26

Odp: wasz ulubiony podkład

ooo brzmi dobrze. nawet z czystej ciekawości spróbuję:) ciekawa jestem jak zachowa się na mojej twarzy

27

Odp: wasz ulubiony podkład

Właśnie sobie kupiłam light beige, do mojej jasnej cery pasuje idealnie, a że mają je akurat w naturze taniej o 30% to skorzystałam wink

28

Odp: wasz ulubiony podkład

Nie znam tego podkładu Maybelline. Orientujecie się może jaką mają paletke kolorów? Kupiła bym, ale zazwyczaj ciężko mi sobie dobrać, bo albo za jasny albo za ciemny kupuje i kombinuje z wyrównywaniem potem.

29

Odp: wasz ulubiony podkład

Mają 6 kolorów, ja mam najjaśniejszy, jestem blada i często nawet najjaśniejsze kolory w palecie były dla mnie za ciemne, ale ten pasuje idealnie.

30

Odp: wasz ulubiony podkład

ja również jestem fanką podkładu Better Skin z Maybelline smile

31

Odp: wasz ulubiony podkład

ja używam profesjonalnych podkładów z Affect

32

Odp: wasz ulubiony podkład

Piszemy o tym od dłuższego czasu, wyżej masz też link.
Ceny różne, zależy jaki sklep??

33

Odp: wasz ulubiony podkład

Cenowo stoi całkiem nieżle bo jak patrzyłam na necie to koło 35zł. Miałam kiedyś podkład w takiej buteleczce i one wtedy nie wietrzeją, a podajnik pomaga dobrać ilość, więc są bardzo wydajne. Zbierałam się i zbierałam, ale dziś pójdę i kupię.

34

Odp: wasz ulubiony podkład

Mój nr 1 to Pharmaceris, odcień Sand

35

Odp: wasz ulubiony podkład

Od kilku dni stosuję kryjąco-korygujący podkład AA i jak na razie jestem z niego zadowolona smile Nie utrzymuje się wprawdzie cały dzień, ale ma idealnie dopasowany do mojej bladej cery kolor smile

36

Odp: wasz ulubiony podkład

Revoln Colorstay do cery mieszanej i tłustej. must have smile

37

Odp: wasz ulubiony podkład

Świetny jest Dior forever smile

38

Odp: wasz ulubiony podkład

A ile kosztuje? W sumie aż boję się o to zapytać.

39

Odp: wasz ulubiony podkład

Mam cerę mieszaną, która wyjątkowo szybko zaczyna się świecić. Przerobiłam masę drogeryjnych podkładów, zaczynając od True Match z L'Oreala poprzez Lasting Performance z Max Factora, Lasting Finish z Rimmela, Affinitone z Maybelline aż po Healthy Mix z Bourjois plus kilka innych. Żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań, bo bardzo szybko się wycierał, spływał po 3 h a obiecywany mat utrzymywał się na ogół nie dłużej niż godzinę. Po wielu próbach  postanowiłam zainwestować w dużo droższy podkład, a że nadarzyła się wyjątkowa okazja, zakupiłam osławiony Este Lauder Double Wear. I to była bardzo dobra decyzja, po której postanowiłam, że będę próbować kosmetyków z wyższej półki bo są absolutnie warte swojej ceny.

40

Odp: wasz ulubiony podkład

Ja jestem zadowolona z podkłądu healthy mix Bourjois, ale rzeczywiście nie kryje zbyt mocno i nie jest jakiś trwały... Mimo to lubię go, fajnie dopasowuje się do koloru cery i nie zapycha. Co do podkładu Estee Lauder to chciałabym go kiedyś wypróbować, ale cena trochę mnie odstrasza...

41

Odp: wasz ulubiony podkład

Karolina_Ka12 ja przed zakupem Estee Lauder poszłam do Douglasa i poprosiłam o darmową próbkę. I tak też polecam Ci zrobić smile Gdyby nie ta próbka to nie zdecydowałabym na pewno się na zakup tak drogiego podkładu, ale przynajmniej wiem że płącę za jakość a nie tylko za markę i tak jest równiez w przypadku podkładu z Arbonne wink

42

Odp: wasz ulubiony podkład

Cera sucha, więc moim najlepszym sprzymierzeńcem jest podkład nawilżający emani smile

43

Odp: wasz ulubiony podkład

Ja bardzo Lubię Maybelline Affinitone - praktycznie niewidoczny, a jest dla mnie jak druga skóra

44

Odp: wasz ulubiony podkład

Ja się przestałam malować podkładami bo niszczą skórę tylko tongue

Ostatnio edytowany przez memosa (2018-02-05 18:43:00)

45

Odp: wasz ulubiony podkład

Zdecydowanie podkład z Yves Rocher! To roślinny kosmetyk i nie niszczy skóry, wręcz ją pielęgnuje, chroniąc przed słońcem i wiatrem...

46

Odp: wasz ulubiony podkład

Semilac podkład kryjący Sand Beige smile

47

Odp: wasz ulubiony podkład

Moim ulubieńcem obecnie jest Neo Make Up podkład matujący Perfect Matte Foundation. Twarz wygląda świeżo i ładnie. Trzyma się idealnie przez cały dzień. Fajnie współgra z moim korektorem, a gąbeczką dobrze się go rozprowadza. Ma wszystko co powinien mieć podkład jak dla mnie.

48

Odp: wasz ulubiony podkład

Shiseido Fluid foundation

49

Odp: wasz ulubiony podkład

Ja ostatnio zainwestowałam w krec CC od Eveline - bomba! Naprawdę nie spodziewałam się, że coś takiego może mieć tak dobre krycie tongue a ma!

50

Odp: wasz ulubiony podkład

Sucha cera i na codzień tylko krem BB. Podkładu idealnego nadal szukam wink