1

Temat: Stylizacja paznokci

Hej! Jak stylizujecie swoje paznokcie? Co robicie- hybrydy, żele, akryle? Przyznaje, ze troche sie w tym wszystkim gubie. Widze, ze duzo dziewczyn robi sobie fajne dlugie paznokcie, ja takich nie zapuszcze, one sa sztuczne prawda? jak to zrobic? jakie produkty- jakiej firmy? jakie sa ceny takich lakierow?

2

Odp: Stylizacja paznokci

Ja lubię hybrydowe:) A co do tipsów - dla mnie wyglądąją zbyt  sztucznie...

3

Odp: Stylizacja paznokci

jestem od jakiegos czasu wierna hybrydom wink mozesz isc do kosmetyczki i ona ci je zrobi albo- tak jak ja- robic to sama big_smile tylko potrzebujesz lampy i produktow do nakladania hybryd smile mi podpasowaly lakiery z em nail, bo na takich moja kosmetyczka pracuje, wiec kupilam od nich zestaw lampy z reszta pierdółek tongue

4

Odp: Stylizacja paznokci

[quote=malinamalwa]jestem od jakiegos czasu wierna hybrydom wink mozesz isc do kosmetyczki i ona ci je zrobi albo- tak jak ja- robic to sama big_smile tylko potrzebujesz lampy i produktow do nakladania hybryd smile mi podpasowaly lakiery z em nail, bo na takich moja kosmetyczka pracuje, wiec kupilam od nich zestaw lampy z reszta pierdółek tongue[/quote]


ile placilas za caly zestaw z em nail? i ile jest w tym zestawie lakierow hybrydowych? podeslesz link?

5

Odp: Stylizacja paznokci

Dla mnie bardzo wygodne są hybrydy. Nie odpryskują się, są trwałe i ładnie wyglądają.

6

Odp: Stylizacja paznokci

@marchewa.an- placilam z jakies 150 zł chyba. nie pamietam, sprawdz na ich stronie smile a lakierow bylo chyba okolo 5, mozesz sobie wybrac kolory  smile
@makalica87- zgadzam sie, swiety spokoj na jakis czas z paznokciami przynajmniej jest big_smile a co do trwalosci- to juz zalezy od marki... mi na przyklad po niektorych lakierach wychodzily jakies dziwne uczulenia... hmm te z em nail na razie dobrze sobie radza z moimi pazurkami smile

7

Odp: Stylizacja paznokci

[quote=malinamalwa]@marchewa.an- placilam z jakies 150 zł chyba. nie pamietam, sprawdz na ich stronie smile a lakierow bylo chyba okolo 5, mozesz sobie wybrac kolory  smile
@makalica87- zgadzam sie, swiety spokoj na jakis czas z paznokciami przynajmniej jest big_smile a co do trwalosci- to juz zalezy od marki... mi na przyklad po niektorych lakierach wychodzily jakies dziwne uczulenia... hmm te z em nail na razie dobrze sobie radza z moimi pazurkami smile[/quote]


o, to teraz i ja sie czegos nowego dowiedzialam big_smile dzieki, muszze przysiasc do tego i w koncu cos zamowic, bo marzą mi sie jakies ladne kolory na paznokciach, ale zeby tak dluzej mi sie trzymaly smile

8

Odp: Stylizacja paznokci

Fajne są naklejki na paznokcie, chyba się skuszę;)

9

Odp: Stylizacja paznokci

Ja lubię hybrydy i tzw. efekty do tego. EM nail mają spory wybór w tym zakresie. Tutaj np. aluminium effect  . Takie paznokcie świetnie się prezentują i bardzo długo "trzymają". Jak raz wypróbujecie to nigdy więcej nie użyjecie zwykłego lakieru big_smile

10

Odp: Stylizacja paznokci

ja się przerzuciłam na hybrydy, ale i tak je ściągam po nieco ponad tygodniu, bo mnie denerwuje odrost i nie mogę wytrzymać w jednym kolorze tak długo..

