1

Temat: Zabiegi na zniszczone włosy

Mam cienkie i słabe włosy. A teraz jesienią dodatkowo wypadają. Słyszałam, że są profesjonalne zabiegi w salonach fryzjerskich, które znacząco poprawiają stan włosów. Na stronie salonu Marco Aldan znalazłam nawet taki zabieg. Mam kawałek do tego miejsca, bo to w Blue City w Warszawie, ale jeśli zabieg jest skuteczny, to chyba warto podjechać. Korzystaliście może z zabiegów w tym salonie?

2

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Ja stawiam na domowe sposoby smile

3

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Ja używam tych kosmetyków  już jakiś czas i widzę ogromną poprawę. Wcześniej używałam czego popadnie i efekt był opłakany. Lepiej zainwestować i nie mieć siana na głowie.

4

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Magda906 - ja korzystałam i korzystam. Z początku też sceptycznie podchodziłam do tego typu zabiegów, bo myślałam, że to kolejna reklama. W Marco Aldany pracuje taka p. Ania - jak nie jesteś przekonana czy dany zabieg jest dla Ciebie i czy jest skuteczny - jej zapytaj, z pewnością Ci doradzi i pomoże. Ja już po pierwszym zabiegu Vitality widziałam różnicę - włosy wyglądały zdrowiej i lepiej się układały.

5

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Babcia zawsze mi polecała skrzyp polny.
Ja sprawdziłam go na włosach parę lat temu. Włosy stają się mocniejsze, nie wypadają
W tym roku robię powtórkę:) Suszone ziele skrzypu czasami łącze z suszoną pokrzywą i już po miesiącu widze zaskakujące efekty.

6

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Jak mam zniszczone włosy to korzystam z zabiegu zagęszczania włosów . Jest to naprawdę dobry i skuteczny zabieg. Polecam.

7

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Mnie bardzo pomógł oeparol, który wcierałam w końcówki włosów, jest lepszy od skrzypu bo zawiera olej z wiesiołka. Dodatkowo można łykać suplement Piękna Skóra Włosy Paznokcie, to efekt będzie szybszy...

8

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

[quote=adik356]Magda906 - ja korzystałam i korzystam. Z początku też sceptycznie podchodziłam do tego typu zabiegów, bo myślałam, że to kolejna reklama. W Marco Aldany pracuje taka p. Ania - jak nie jesteś przekonana czy dany zabieg jest dla Ciebie i czy jest skuteczny - jej zapytaj, z pewnością Ci doradzi i pomoże. Ja już po pierwszym zabiegu Vitality widziałam różnicę - włosy wyglądały zdrowiej i lepiej się układały.[/quote]

adik356 masz jakieś bliższe namiary na Panią, o której mówisz? Czy wystarczy zadzwonić do Marco Aldany i zapisać się na termin do wybranej osoby? No i mam jeszcze pytanie co do efektów - piszesz, że spektakularne, ale jak długo taki efekt się utrzymuje? Często zabieg trzeba powtarzać?

9

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Wszystko chyba zależy od kondycji włosów - jednym pomaga zabieg raz na pół roku, inne osoby muszą częściej regenerować włosy. Myślę, że każdy pracownik wie, co robić. Ale jeśli chcesz, to dzwoń i konkretnie proś z panią Anią.

10

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

a stosowałyście może jakieś domowe sposoby? typu laminowanie? Pomaga?

11

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Ja jestem zwolenniczką jedwabiu do włosów, plus po każdej koloryzacji u fryzjerki dodatkowy zabieg regenerujący, bez niego moje rozjaśniane włosy nie nadawały by się do niczego.. zapytajcie fryzjerek o coś takiego lub w sklepach fryzjerskich same poszukajce profesjonalnych masek do włosów, warto o nie zadbać póki są gęste, a nei jak już będzie za późno...

