26

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

a ja tam nie lubię diet, bo zawsze trzeba z czegoś zrezygnować. Nie lepiej zdrowo sie odżywiać? Jeść pięć posiłków dziennie, pić dużo wody i uprawiać jakiś sport. czytałam w internecie ciekawy artykuł na temat jedzenia i jak sie po nim czujemy.

27

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Każdego lata obiecuję sobie, że troszeczkę mniej będę ważyć dążąc do upragnionego płaskiego brzuszka. W maju przeszłam na dietę  i w końcu się udało. Dzięki pomocy konsultanta mogę cieszyć sie pozytywnymi rezultatami.

28

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Jestem na tej diecie od jakiegoś czasu, jest świetna z tego względu że uczy jak się odżywiać z głową, bo z tym to u mnie było różnie i dlatego zawsze problemy z niepotrzebnymi kilogramami:-) Mają bardzo dobre produkty które pomagają w ciągnieniu odpowiedniego celu big_smile

29

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

U mnie też ta dieta się sprawdziła, a co najważniejsze, bo zgubieniu sporej jak na mnie ilości kg, nic nie wróciło po zakończonej diecie. Nauczyłam się zdrowych nawyków, jem mniejsze porcje, ale częściej, większe śniadanie, lżejszą kolację i trzymam formę smile

30

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Przechodziłaś przez wszystkie stopnie diety, włącznie z ostatnią? Czy szybciej wyszłaś?

31

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Ja zaczełam powoli od stopnia 2 (810kcal) to jest 3 produkty tej diety + 1 konwencjonalny i do tego pije ok. 2,5 litra wody lub innych bezkalorycznych płynów, np. z dodatkami smakowymi  są bardzo dobre.

32

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Jakbyście się zastanawiali jakie błędy można popełnić będąc na diecie, to wiedzcie że najczęstszym jest podjadanie wink

33

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Myślę, że zamiast utrwalać błędy, lepiej zapamiętać pozytywne wzorce. Np. "Dekalog osoby szczupłej przez całe życie" - polecam wydrukowanie i powieszenie go sobie na lodówce. smile

34

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

[quote=a_grestowa]Przechodziłaś przez wszystkie stopnie diety, włącznie z ostatnią? Czy szybciej wyszłaś?[/quote]
1 stopnia nie robiłam, bo on jest stosowany tylko w wyjątkowych sytuacjach. Pozostałe wszystkie, łącznie ze stabilizacją i wyprowadzeniem z diety. Nie chciałam wyjść z diety szybciej, bo się bałam efektu jojo.

35

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Dieta to jedno wielkie wyrzeczenie, a ja lubię sobie czasem zrobić dzień słodkości i nic na to nie poradzę...

36

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Z tymi wyrzeczeniami to chyba raczej kwestia podejścia do tematu, a przede wszystkim zmiana nawyków. Nie jest to łatwe, ja byłam ogromnym łakomczuchem i uwielbiałam różnego rodzaju słodycze. Nie dość, że te dietetyczne zawierają różne wartości odżywcze, to jeszcze są bardzo smaczne i zaspokajają moją ochotę na słodkości. Dzięki batonom i koktajlom dużo łatwiej było mi odstawić klasyczne, wysokokaloryczne słodycze.

37

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Na diecie jak już nauczymy się zdrowo odżywiać, mamy większe szanse utrzymać wagę przez wiele lat :-) bez żadnych efektów jojo big_smile

Ostatnio edytowany przez marta80 (2016-08-10 23:24:33)

38

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

A dieta Dukana? Podobno bardzo skuteczna, jeśli, oczywiście, rygorystycznie się do niej stosuje. Ale uchodzi też za dietę pozwalającą na dużą swobodę. Jestem na etapie szukania informacji, książek, artykułów na ten temat, jak znacie jakieś wartościowe tytuły, to byłabym wdzięczna za polecenie smile

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2016-08-19 09:56:15)

39

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Przede wszystkim uchodzi za dietę niezdrową i taka niestety jest, jeśli stosujesz ją dłużej. Naprawdę, szkoda nerek. wink Jeśli chcesz zgubić trwale i zdrowo, sięgnij raczej po dietę  która jest bezpieczna i nie naraża na szwank naszego zdrowia. Sama zrzuciłam na niej sporo zbędnych kilogramów, więc wiem o czym mówię. wink

40

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Diete paleo możesz stosować. Sama dzięki niej pozbyłam się cellulitu i nadmiaru wody z organizmu. Mogę chwalić i chwalić.

41

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

i co przestaniesz ją stosować i waga wróci, bo na swojej diecie niczego się nie nauczysz, a dieta musi uczyć dobrych nawyków żywieniowych, bo bez tego efekt jojo masz jak w banku

42

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Nigdy nie widziałam w opcjach róznych diet pokazanych realnych ludzi ktorym udało się schudnąc ogromne ilości i zmienić swoje życie. Dieta  takie osoby pokazuje, zeby inni mogli zobaczyć jak przebiegały ich zmagania.

43

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Dzięki dietetykom mogę śmiało komponować swoją dietę - pomagają zmienić nawyki żywieniowe i dzięki temu ryzyko efektu jojo jest tu minimalne. To daje nadzieję, że w końcu będziemy cieszyć się zdrowiem i wkładając ulubione ciuszki.

44

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Same produkty nawyków żywieniowych nie zmienią. wink Ja bym powiedziała, że to raczej zasady, które przekazywane są z dietą i zdrowe nawyki, których ona uczy, stoją za sednem sukcesu. smile

45

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Ja jestem z diety bardzo zadowolona, nie chodze głodna i jestem cały czas pod opieka dietetyka a to jest dla mnie bardzo ważne, jak mam tylko jakies pytania mogę sie z nim skontaktować i służy mi cały czas pomocą:-)
Ważne jest jak nauczyć się czerpać przyjemność ze zdrowego odżywiania

46

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Dzięki diecie jesteśmy w stanie nabyć zdrowych nawyków. Wszystko jest ważne. Zarówno produkty jak i silna wola oraz ruch. Ja odwiedzam siłownie 3 razy w tygodniu.

47

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

I u mnie dekalog wisi na lodówce, odkąd byłam na diecie  smile Niby znam zasady na pamięć, weszły mi w krew podczas diety, ale niech sobie wisi i przypomina smile

48

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

hej! koniecznie przeczytajcie poradnik pani Mirelille! autorka bardzo mądrze i świeżo podchodzi do tematu diet - nic na siłę, tylko rozsądnie wink fajna książka

49

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Diety odchudzające są bardzo różne, skuteczne lub nie, bezpieczne albo szkodliwe- zachęcam do poczytania o tym - ja  byłam zaskoczona tym co ludzie potrafią wymyślić aby tylko zrzucić parę kg:0

50

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Najlepsze diety jakie widziałem. Zawsze miałem problem z nadwagą i próbowałem wielu diet z różnych stron internetowych ale dopiero na bezwęglowodanowej zrzuciłem 15kg w 8 miesięcy. Do celu mam jeszcze 5, teraz waga trochę stanęła ale to podobno normalne. Na tej stronie możecie skonsultować się z dietetykami online a oprócz tego są też diety dla osób z różnymi schorzeniami.