11

Odp: Stylizacja paznokci

A ja mam na tyle ładne naturalne paznokcie, że nie widzę potrzeby robienia hybryd. Bardzo lubię natomiast malować je na najróżniejsze kolory i nawet mam w planach zrobienie większych zakupów w  , gdzie można kupić wiele ciekawych odcieni lakierów. Na pewno muszę mieć taki o czekoladowym odcieniu, bo bardzo mi się podoba:)

12

Odp: Stylizacja paznokci

[quote=idinka]ja się przerzuciłam na hybrydy, ale i tak je ściągam po nieco ponad tygodniu, bo mnie denerwuje odrost i nie mogę wytrzymać w jednym kolorze tak długo..[/quote]
i to jest właśnie zasadniczy minus hybryd. Też mnie to denerwuje.

13

Odp: Stylizacja paznokci

Ja sama maluję paznokcie, bo nie mam czasu na pójście do salonu wink Ale chyba nieźle mi to wychodzi. Najpierw skracam, piłuję, potem odsuwam skórki, nakładam lakier bazowy, potem kolorowy i na koniec utwardzacz. Na stopach trzyma się taki lakier nawet 3 tygodnie, więc po co mi hybrydy wink Fajne są lakiery Inglot, Rimmel. Można je kupić m.in. w drogeriach Kosmyk.

14

Odp: Stylizacja paznokci

Fajne są naklejki na paznokcie, chyba się skuszę;

A próbowałaś ? Fajna zabawa smile

15

Odp: Stylizacja paznokci

Ja używam naklejek ale coraz bardziej interesuje mnie. O wiele bardziej podoba mi się malowanie na nich niż naklejanie naklejek czy robienie stempli wink A wy robicie jakieś szkolenia ze stylizacji?

16

Odp: Stylizacja paznokci

A ja pół na pół, czasem hybrydy, a czasem zwykły lakier. Lubię takie zmiany smile Jak hybrydy, to [url=https://drogeria.pl/product-pol-1354-Semilac-087-Glitter-Indigo-lakier-hybrydowy-7-ml.html]Semilac[/url] <3

17

Odp: Stylizacja paznokci

Kilka miesięcy robiłam paznokcie żelowe ale zrobiłam sobie od nich przerwę i niestety mam bardzo zniszczoną swoją płytkę paznokcia sad

18

Odp: Stylizacja paznokci

U mnie tak się stało w wyniku złego ściągnięcia hybryd. Podleczę i znowu zrobię. Nie ma nic lepszego.

19

Odp: Stylizacja paznokci

Płytka paznokcia niszczy się tylko wówczas gdy stosujemy produkty kiepskiej jakości lub manicure jest źle wykonany. Dlatego patrzcie dziewczyny na czym i jak pracują stylistki. Nie zawsze cena powinna być najważniejsza przy wyborze dobrej stylistki. Ja od dawna noszę paznokcie hybrydowe, czasami żelowe. Robię przerwę co jakiś czas, ale nigdy po zdjęciu paznokci nie narzekam na ich stan.Moja stylistka wykorzystuje żele Indigo Nails i ich lakiery hybrydowe, i ta marka u mnie się sprawdza. Aktualnie żele Indigo są w promocji  - gdyby któraś chciała je wypróbować. Jestem pewna, że z nich nie zrezygnujecie.

20

Odp: Stylizacja paznokci

A co myślicie o naklejkach na paznokcie? Macie ulubione wzory?

21

Odp: Stylizacja paznokci

Naklejki na paznokcie są ciekawym rozwiązanie, chociaż ja teraz jestem zakochana w pyłkach holograficznych. Zobaczcie sobie pyłek kosmiczny daje świetny efekt, szczególnie na ciemnych paznokciach. Lubię też efekt lustra, Em Nail ma spory wybór akcesoriów i lakierów do paznokci hybrydowych.

22

Odp: Stylizacja paznokci

A co myślicie o naklejkach na paznokcie? Macie ulubione wzory
Tak, ja uwielbiam smile Są świetne smile

23

Odp: Stylizacja paznokci

By mieć dobrze zrobione paznokcie to trzeba mieć nie byle jaki zestaw do paznokci. Żona ma porównanie jak chodzi robić paznokcie do koleżanki i do kosmetyczki. Niebo a ziemia. A najbardziej podoba mi się

Ostatnio edytowany przez karolinkamarzec (2017-03-06 13:17:33)

24

Odp: Stylizacja paznokci

Według mnie najlepiej byłoby wybrać się na jakiś kurs stylizacji paznokci. Spójrz sobie choćby tutaj  smile Dość dużo tego jest big_smile

25

Odp: Stylizacja paznokci

Hybrydy są najtrwalsze i najlepsze. Najmniej niszczą paznokcie.