wink do tego kosmetyczka mówiła mi o elancyl slim design - ponoć jakaś nowość:  jak tylko go spotkam gdzieś to zamówię i przetestuje smile

14

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Masaż bańką chińską i lodem naprzemiennie pomoże ujędrnić skórę. Nie polecam natomiast używania bańki na nogach gdy ma się pajączki lub popękane naczynka a tym bardziej żylaki. I masaż zimną woda pod ciśnieniem strumienia ze słuchawki prysznicowej smile

15

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Wydaje mi się, że każdy rodzaj masażu będzie działał wyszczuplająco, ponieważ pobudza mięśnie do działania, a co za tym idzie szybciej wydalane są produkty przemiany materii. Ja osobiście korzystam z masażu klasycznego w Medica Spa i jestem bardzo zadowolona z efektów. Dla zainteresowanych link tutaj:

16

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Zerknij na stronę jakiejś kliniki medycyny estetycznej, np. SkinClinic i poczytaj co nieco jakie zabiegi mają w ofercie. Myślę, że na miejscu też mogą coś Ci doradzić.

17

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Masaż tajski wspaniale rozgrzewa, a wiadomo, że wtedy najłatwiej rozbić tłuszczyk, polecam!

18

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Nie lubię zbyt mocnego nacisku na ciało, więc taki masaż odczułabym jako bardzo nieprzyjemny... Wolę jednak ćwiczenia...

19

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Myślę, że wystarczy np. naoliwić czymś skórę i jeździć w górę i w dół i po jakimś czasie da to efekt. W taki sposób da się np. zlikwidować drugi podbródek - łapiemy kość między dwa palce i jeździmy od środka na zewnątrz. Mama mówiła mi, że w młodości masowała chyba sobie tak nogi i to działało.

20

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Pomaga też napinanie podbródka, można to robić wszędzie, np. przy oglądaniu TV

21

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Bardzo fajnie na ciało działają takie platformy . Koleżanka ma taką i czasami zdarza mi się z niej korzystać. Można każdą część ciała sobie wymasować smile

22

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Dobry jest na przykład zabieg EndCell. Zabieg jest skoncentrowany na konkretne, problematyczne miejsca ciała, uda, pośladki i brzuch. Jego plusem jest również to, że masaż poprawi ogólnie metabolizm organizmu.

23

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Same masaże niestety nie wystarczą ;/ Chociaż na pewno bardzo pomogą, dlatego sama w domu wykonuję sobie masaż uda jak najczęściej ponieważ walczę z cellulitem. Rozważam nawet zabieg  taki jak icoone, który ma mi pomóc szybciej zwalczyć problem mojej pomarańczowej skórki

24

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Ja przynajmniej raz w miesiącu sobie taki masaż funduję.

25

Odp: Jakie rodzaje masażu mogą działać wyszczuplająco?

Może nie tyle masaże, co konkretne zabiegi przyniosą większy efekt. Czytałam ostatnio o takim zabiegu Wiele osób sobie chwali efekty.