1

Temat: Transport gości weselnych

Mam pytanie odnośnie transportu gości weselnych z kościoła na salę! Czy zapewniacie gościom taki transport? A jak jest z powrotem z wesela? Też zapewniacie rozwożenie gości czy każdy w sowim zakresie wraca, mam na myśli ślub i wesele w jednej miejscowości?

2

Odp: Transport gości weselnych

dziś niemal każdy ma własny samochód, więc to chyba oczywiste, że goście sobie zapewnią transport we własnym zakresie...? Przecież mogą  p o weselu zamówić taksówkę, lub ich ktoś niepijący porozwozi?

3

Odp: Transport gości weselnych

U nas goście muszą dojechać na salę we własnym zakresie. Chciałabym wynająć bus ale jak dla mnie to zbyt duże koszty a budżet mamy ograniczony i to dość mocno. Z resztą u nas droga z kościoła nie jest przesadnie długa.
A macie już wybrane zaproszenia dla gości? My właśnie poszukujemy. Bardzo spodobała nam się ta kolekcja /nasze wesele będzie folkowe i zaproszenia pasują idealnie smile

4

Odp: Transport gości weselnych

Sprawdzona firma transportowa z Warszawy, działająca naprawdę na poziomie, z bardzo dobrą flotą.
To już kwestia dopasowania auta - sprawdzajcie je zawsze przed wypożyczeniem.
Już kiedyś dostaliśmy od innej firmy auto, które miało rozwalone siedzenia.
Super efekt dla gości sad

5

Odp: Transport gości weselnych

Ja mogę zaproponować ich, mają zarówno dobrej klasy autokary, busy  jak i samochód do ślubu też znajdziecie. Polecam.

6

Odp: Transport gości weselnych

Najlepiej sprawdzić ,czy w okolicy ktoś nie ma busa do przewozu osób, są takie małe firmy realizujące przewozy np. między małymi miejscowościami - i często mają ceny konkurencyjne.

7

Odp: Transport gości weselnych

Dziś gdy każdy ma auto, nie ma sensu brać busa.