26

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Kupuję różne, ale ostatnio dość często Ziaja i Eveline

27

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ulubiona marka jest bielenda, bo maja swietne kosmetyki w niskich cenach wink a ulubiona seria to algi morskie od nich wlasnie smile mleczny olejek nawilzajacy jest mega dobry! Dobrze nawilza i widocznie poprawia kondycje skóry.

28

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Jakiś czas temu dostałam w prezencie krem do twarzy z Eldan Cosmetics, który pozytywnie mnie zaskoczył. Zachwyciłam mnie jakość tego kosmetyku. Zaczęłam szukać więcej informacji na temat tego producenta oraz miejsc gdzie mogłabym kupować ich kosmetyki. Okazało się, że oficjalnym dystrybutorem ich w Polsce jest Mimari. Mają ich duży wybór. Ja skusiłam się min. na piankę do twarzy (Acnevect Purifying Cleanser). Pianka  ta idealnie oczyszcza, nawilża, a przede wszystkim rewelacyjnie usuwa makijaż. Jak nigdy czuję, że moja skóra ożyła i nabrała blasku. Tak oto trafiłam na moje ulubione kosmetyki.

29

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Bardzo często wracam do Ziaji liście manuka - żel do mycia twarzy jest genialny. Lubię podkłady Loreala i szampony Seboradin. Krem Nivea posiadam zawsze odkąd pamiętam.

30

Odp: Ulubione serie kosmetyków

[quote=marza12341]Bielenda osttanio wypuszcza świetne kosmetyki.Uwielbiam olejek arganowy samoopalacz[/quote]
Przyłączam się jako kolejna fanka Bielendy, tylko ja już ją podziwiam od lat, a koleżanka pracująca w salonie kosmetycznym mówiła że wykonują przy ich pomocy zebiegi ( seria profesjonalna).

31

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Bielenda ma za dużo dodatków zapachowych, ja się boję takich kosmetyków, bo kto wie jak takie składniki zadziałają na moją skórę

32

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja bardzo lubię serę kosmetyków Twoja pielęgnacja do kąpieli, mam witaminowy olejek pod prysznic ujędrniający i peeling cukrowy. Kosmetyki super pachną, skóra jest po kąpieli miękka i miła w dotyku. Z kosmetyków do włosów lubię Dove albo Biovax, oni mają super odżywki i maski

33

Odp: Ulubione serie kosmetyków

[quote=marza12341]Bielenda osttanio wypuszcza świetne kosmetyki.Uwielbiam olejek arganowy samoopalacz[/quote]

Ja mam od nich korektor cellulitu i serum termoaktywne chłodzące redukujące cellulit z serii slim cellu corrector. Też lubię ich kosmetyki, używam z tej firmy także kremy do twarzy i olejki do ciała. Cenowo i jakościowo to chyba jeden z lepszych producentów kosmetyków w Polsce, ale jak dla mnie wypuszczają za dużo nowości i nie wszystko jest się w stanie wypróbować.

34

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Najwięcej używam z różnych serii marek: Eveline, Soraya

35

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Moja ulubiona seria to seria do ciała z Environu:


Skóra po tym jest mega jędrna, elastyczna i nawilżona - daje mi uczucie ukojenia po całym dniu wink

36

Odp: Ulubione serie kosmetyków

ja lubię Soufre, znam już i z biosiarką - reguluje sebum ( siostra uzywa) , i oliwkową - nawilża i utrzymuje sie to nawilzenie łądnie.. ale skóra się nie swieci.., są tu:

37

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja tylko hydrosense z oeparola. Mam bardzo uczuleniową skóre i musze uzywac dermokosmetyków. Większość kosztuje fortunę, ale te z oeparola mają rozsądną cenę. Poza tym delikatnie nawilzają buzię, skóra ukojona i mięciutka w dotyku. Znika takie napiecie skóry po umyciu twarzy.

