1

Temat: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

usłyszeliście kiedyś jakiś dziwny/śmieszny komentarz na temat waszych perfum? ja się na przykład spotkałam ze stwierdzeniami typu: zapach starej babci lub zapach opon smile co prawda nie było to skierowane do mnie ale dało do myślenia smile

2

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Ja jak sie wypsikałam wanilią która uwielbiam, to kumpel przyszedł do mnie i mówi, ze czy ja jabłecznik upichciałam, że tak tu nimpachnie tongue

3

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Ja spotkałam się z komentarzem: "Boże kobieto co tak spirytusem jedziesz" - do mojej znajomej. "Czemu tu tak pachnie jabolem?" - w domu u mojej drugiej znajomej. "Cuchniesz metalem - pewnie trzymałaś sie w tramwaju tych głupich rurek" - mój kolega do kolejnej mojej koleżanki big_smile

4

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Tak słyszałam o tych dziwnych nazwach określających zapach perfum.

5

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Najdziwniejszy jaki słyszałam to że pewne perfumy maja zapach szczura. Mi się natomiast kojarza z zapachem wiązanki pogrzebowej. Widocznie cos twórom nie wyszło wink

6

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

ja ostatnio psiknęłam się koleżanki perfumami przychodzę do domu a mąż mówi " Żonka ale Ty babcinowato pachniesz ....."

7

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

ja kiedyś psiknęłam się w perfumerii perfumami, które mi się podobały i których kupno rozważałam, przychodzę do  domu i nie mówiąc nic daję mężowi rękę do powąchania i pytam czy ładne, a on na to : pachnie starymi ludźmi...

8

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

A ja czasem mam wrażenie, że od kogoś jedzie zmokłym psem. Ale nigdy  nie mówię tego głośno, wiec nikt nie usłyszał jeszcze:)

9

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

No to raczej ten ktoś nie używa perfum...

10

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

agf, ale ci powiedział, a Ksymeno to określenie tez mi się podoba.

11

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Raz koleżanka mi powiedziała: Masz dziś taki ciężki zapach tongue

12

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Mój mąż żadnych zapachów nie lubi i sam też nie używa ,a ja uwielbiam .Jak się kiedyś psiknęłam to powiedział, że znowu się wysmrodziłam i to samo mówi do syna, on też się lubi wypsikać

13

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Raz usłyszałam że nie da się koło mnie wytrzymać. Ehh duszne białe kwiaty:(

14

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Też nie lubię takich mocnych kwiatowych zapachów, okropnie jest je wdychać siedzieć koło kogoś wyperfumowanego...

15

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

pachniesz jak cała perfumeria - zazwyczaj od znajomego to słysze

16

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

kiedyś na dworcu pan Żulisław podszedł i po tym jak już go poczęstowałam papierosem powiedział "Pani wybaczy, ale ja to musze powedzieć, pani tak pięknie pachnie, jak moja była żona!"

17

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Najdziwniejsze było chyba porównanie zapachu takiego psikającego do toalety do tojtoja tongue moze podobnych detergemtów używają w tojtojach do czyszczenia ;p

18

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Ostatnio usłyszałam, że pachnę jodłą... zupełnie nie wiem skąd wzięło się to porównanie, bo nawet jeśli moje perfumy mają świeży zapach to nawet obok jodły nie stały!:D

19

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Mnie kiedyś "damulka" się zapytała czym tak ładnie pachnę. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą że to zapach z Avonu. Od razu jej się przestał podobać- uznała pewnie że za niska półka cenowa, hi hi wink

20

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Ja omal nie palnęłam strasznej głupoty. Weszłam do biblioteki i poczułam cudowny zapach. Już chciałam pochwalić bibliotekarkę za perfumy, gdy zorientowałam się, że to moje big_smile big_smile big_smile Na zewnątrz ich nie czułam, dopiero po wejściu do pomieszczenia big_smile

21

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Nie rozumiem skąd ta fobia przed tanszymi zapachami. Niektóre z nich są bardzo ładne, ale cóż.. dla niektórych liczy się marka a nie zapach. ;/ Ja mam zarówno tańsze jak i droższe zapachy, ale jak coś mi się podoba to komplementuję, nie oceniam niczego innego neutral

22

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Też mam zapachy z różnej półki cenowej, ale ostatnio trafiłam na HIT! W Biedronce dla pośmieszkowania spryskałyśmy się z koleżanką tanimi zapachami, w tym męskimi. Jeden z nich był obłędny. Zupełnie nie pachniał "taniością". Oszalałam na jego punkcie do tego stopnia, że koleżanka zaczęła ze mnie żartować, że powinnam sobie kupić i spryskać poduszkę. Kupiłam! Tak, kupiłam męski zapach big_smile W zasadzie to kupiłam od razu dwie butelki, jedną na prezent big_smile

Jakiś czas później potrzebowałam drzemki w ciągu dnia, wsunęłam się pod kołdrę i poczułam bardzo przyjemny zapach. Zaczęłam się zastanawiać skąd, skoro ani się takim nie pryskałam, ani proszek do prania tak nie pachnie, a to pachniał mankiet bluzy, którą na siebie założyłam. Bluzy, która kilka dni wcześniej była spryskana tą wodą. Zadziwiająca trwałość. Może będziecie się ze mnie śmiać, ale zamierzam tej wody używać big_smile nie zdziwię się, jeśli usłyszę, że pachnę męsko, ale zapach jest tak piękny, że muszę haha big_smile Nazywa się Redchrome wink

23

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

miałam kiedyś takie mocne, cięzkie perfumy i usłyszałam że pachnę jak ziemia big_smile

24

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Hahhahahaa big_smile Dobre big_smile

25

Odp: najdziwniejszy komentarz jaki usłyszeliście dot. perfum

Ziemia po deszczu ma piękny zapach:) Komplementujący powinien doprecyzować, co miał na myśli... - może właśnie to:)