1

Temat: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Mam taki problem, że nie wiem jakie jedzenie zabierać ze sobą do pracy. Nie chcę wylecieć tutaj ze smrodliwą kanapką z jajkiem czy pasztetową, ale z drugiej strony trudno jakoś sensownie zapakować sałatkę, żeby dotrwała do pory lunchu.
Macie jakieś swoje pomysły?

2

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Przecież są fajne pudełeczka, nawet takie zwykłe plastikowe po sałatce ze sklepu, gdzie świetnie przechowasz sałatkę nawet przez 2 dni... A z jajkiem smakuje świetnie:)

3

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Myślę, że można coś takiego ogarnąć. Masz przecież specjalne lunch boxy i inne takie gadżety, które to ułatwiają.
Z jajkiem może i smakuje dobrze, ale ciśnie na całe biuro, a też nie chciałabym, żeby ludzie mnie z tym kojarzyli smile
Jak nie wiesz w co się zapakować, to przejrzyj sobie właśnie pudełka śniadaniowe. Na przykład jedna taka polska firma  ma w ofercie trochę pomysłowych rozwiązań. Da się zapakować i kanapki, i sałatki i co tylko tam sobie wymyślisz na drugie śniadanie.

4

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Surówki są najlepsze, z dressingiem czy do kanapki z wędliną polecam!

5

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

ja robię zawsze obiady na drugi dzień i potem odgrzewam. w pracy siedzimy większą część dnia, to ważne żeby jeść w niej zdrowo.

6

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Jedna odpowiedź, jedz dokładnie to co Ci się podoba wink jeśli masz ułożoną dietę to co za problem?

7

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Są takie odpowiednie pojemniki z nożem i widelcem gdzie możesz sobie pakować sałatki czyt eż kanapki nie zawsze musi kanapka śmierdzieć możesz sobie zrobić jakąś kolorową kanapkę z pomidorem ogórkiem sałatą a dot ego możesz dać wędliny będzie wyglądało i smakowało co chyba jest dość istotną sprawą. Ja korzystam z takiego pojemniczka często do pracy biorę sobie ugotowanego kurczaka trochę warzyw i smakuje naprawdę mogę sobie to przygrzać w mikrofali i mam wszystko. Zdrowo smacznie i na ciepło.  Pozdrawiam!

8

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Lubię jogurty + musli + owoce ,sałatki z kurczakiem też są lekko strawne ,sałatki owocowe .

9

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Ja korzystam z lunch boxów wszędzie: w szkole, w domu i poza domem. Mam ich mnóstwo, w różnych rozmiarach i kolorach. Co do posiłku w pracy, to jeśli jest możliwość zalać sobie coś i umyć naczynie, to jest cała masa różnych dań w saszetkach, np. owsianki błyskawiczne. Poza tym są jakieś jogurty i inne przekąski w plastikowych kubeczkach, których nie trzeba myć. Niezbyt eko niestety.
Fajnie, kiedy w pomieszczeniu socjalnym jest lodóweczka i nikt nikomu nie podkrada jedzonka. Jeśli nie ma, to najprościej jest zabrać ze sobą po prostu kanapkę z serkiem i sałatą i jabłko - mogą wytrzymać w każdej temperaturze.

10

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Sałatka ze szpinakiem i jajkiem na twardo , Kotlety z kaszy jaglanej wymyślam różne potrawy poprzedniego dnia szykuję ,najczęściej jakieś sałatki ,bo można je szybko zrobić

11

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

W pracy około 10 jem przeważnie sałatkę. Na obiad różnego rodzaju potrawki z mięsem i kuskusem, którego uwielbiam, do tego koniecznie jakaś surówka lub buraczki. Później jem dopiero w domu. Czasami trafi mi się jakiś nadprogramowy batonik do kawy wink Dietę przygotowuje mi dietetyk na cały miesiąc. Zauważyłam, że przygotowując jedzenie w domu można naprawdę sporo zaoszczędzić i pieniędzy i boczków wink Dzięki temu częściej mogę sobie pozwolić na wyjście do kina...

12

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Koleżanka ze studiów jest na bardzo restrykcyjnej diecie bez przypraw, używek typu herbata i kawa, bez soli i całej masy innych rzeczy sad  Na uczelnię zabiera ze sobą zupy.

13

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Wygodną opcją jest zamawianie cateringu dietetycznego np. z wówczas macie pewność, że posiłki są zdrowe i mało kaloryczne, a z czasem możecie sami się nauczyć tak sobie właśnie gotować smile

14

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Ja do pracy biorę sobie koktajle owocowe lub warzywne. Lubię łączyć kaszę lub ryż pełnoziarnisty z ziołami olejem rzepakowym i prażonymi orzechami czy słonecznikiem. Czasem robię sałatki lub własne batony musli.

15

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Ja pracuję w takich godzinach, że w przerwie przypada czas na obiad - nie mam zbyt wiele czasu na to, żeby zjeść coś na mieście, więc ratują mnie obiady Proporcja. Dostępne w Rossmanie, pełnowartościowe, a kaloryczność takiego obiadu to około 300kcal. Podgrzanie - kilka minut smile

16

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Ostatnio jem w pracy tylko chrupkie pieczywo razowe z wędliną i twarożkiem

17

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

A moze jakas dietetyczna salatke? W necie jest mnostwo przepisow, na pewno znajdziesz cos pysznego:)

18

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Może zdrowe i pyszne sałatki ? co prawda polecają na wiosne ale ja też Ci polecam na lato, orzeźwiają i odchudzają w dodatku możesz zrobić je do pudełka.

19

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Można zamówić pyszne sałatki. Myślę, że nie powinniśmy zawsze jeść to, na co mamy ochotę, ale nie przesadzać z ilością. Jest to naprawdę dobre rozwiązanie, ponieważ wtedy nie myślimy o jedzeniu.

20

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Jeżeli chodzi Ci o to by schudnąć to zajmij się dietą pudełkową. Masz dostarczane wyporcjowane jedzenie do domu smile potem tylko zabierasz je do pracy smile by mieć lepszy efekt w odchudzaniu, bierz therm line hydrofast. Pomaga spalić kilogramy i zniwelować zbędną wode z organizmu.

21

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Ja od jakiegoś czasu zabieram do pracy sałatki z pomidora i mozzarelli w specjalnych pojemniczkach. Zdrowe i pożywne. smile

22

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Sałatki! Z dodatkiem ziołowych sosów smile Z dużą ilością warzyw i owoców - naprawdę pyszne i zdrowe

23

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Zwykle zabieram do pracy owoce i bakalie albo właśnie sałatkę- specjalne pojemniki kosztuję grosze:)

24

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Ja też warzywa i owoce często biorę, warto też je dobrze przechowywać . Najlepiej sprawdzają się do tego pojemniczki. Fajne takie produkty mają na:   . Warto sobie tam zerknąć na te propozycje.

25

Odp: Jakie dietetyczne jedzenie do pracy?

Wg mnie najlepiej właśnie zabrać do pracy jakąś sałatkę, owoce, warzywa. Fajnym pomysłem są też np. samodzielnie upieczone ciasteczka owsiane. Jak się samemu piecze, to wtedy można mieć pewność, że nie są przeładowane cukrem i innymi dodatkami, a są bardzo odżywcze i zdrowe. Tu widziałam przepis na takie ciasteczka