1

Temat: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

Witajcie! Nie wiem, jak to jest u Was, ale ja uwielbiam Polski Bałtyk i to niekoniecznie w sezonie, ale poza sezonem, kiedy nie ma już tłoków na plażach i mogę spokojnie wdychać powietrze przepełnione jodem:) Od dłuższego już czasu zastanawialiśmy się z mężem nad zakupem działki lub mieszkania nad morzem, ale nie było na to środków, które właśnie teraz się pojawiły:) Weźmiemy malutki kredyt i stać nas będzie na małe mieszkanie z widokiem na Bałtyk:) Wiecie, gdzie sprzedają takie mieszkania z rewelacyjnym widokiem? Najlepiej coś w spokojnej okolicy, która nie będzie zbytnio zatłoczona:)

2

Odp: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

Witajcie pomysł jest naprawdę bardzo dobry. Najlepiej będzie skorzystać chyba z jakiegoś dobrego biura nieruchomości. Możecie również poszukać czegoś w sieci na przykład na olx.pl. Jeśli chodzi o okolice to może Międzyzdroje bądź Niechorze. Powodzenia.

3

Odp: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

Malutki kredycik na mieszkanie nad morzem? Nie sądzę, żeby on był taki malutki, nie ma się co łudzić, moi znajomi kupili kilka lat temu w Kołobrzegu mieszkanie 3 pokojowe i wcale a wcale, uwierz mi, malutko nie zapłacili...((( No, ale skoro jesteście zdecydowani, to polecam oferty biura nieruchomości, jeszcze zależy, jaka miejscowość was interesuje...

4

Odp: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

No tutaj trzeba już konkretniejszych środków, aby moc sobie na taki zakup pozwolić. W ubiegłym roku sąsiedzi zakupili działeczkę, taką typowo letniskową i sporo za nią zapłacili, a do morza było parę ładnych kilometrów. Poza tym wybudowali tam sobie nieduży domek, plus malutki warsztacik wyposażony w meble z [url=http://e-promag.pl/]e-promag.pl[/url] , tak aby sąsiad mógł tam sobie majsterkować i była to tylko działka, więc aż boję się pomyśleć, jakie koszty mogą towarzyszyć zakupowi mieszkania.

5

Odp: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

Witaj, myślę, że to naprawdę świetny pomysł. Domek czy mieszkanie nad morzem to spełnienie marzeń wielu osób. Nie radzę kupować mieszkań przez olx. To trochę dziwny pomysł. Ja polecam [url=http://www.burco.pl/nieruchomosci-nad-morzem/mieszkania/]http://www.burco.pl/nieruchomosci-nad-morzem/mieszkania/[/url] , znajomi korzystali z usług tej firmy i byli naprawdę bardzo zadowoleni. Profesjonalna firma, mają niezły wybór mieszkań.

6

Odp: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

zazdroszczę Wam takiego dopływu gotówki który pozwoli na zakup mieszkania nad morzem. Jeśli macie kasę to kupujcie takie mieszkania. Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie. Dodatkowo możecie na nim zarobić, jeśli nie będziecie tam mieszkać tylko sporadycznie wpadać. Jak Was nie będzie tam to można wynająć. Chętnych na pewno znajdziecie.

7

Odp: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

Nie podałeś czy to miało by być mieszkanie dla własnego użytku czy na wynajem. Jeżeli na wynajem, to warto kupić takie mieszkanie, pod warunkiem, że będzie ono zlokalizowane w ośrodku turystycznym.
W przypadku dobrej lokalizacji w najbardziej znanych ośrodkach (np. Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Świnoujście) jest szansa, iż będzie ono wynajęte na pełny okres w lipcu i sierpniu, oraz przynajmniej częściowo w czerwcu i wrześniu. Jeszcze lepsze wypełnienie będzie w Sopocie, ale w przypadku tego miasta ceny mieszkań są astronomiczne, więc nie jestem pewien czy taka inwestycja by się w realnym terminie 10-15 lat zwróciła (przy założeniu zakupu ze środków własnych, bo jeżeli miałoby być to kupione na kredyt hipoteczny to zwrot z inwestycji może potrwać znacznie dłużej).

8

Odp: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

To zależy. Trzeba by się przekonać się czy będzie to dla nas opłacalne.

9

Odp: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

Jadąc tam na tydzień - dwa w roku nie opłaca się kupić tylko wynająć...

10

Odp: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

Jeśli w sezonie byłoby wynajmowane dając dochody, to tak. Ale tylko po to żeby mieć gdzie się zatrzymać będąc kilka razy w roku nad morzem, to za duża inwestycja...

11

Odp: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

Ceny apartamentów zwalają z nóg, zastanawiam się, kogo na to stać w dzisiejszych czasach...

12

Odp: Inwestycja w mieszkanie nad morzem?

Są bogaci ludzie i oni kupują