1

Temat: Zabawki edukacyjne

Co myślicie o zabawkach edukacyjnych? fajna alternatywa dla zwykłych zabawek i gier komputerowych, czy przesadna ambicja rodziców? Mnie się podobają takie zabawki, które jednocześnie uczą dziecko czegoś pożytecznego np.  gdzie macie 8 map z różnych epok historycznych. Dla dziecka takie informacje są naprawdę ciekawe, jak w bajce czy filmie, trzeba to tylko odpowiednio przedstawić, a taką rolę spełnia właśnie ta książka smile

2

Odp: Zabawki edukacyjne

Teraz większość zabawek ma walory edukacyjne, ja polecam zabawki drewniane, które uczą kreatywności

3

Odp: Zabawki edukacyjne

DIDI8d, jestem przekonana, że duża grupa rodziców zna sklep ZUZU TOYS właśnie ze względu na "inteligentne" zabawki, jakie ma w asortymencie smile
Moje zdanie na temat zabawek edukacyjnych? Super, że są, ale nie należy też przesadzać i popadać w obłęd, że jeśli dany produkt nie ma walorów edukacyjnych, to jest niewiele warty. Rozsądek i umiar rodzica przede wszystkim.

4

Odp: Zabawki edukacyjne

Ja przede wszystkim wybieram takie zabawki, które sprawiają mojemu dziecku frajdę. Teatrzyk cienie w przypadku mojej córeczki był strzałem w 10  i moja Julcia bawi się nim bardzo często, przy czym widzę, że wymyśla coraz ciekawsze historie operując "figurkami":)

5

Odp: Zabawki edukacyjne

I nie pomyliłam się w poprzednim swoim poście, że rodzice znają markę ZUZU TOYS, skoro doszedł kolejny wpis o niej smile Tym razem o zabawie teatrzykiem cieni, który jest w moim odczuciu jedną z fajniejszych propozycji (może trochę nostalgia przeze mnie przemawia, bo przypominają mi się dawne czasy takich zabaw, gdy zamiast technologii byłą wyobraźnia).

6

Odp: Zabawki edukacyjne

Zamawiał ktoś może zabawki edukacyjne z  Boję się zamawiać przez internet ale bardzo podoba mi się ich oferta.

7

Odp: Zabawki edukacyjne

Ja na twoim miejscu odwiedziłbym sklep PRO-SYMPATYK -   . Mają szeroką gamę zabawek edukacyjnych dla dzieci, które wspomagają ich rozwój psychiczny. Sam zakupiłem swoim dzieciom takie zabawki i widzę że są zadowolone, także polecam.

8

Odp: Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne dla dzieci do bardzo dobre rozwiązanie, które pomaga w ich rozwoju intelektualnym. Sam zakupiłem  zabawki drewniane edukacyjne i moje dzieci bardzo chetnie się nimi bawią, ucząc sie przy tym.

9

Odp: Zabawki edukacyjne

Też uważam, ze jest to bardzo dobry pomysł, dzieci szybciej się uczą i rozwijają swój umysł. A są bardzo ciekawskie, więc dodatkowo poznają wiele nowych rzeczy smile Mi się bardzo też podobają rowerki trójkołowe. Taki rowerek rozwija koordynację ruchową u dziecka smile

10

Odp: Zabawki edukacyjne

Ja również uważam, że w takie zabawki trzeba inwestować. W wielu sklepach są specjalne działy, gdzie można zaleźć tylko takie produkty. Rozwijają małą i dużą motorykę, w późniejszym wieku grafomotorykę. generalnie bardzo pożyteczne.

11

Odp: Zabawki edukacyjne

Ja również jestem zwolenniczką zabawek drewnianych. Całkiem niedawno zamawiałam dla swoich dzieci drewniane gry planszowe z Ene-Due i naprawdę robią furorę. smile

12

Odp: Zabawki edukacyjne

A jak dużą uwagę zwracacie na jakość zabawek? Ja czytałam niedawno o eko zabawkach  i dowiedziałam się kilku nowych rzeczy. Więc wiem już na co zwracać uwagę.

13

Odp: Zabawki edukacyjne

Może warto poszukać jakiś zabawek edukacyjnych? Dobrze jak dziecko uczy się nowych rzeczy przez zabawę.

14

Odp: Zabawki edukacyjne

Ostatni zakup z okazji urodzin dla dzieciaków - jak się po czasie okazało prezent nie tylko daje już pozytywne rezultaty u 2 latka, który sam chce liczyć i poznał liczby, ale również bardzo lubi się tą matą bawić. Ogólnie maty piankowe w ostatnich latach są coraz bardziej popularne i stanowią coraz to chętniej wybierane pozycje wśród zabawek edukacyjnych.

