1

Temat: ceny perfum

jeśli 'zakochacie się' w jakimś zapachu to ile jesteście w stanie wydać na flakonik?
albo ile kosztowały Wasze najdroższe perfumy?

ja odkładam na nową buteleczkę moich ulubionych Chanel i potrzebuję ponad 500zł na 100ml wink

2

Odp: ceny perfum

ja jak kupowałam za 140 to z bólem serca... teraz choruję na Elle YSL - w douglasie 400 zł, ale na allegro 200. choć to i tak strasznie dużo i cały czas to odkładam, bo wiem, że to nie jest mi niezbędna rzecz sad

3

Odp: ceny perfum

Sporo - ale czesto licze na jakieś przeceny wink.
Np teraz na i love, love Moshino smile

4

Odp: ceny perfum

Dla mnie to kosmiczny wydatek.
Dlatego jak dostanę (zawsze od Taty) drogie perfumy, to cenię je jak skarb.

5

Odp: ceny perfum

[quote=pinkmause]Dla mnie to kosmiczny wydatek.
Dlatego jak dostanę (zawsze od Taty) drogie perfumy, to cenię je jak skarb.[/quote]

Od tatay albo teścia mogłabym dostać taki prezent - niestety oni nie są tacy wspaniałomyślni ... natomiast od mężą - chyba zła bym była - tyle kasy za perfumki ... i chociaż nie wiem jak pięknie by pachniały .... nie cieszyłabym się

6

Odp: ceny perfum

Dla mnie to zbyt dużo żeby przeznaczyć 500 zł na perfumy....

7

Odp: ceny perfum

zdecydowanie za dużo... to nie jest rzecz niezbędna...
patrząc na moją długą listę rzeczy potrzebnych perfumy zawsze będą gdzieś na szarym końcu ...

8

Odp: ceny perfum

Ja mam kupę rachunków, a teraz jeszcze ogrzewanie doszło.
Nie dałabym tyle, żeby to była najprawdziwsza ambrozja.

9

Odp: ceny perfum

normalnie też bym nie dała tyle kasy za perfumy, ale mój 'dostawca' Chanel za 100zł zmarł i teraz nie mam od kogo kupować tańszych perfum...

10

Odp: ceny perfum

każdy wydaje na to na co ma ochotę i tyle na ile go stać smile

11

Odp: ceny perfum

ja najpierw muszę uzbierać pieniądze by móc je kupić wink

12

Odp: ceny perfum

ja na razie nie wydaje bo mam zapas perfum , kiedyś dostałam parę buteleczek w tym i moje jedne z ulubionych Niny Ricci buteleczka też jest cudna w kształcie jabłuszka ale także uwielbiam i moim zapachem numer jeden to są lancome Miracle

13

Odp: ceny perfum

Proponuję nie wydawać takich sum na zapachy w stacjonarnych perfumeriach, zapraszam do mojego nowego tematu w tym dziale lub na pw po informacje ile faktycznie wart jest dany zapach żeby nie przepłacić, a żeby też nie kupić sławnych allegrowskich podróbek

14

Odp: ceny perfum

Hmm rozumiem, że każdy orze jak może ale chyba to przesada, że tylko u Ciebie najtaniej i sparwdzone a wszędzie ble....

Ja jednak sprowadzam sobie z USA i cena nie jest jakaś szaleńcza i mam pewność że to oryginałi o duzo lepsze jest to niż to wrzucane na polski rynek

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-26 22:27:14)

15

Odp: ceny perfum

Nie napisałem, że u mnie najtaniej, nie napisałem też żeby tylko u mnie kupować smile W dzisiejszych czasach dać zarobić perfumerii, która ma na chanela 50% marży, a zwłaszcza gdy można kupić taniej na www i resztę przeznaczyć na inną perfumę, to chyba już tak źle nie wygląda. Co do zapachów z USA a UE, nie ma żadnych różnic jakościowych, wszystko to jest ten sam skład, ta sama produkcja. Jak są braki u nich na rynku, to sprowadzają z Europy lub na odwrót.

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-10-26 22:43:59)

16

Odp: ceny perfum

Musze się nie zgodzić.
Zakupiłam w Stanach Euphorie.
Kolezanka zakupiła taka sama w Sephorze.
Nie mówiąc o różnicach cenowych - bo ją to dwa razy drożej wyszło. to moja dłużej pachniała, intensywniej i ładniej.

17

Odp: ceny perfum

nie ma szans, chyba że koleżanka zakupiła podróbkę, a czy to się zdarza w takich sklepach, to już nie ruszam tego tematu. edp euphorii produkowana w USA lub Francji ma ten sam skład i zawartość % samej perfumy. chętnie jednak zobaczę zdjęcia tej euphori z USA i z Sephory, jeśli jest taka możliwość, to proszę odezwać się na maila.

18

Odp: ceny perfum

Opakowania tak samo wyglądają. Ale postaram się - zdobyć zdjęcia koleżanki flakoniku


Zastanawia mnie rowniez to że takie przysłowiowe NO NAME z niemiec za 5 euro dłuzej i ładniej (chodzi mi tu o intensywność zapachu) pachną niz te z PL perfumerii.

19

Odp: ceny perfum

Jak coś, to proszę same zdjęcia spodu butelki i dokładnie dozownika

20

Odp: ceny perfum

a moze to jest kwestia skóry?
na Twojej dłużej sie trzyma...

21

Odp: ceny perfum

[quote=justyna]a moze to jest kwestia skóry?
na Twojej dłużej sie trzyma...[/quote]


pewnie tez to prawda, ale jak pozyczałam koelżankom to też łądnie sie u nich trzymał...

22

Odp: ceny perfum

[url]http://www.aperfumy.pl[/url]

a takiego linak dziś dostałam smile ceny - no sami oceńcie

23

Odp: ceny perfum

drogowizna!

24

Odp: ceny perfum

niektóre tanie, niektóre nie...

25

Odp: ceny perfum

zawsze tak jest, ze coś kosztem czegoś...