12

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

O tak włosy po jedwabiu są mega głaski i lśniące, ja też stosuję odkąd kupiłam volumizer z Rowenty. 3 razy w tygodniu nakładam jedwab, żeby wzmocnisz włosy i żeby były miękkie. Volumizer jest o tyle lepszy od prostownicy czy innych urządzeń, że nie pali włosów bo nagrzewa się do bezpiecznej temperatury 170 stopni. Rano sobie szybko przejadę nim włosy i fryzura się trzyma cały dzień smile Jak chcesz zobaczyć co i jak to tutaj masz fajny filmik pokazowy co to jest

13

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

W salonach fryzjerskich robią różne profesjonalne zabiegi na włosy - możesz popytać u siebie w mieście. Nie wiem jednak ile taki zabieg kosztuje ale coś czuję, że nie mało. Dlatego ja wolę dbać o włosy sama. Wystarczy zamówić kosmetyki do włosów o dobrym składzie  i stosować je regularnie. Mi póki co udało się doprowadzić włosy do porządku po rozjaśnianiu i jestem naprawdę zadowolona z efektów. Mam nadzieję, że będą jeszcze ładniejsze.

14

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Fajnie, ze ktos chce zainwestowac w profesjonalny zabieg smile od siebie zdecydowanie polecam mezoterapię ( jest igłowa oraz osoczem bogatopłytkowym). A wykonywałam w Hair medice w Warszawie, wiec jesli jestes zainteresowana to najlepiej umow sie na wstepna konsultacje, gdzie wszystko ci wytlumacza. Mi mezoterapia baaaardzo pomogla. Wlosow mialam malo, byly cienkie, wypadaly i wygladaly jak obraz nedzy i rozpaczy tongue teraz sa w 100 razy lepszej kondycji, juz nie leca  z glowy a gdzieniegdzie dostrzegam nowe odrastajace klaczki smile

15

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

po tym jak mi ost fryzjerka spaliła włosy nakładając rozjaśniacz na juz rozjaśnione-kupiłam maske za 70zł! ale musze jej oddać honor, bo działa rewelacyjnie, po kilku stosowaniach miałam gładkie i nawilzone

16

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Ja polecam zabieg rekonstrukcji Joico. Można też samemu sobie zrobić taki zabieg w domu, bo kosmetyki do rekonstrukcji można kupić nawet na allegro, ale nie należą one do najtańszych.

17

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Profesjonalne zabiegi w salonach fryzjerskich są bardzo dobre. Jednak proponowałabym pomyśleć też o wspomaganiu organizmu - może jakieś tabletki witaminowe ze skrzypem... można dostać w każdej aptece w cenie chyba lekko ponad 10 zl .

18

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Skrzyp utrudnia przyswajanie witamin z grupy B, więc trzeba uważać...

19

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

pielęgnacja włosów u fryzjera jest zwykle dużo skuteczniejsza. z poważnymi problemami warto udać się do tych salonów  to profesjonaliści, na pewno nie odeślą Cię z kwitkiem.

20

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Ja jeszcze nigdy nie regenerowałam włosów w salonie. Stosuję tylko domowe kosmetyki i sklepowe. Z domowych uwielbiam olejowanie zwłaszcza oliwą z oliwek lub olejkiem rycynowym, albo maseczkę jajeczną - dobrze wzmacnia włosy i dodaje im objętości. Podobnie jak płukanka piwna czy pokrzywowa. Stosowałyście? wink

21

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Sprawdźcie sobie szampon i maskę marki Perfect.ME by JF Malcolm . REWELACJA! Tutaj można o nich dowiedzieć się więcej. Dużym plusem jest to, że nie zawierają parabenów. Poza tym teraz jest w drogeriach Natura konkurs związany z tą marką. Są tam do wygrania cenne nagrody.

22

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Jak jestes z Wawy- to mozesz przejsc sie do Hair Medica. Wykonywalam tam mezoterapię igłową- efekt swietny. Bylam zaskoczona tym, jak szybko wlosy przestaly wypadac, a ilosc baby hair na glowie- porażająco duza wink Serio, nie spodziewalam sie, ze cokolwiek bedzie w stanie mi pomóc. A tu proszę- nie ma to jak zabieg smile

23

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

U mnie bardzo sprawdza się prostowanie keratynowe. Mam włosy rozjaśnione, więc dużo już ze mną przeszły. Ale za to to idealne do tego zabiegu. Chodzę do fryzjera, ciągle do tego samego więc zna je od podszewki i zaproponował mi ostatnio zeby zrobić keratynę czekoladową z Amazon Keratin. Włosy nie wyszły proste jak druty, ale mam piękne fale. Byłam w szoku jak ładnie to wygląda;)

24

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

a ja załamuję ręce, nic już nie pomaga, mam wieczne siano na głowie...

25

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

A może zabieg Kerastase? To podobno też jest bardzo dobre na zniszczone włosy