15

Odp: Zabawki edukacyjne

Oglądałam ostatnio zabawki edukacyjne w sklepie Urwis.pl. W oko wpadła mi taka ciuchcia: . Co o niej myślicie? Wydaję mi się, że to dobry pomysł na prezent. Tym bardziej, że wygląda na starannie wykonaną.

16

Odp: Zabawki edukacyjne

Moim zdaniem zabawki edukacyjne to świetna sprawa, ale czasem zapominamy o książkach, a ich słuchanie także wpływa na rozwóz maluchów. Świetną książeczką jaką ostatnio udało mi się znaleźć są Zabawki na wakacjach . Jest to niesamowita opowieść o tym, jak cała rodzina przygotowuje się do wakacyjnego wyjazdu, a w pewnym momencie ku rozpaczy zabawek okazuje się, że chłopiec może zabrać tylko jedną z nich. Moim zdaniem takie właśnie historie sprawiają, że nasze dziecko rozwija fantastycznie wyobraźnię.

17

Odp: Zabawki edukacyjne

Witam.
Zgadzam się zabawki mają uczyć i bawić. Jeśli chcecie kupić zabawkę edukacyjną to na stronie   jest ich bardzo duży wybór. Jest to kopalnia pomysłów, a zabawki nie są drogie.

18

Odp: Zabawki edukacyjne

Bez wydawania pieniędzy można z dziećmi zagrać w bardzo ciekawe także dla rodziców gry rozwijające wyobraźnię i logiczne myślenie dzieci na komputerze. My pomysły na gry i zabawy czerpiemy z portalu z grami dla dzieci  Na tej stronie najmłodsi znajdą świetną rozrywkę w postaci gier dla dzieci skierowaną właśnie do nich. Jest sporo niesamowitych gier przygodowych, gier z gotowaniem czy zręcznościowych. Dla dziewczynek są gry wymagające zręczności i sprytu gry z obsługą i opieką oraz specjalny dział gier gdzie dziewczynki znajdą prawdziwe perełki - dziecięce gry specjalnie dla dziewczyn takie jak ubieranki, fryzjer itp. Są też gry dla starszych dzieci gdzie trzeba trochę pogłówkować i użyć wyobraźni. Dla małych dzieci są specjalne działy jak: Gry dla dzieci, Gry puzzle oraz ciekawe Malowanki i Drukowanki.

19

Odp: Zabawki edukacyjne

Wiele można kupić w sklepach internetowych. Na pewno można je znaleźć w niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych, więc warto poszukać takich zabawek online.

20

Odp: Zabawki edukacyjne

Jest bardzo wiele gier w sieci, które mogą pełnić rolę edukacyjną takie jak:

Niesamowite zwierzaki - dziecko opiekuje się swoim zwierzątkiem
Arena mody - gra dla dziewczynek, która rozwija kreatywność. Dziecko ubiera oraz czesze swoją własną modelke
Wolni farmerzy - rozwijanie swojej własnej farmy

We wszystkie te gry mozna pograć sobie za darmo w internecie: -  zerknijcie sobie tutaj.

21

Odp: Zabawki edukacyjne

Zabawek jest teraz tak dużo, że czasem można się pogubić. Według mnie najlepsze są te tradycyjne jak drewniane klocki, puzzle, gry planszowe. Ale nie można w tych czasach pozbawiać dzieci dostępu do nowości, dlatego np. też są dobrą formą pomocy w rozwoju dziecka.

22

Odp: Zabawki edukacyjne

Jestem pod wrażeniem oferty Księgarni PWN. Mają tam wiele ciekawych zabawek w atrakcyjnej cenie. Sami zobaczcie sobie tuta . Jestem w szoku, że mają taki wybór. Można tam zakupić zabawki edukacyjne, kreatywne oraz książki dla dzieci i dorosłych.

23

Odp: Zabawki edukacyjne

Ja uważam, że zamiłowanie do czytania trzeba wpajać dzieciom od małego. Książki wpływają pozytywnie na rozwój malucha a także pobudzają jego wyobraźnie. Bardzo dużo fajnych i przede wszystkim wartościowych pozycji można znaleźć w księgarni  . Warto sobie zerknąć na ofertę;)

24

Odp: Zabawki edukacyjne

Ja stawiam na zabawki z bajek jakTransformers. Dziecko taką zabawką jest zachwycone. Polecam. big_smile

25

Odp: Zabawki edukacyjne

Moja córka uwielbia książki i gdy jej czytam, ale potrzebuje też się wyszaleć więc musi mieć na czym, na gwiazdkę już jej kupiłam taki pociąg drewniany do ciągnięcia  zawsze to drewno więc jest trwałe, a klocki można wykorzystać też do innych zabaw. A co edukacyjnego wymiaru to tutaj ciężar jednak spada na rodziców, bo nawet najlepsza zabawka bez rodzica będzie mało wartościowa.