151

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Podobnie jak ja, ale przyznam że gdyby mnie coś nękało mocno to wszystko bym wypróbowała żeby tylko przeszło, mi jedynie zaparcia dokuczały

152

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Też miałam problem z nogami, zwłaszcza żylakami. Bałam się też o to, by przypadkiem nie pojawiły się hemoroidy, skoro już się pojawił problem z krążeniem.

153

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

ja bedac w ciąży miałam spory problem z zaparciami hmm to prawda ze zmieniłam sposob odzywiania ale stało sie to naprawde bardzo dokuczliwe hmm na szczescie chodziłam na joge dla kobiet w ciazy i to zadziałało na mnie zadziwiająco dobrze

154

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Każdy inaczej przechodzi ciążę. Każda ciaża jest również inna. O ile pierwszą ciąże przechodziłam bardzo dobrze i nie mialam praktycznie żadnych dolegliwości. To gorzej było podczas drugiej ciąży:
wymiotowałam
bolała mnie głowa
byłam taka senna, że normalnie spałam po 15 godzin na dobę
i w późnej ciąży dopadła mnie rwa kulszowa ;/ Naprawe nie polecam nikomu ponieważ jest to bardzo bolesne i nieprzujemne ;/

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-07-10 06:23:18)

155

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Zależnie od dolegliwości zawsze warto o nich rozmawiać z lekarzem prowadzącym,  ja miałam bardzo fajną lekarkę.

156

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Lepiej skonsulutuj się z lekarzem, który na pewno doradzi Ci spokojnie i odpowie na wszystkie, nurtujące Cię pytania. smile

157

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Na zaparcia polecam więcej ruchu i ćwiczeń dozwolonych w ciąży. Przecież każdy leżąc ciągle i odpoczywając miałby z tym problem... Ruch u każdego wzmaga perystaltykę jelit.

158

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Dieta lekkostrawna, a nie jak ostatnio widziałam panią z brzuszkiem w fastfoodzie...