1

Temat: Jakimi najszybszymi samochodami jeździłyście?

Jak w temacie, jakimi najszybszymi samochodami jak do tej pory jeździłyście smile ?

2

Odp: Jakimi najszybszymi samochodami jeździłyście?

Standardowe prędkości, do 150 km/h na autostradzie. Czyli raczej zgodnie z przepisami.
Wszystko jeszcze jest przede mną smile Na cywilnych drogach raczej nie ma co szarżować. Od tego są tory.
Możliwość pościgania szybkimi autami.

Ostatnio edytowany przez alinka29 (2016-09-16 07:55:26)

3

Odp: Jakimi najszybszymi samochodami jeździłyście?

Ja jechałam raz mercedesem super nowym, ale nie pamiętam jaki model. To było najszybsze auto.

4

Odp: Jakimi najszybszymi samochodami jeździłyście?

[quote=kocham_kato]Ja jechałam raz mercedesem super nowym, ale nie pamiętam jaki model. To było najszybsze auto.[/quote]

Też mercedesem a licznik pokazywał 220 ,trochę strasznie było.

5

Odp: Jakimi najszybszymi samochodami jeździłyście?

Grubo ponad dwieście, ale nie pamiętam modelu wozu. Jechałyśmy z koleżanką tak zwaną okazją i zabrał nas chłopak, który własnie wrócił z Niemiec. Tam kupił sobie zachodnie auto i chciał przyszpanować, więc wdepnął. Czułyśmy się jak w rakiecie.

Sama prowadziłam setką na swój egzamin na prawko... w terenie zabudowanym hmm Tyle że to dzielnica przemysłowa była, bo przecież musiałam się wyspać i umalować.

Kiedyś koleżanka, po tym jak wydostałyśmy się z korków, rzuciła ostrzeżenie: "Trzymajcie się, startujemy" i pocisnęła chyba ze 180, żeby jak najszybciej znaleźć się jak najdalej od miasta.

6

Odp: Jakimi najszybszymi samochodami jeździłyście?

bmw m5 mojego chłopaka, 290km/h bo więcej się bałam, ale przeżycie petarda big_smile

7

Odp: Jakimi najszybszymi samochodami jeździłyście?

Gdzie tak szaleliście?

8

Odp: Jakimi najszybszymi samochodami jeździłyście?

Porsche panamera, 245 km/h

9

Odp: Jakimi najszybszymi samochodami jeździłyście?

Chyba audi mojego taty, ale nie jestem za szybką jazdą...

10

Odp: Jakimi najszybszymi samochodami jeździłyście?

Ja jeździłam szybko BMW X5..