1

Temat: Suwałki

Hej na imię mam Irena ,takie starodawne dostałam imię po babci ,ale znajomi mówią mi Kaśka -drugie imię .Mieszkam przy Nowomiejskiej a pracuję w Suwałki Plaza jako sprzedawca ,Szukam chętnych na wspólne wypady zwiedzania Polski .A mam 23 lata .

2

Odp: Suwałki

Fajnie by było poznać kobietki w wieku ok 30-tki, przytłoczone szarą rzeczywistością, które tak
jak ja na co dzień zajmują się domem, dzieckiem itp przyziemnymi rzeczami smile)). Chętnie bym poznała osoby którym też brakuje, Koleżanek z którymi można wyskoczyć na kawkę, zakupy,
,rower,spacer, basen,pub,kino itd itp Chętna bym była stworzyć babską paczkę, z którą można by było "konie kraść":))))) No nic, Może się uda, bo mi już ta towarzyska SAMOTNOŚĆ przytłacza. Jeśli macie ochotę, piszcie!

3

Odp: Suwałki

Cześć outside ,mam podobne poglądy jak ty na świat ,chętnie się w przyszłą sobotę wyrwę na spacer połączony z kawą .
o której się spotkamy i gdzie?

4

Odp: Suwałki

Wesoła, spontaniczna i sympatyczna dziewczyna szuka super towarzystwa. Jeśli lubisz spontaniczne wypady w Polskę,  tańce na parkiecie do białego rana lub wspólne gotowanie to właśnie Ciebie szukam! smile Nie zawsze da się wyciągnąć znajomych bo wiadomo, że każdy ma obowiązki. Znajomych mam świetnych ale fajnych ludzi nigdy dość, prawda? Jeśli odnalazłeś/aś w tym ogłoszeniu siebie i masz 20-33 lata to daj znać, że istniejesz! Płeć bez znaczenia, ale mile widziane koleżanki.

5

Odp: Suwałki

Cześć
Brakuje mi  kontaktu z ludźmi  i szukam chętnych to wymiany maili. Masz ochotę pogadać ? O fotografii, książkach, podróżach ? Masz dużo  historii  do opowiedzenia? Lubię rozmawiać:)

Jestem  fajną dziewczyną, z dojrzałym podejściem do świata - i takich szukam rozmówców.

6

Odp: Suwałki

Szukam towarzystwa do wypadów nad jezioro, chętnie ktoś w wieku 30-35 lat.