101

Odp: odżywka do paznokci

słyszałam o tej odzywce 8w1 eveline że jest świetna , ale jej nie używałam. Obecnie uzywam Sally Hansen - złota odzywka , paznokcie szyko rosną są bardzo zdrowe i białe , ostatnio moja znajoma powiedziała ze mam fajny french a to przeciez odżywka Sally Hansen sprawia takie cuda

102

Odp: odżywka do paznokci

Z evelina przynosi efekty.. niestety zawiera szkodliwe składniki.. i w moim przypadku po pomalowaniu, tak zaczynają mnie piec paznokcie, ze nie jestem w stanie wytrzymać i szybko muszę ją zmywać ;/ niestety ale mam tak tylko z odzywkami evelina

103

Odp: odżywka do paznokci

Kiedyś stosowałam jakąś odżywkę, ale nie jestem już w tej chwili w stanie powiedzieć jakiej była ona firmy. Nie kupiłam pierwszej lepszej, najtańszej i niestety prawdę mówiąc nie przyniosła ona żadnego efektu, przynajmniej takiego, który zwróciłby moją uwagę.

104

Odp: odżywka do paznokci

Miałam odżywkę z Sally Hansen, ale nie widziałam po niej żadnej różnicy. Natomiast jeśli chodzi o eveline, to świetnie odżywiają paznokcie.

105

Odp: odżywka do paznokci

No widzisz... a są osoby dla których eveline zniszczyła paznokcie wink

106

Odp: odżywka do paznokci

No właśnie ja również o kilku takich słyszałam - może to kwestia złego stosowania produktu? Trudno powiedzieć. U mnie wprowadzenie new nails dało bardzo wiele, a paznokcie na zdrowiu nie straciły - wręcz przeciwnie, są w optymalnej kondycji.

107

Odp: odżywka do paznokci

Eveline,choć osttanio dużo zażaleń co do eveline 8w1

108

Odp: odżywka do paznokci

Dobre są odżywki w oliwce, zobaczcie sobie w sieci

109

Odp: odżywka do paznokci

Tak samo zadziała oliwa z oliwek, tylko trzeba często wcierać

110

Odp: odżywka do paznokci

to fakt, oliwa dobrze działa na paznokcie smile

111

Odp: odżywka do paznokci

Ja wcieram olej z wiesiołka, kupuję taki w kapsułkach twist off, fajny własnie na płytkę paznokci, skórki i nawet na końcówki włosów. Do tego najlepiej działać tez od środka. Polecam Oeparol piękna skóra, włosy i paznokcie. U mnie się świetnie sprawdził, chociaż zaczęłam go brać raczej na włosy, jak już tutaj zresztą pisałam wink

112

Odp: odżywka do paznokci

Olej arganowy też świetnie wzmacnia, smaruję codziennie wieczorem.

113

Odp: odżywka do paznokci

Podobnie działa oliwa z oliwek, mogę polecić bo sama często używam na paznokcie.

114

Odp: odżywka do paznokci

Miałam kiedyś jakąś odżywkę z Eveline, ale zniszczyła mi jedynie płytkę paznokci. Coś okropnego. Ze swojej strony mogę polecić olejek arganowy, dzięki nim moje paznokcie są twarde, wzmocnione, a skorki przy paznokciach doskonale nawilżone.

115

Odp: odżywka do paznokci

Siostra kupiła ostatnio multiwitaminową, po 7 dniach nie widać poprawy, ale może dłużej stosowana da efekty?

116

Odp: odżywka do paznokci

Mam Isadora - Second Nails smile
Oraz Sally Hansen smile
Dają radę, ale polecam też kompresy z oliwy z oliwek, lekko podgrzanej - to nawilżenie i odżywienie dla paznokci i skórek smile

117

Odp: odżywka do paznokci

Ja też lubię z Sally Hansen akurat używam takiej odżywki wzmacniającej do paznokci dokładnie to advanced hard as nails. Jest bardzo dobra od kiedy jej używam to moje paznokietki stały się mocniejsze i ładniejsze. A co najważniejsze już sie nie łamią ani nie rozdwajają. Aplikacja nią jest bardzo wygodna, pędzelkiem ładnie i łatwo nakłada się preparat, szybko wysycha i wystarcza na długo. Jeszcze cały czas mam to jedno opakowanie

118

Odp: odżywka do paznokci

Polecam odżywkę 8w1 Eveline sprawdzona.

119

Odp: odżywka do paznokci

Eveline 8 w 1 miałam już mi się kończy... Teraz mam Eveline SOS z wapniem i kolagenem - paznokcie są super za niewielką cenę... smile

120

Odp: odżywka do paznokci

Ja tam wolę nałożyć odżywkę niż nie nałożyć. Najbardziej ostatnio zniszczyły mi paznokcie hybrydy, ale może po prostu miałam pecha? Tak czy siak warto dbać o paznokcie, ale jeśli nie wiecie jak to zrobić polecam fajne porady na

121

Odp: odżywka do paznokci

Eveline 8w1 jest super, bardzo mi poprawiła kiedyś paznokcie, ale jak ją teraz stosuję to już nic nie pomaga. Muszę odczekać? W miedzyczasie malowałam jeszcze taką wybielającą też z tej firmy. Może się przyzwyczaiły paznokcie?

122

Odp: odżywka do paznokci

[quote=adriana15]Ja też lubię z Sally Hansen akurat używam takiej odżywki wzmacniającej do paznokci dokładnie to advanced hard as nails. Jest bardzo dobra od kiedy jej używam to moje paznokietki stały się mocniejsze i ładniejsze. A co najważniejsze już sie nie łamią ani nie rozdwajają. Aplikacja nią jest bardzo wygodna, pędzelkiem ładnie i łatwo nakłada się preparat, szybko wysycha i wystarcza na długo. Jeszcze cały czas mam to jedno opakowanie [/quote]

Mówisz o tym TOPie?

[img]https://i5.walmartimages.com/asr/28b35547-a7cc-4b47-8002-c00a4be31055_1.677e9cf1f68efcf4f1a3747ef0fdd236.jpeg[/img]

123

Odp: odżywka do paznokci

Ja powiem Wam szczerze, że sama chcąc zadbać o swoje paznokcie, odwiedzając takie miejsca jak . Można tam bowiem nie tylko skorzystać z całej serii zabiegów, ale też dowiedzieć się, po jakie produkty pielęgnacyjne sięgnąć. Przy czym na pewno podczas takiej wizyty można się doskonale zrelaksować.

124

Odp: odżywka do paznokci

wcieraj po każdym, myciu krem do rąk w paznokcie i skórki też, naprawdę to pomaga wink

125

Odp: odżywka do paznokci

Też jestem zdania, ze kosmetyki, które można znaleźć na stronie bardzo dobrze się sprawdzają. Warto zajrzeć, bo mają bardzo szeroki asortyment.