38

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja coraz częściej sięgam po kosmetyki do skóry wrażliwej. Mam kilka ulubionych produktów marki LV Polska.
W szczególności balsam do ciała i płyn micelarny do twarzy 3w1 i mój ulubiony tonik

39

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ziaja Sopot, Dove Slik Glow, Avon Naturals smile

40

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja bardzo polubiłam serię Biodermy sensibio, szczególnie płyn micelarny, do tego kosmetyki do opalania Bikini z bielendy. Mam ich mleczko do ciała, olejek przyspieszający opalanie i balsam SOS po. W zeszłe lato używałam i nic się nie spaliłam, opalenizna długo się trzymała i skóra w ogóle mi nie schodziła

41

Odp: Ulubione serie kosmetyków

fajna jest seria Soufre, mozna ją nabyc w e-sklepie  sa sensowne cenowo,

42

Odp: Ulubione serie kosmetyków

W sumie to używam zazwyczaj różnych kosmetyków, ale są jedne, które uwielbiam i to może nie seria, a zdecydowana większość. Chodzi mi o farby i kosmetyki do włosów z BIOKAP-u. Wszystkie stworzone są głównie z naturalnych składników, a co dla mnie najważniejsze w ich składzie nie ma związków takich jak rezorcyna, amoniak, parabeny, silikony, czy  SLS. Zdecydowanie godne polecenia używam ich od kilku miesięcy i czuję różnice. smile

43

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Znam je, zwłaszcza maskę, która świetnie radzi sobie ze zniszczeniami na włosach. smile Poleciłam już nie jednej koleżance!

44

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Szczególnie do regeneracji skóry po lecie moją ulubioną serią kosmetyków do ciała jest seria algi morskie od Bielendy. Używam z niej balsamu do ciała na noc i serum na dzień, bo ma lżejszą konsystencje i szybko się wchłania, można po około 5 minutach się ubrać i wyjść do pracy. Poza tym wysuszona słońcem skóra jest dobrze nawilżona, nie ma uczucia ściągnięcia. Balsam i serum mają delikatny, przyjemny i subtelny zapach.

45

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Też wolę naturalne kosmetyki, bez wazeliny, parafiny, PEG-ów, parabenów, silikonów, SLS/SELS ani sztucznych barwników, ale z wysoką zawartością substancji czynnych dlatego polubiłam bardzo fresh&natural

46

Odp: Ulubione serie kosmetyków

ulubiona, ale od niedawna- to bielenda i ich seria Twoja pielegnacja smile mają tam fajny żel pod prysznic, a ostatnio dokupilam tez peeling cukrowy. fajnie zluszcza skore, a te zapachy aahh smile

47

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Moją ulubioną serią kosmetyków jest seria kosmetyków Emolium . Kupiłam sobie te balsamy , bo miałam wielki problem z utrzymaniem nawilżenia skóry. Są to kosmetyki na bazie emolientów , z mocznikiem.Jestem bardzo zadowolona. Szczególnie z balsamu, bo jeszcze nie spotkałam się z czymś co tak skutecznie wygładzałoby moją skórę....

Nie są tanie, niemniej sugeruję rozejrzeć się w aptekach internetowych. Ceny są korzystniejsze :

Ostatnio zamawiałam w aptece otc. Aktualnie testuję nową emulsję z serii czerwonej;

48

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ziaja Ogórkowa, Ziaja Sopot, Dove z ogórkiem i zieloną herbatą, bielenda eco care, bielenda powitanie z afryką smile Nivea care - klasyczna linia smile Lubię też linię Rossmann Babydream - delikatnie kosmetyki dziecięce smile

49

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Do moich ulubieńców ostatnio zaliczyłam serię Natura Care z drogerii Natura. Mam ich krem do stóp i dwa balsamy do ciała, które okazały się idealne dla mojej skóry. Cena bardzo rozsądna, a jakościowo jak dla mnie jedne z lepszych.

50

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Nie miałam okazji ich stosować. Z linii kosmetyków z natury miałam tylko Sensique, kremy do ciała (ujędniający i odżywczy) smile Bardzo przyjemne również.