51

Odp: Rossmann

A kupujecie w ich e-sklepie? Mają, jeśli się nie mylę, dostawę do wybranego sklepu stacjonarnego.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-12-28 13:16:23)

52

Odp: Rossmann

Osobiście wolę kosmetyki z Rossmanna z oliwką są bardzo delikatne nie zostawiają białego nalotu na skórze .

53

Odp: Rossmann

[quote=niechcemisie]A kupujecie w ich e-sklepie? Mają, jeśli się nie mylę, dostawę do wybranego sklepu stacjonarnego.[/quote]

Ja nawet nie wiedziałam, że można zamawiać w esklepie yikes. Muszę sobie tę opcję sprawdzić, ponieważ taka forma zakupów by mi bardziej odpowiadała - w rossmannie zawsze jest tyle ludzi i nie mogę spokojnie poczytać składu kosmetyków.

54

Odp: Rossmann

Teraz w promocji Rossmanna kupiłam dla mojego chłopaka w dobrej cenie wodę toaletową Azzaro za jedyne 79.99zł ,z początkiem roku mają duże promocje

55

Odp: Rossmann

Obecnie Rossmann wprowadza do oferty wiele nowych produktów. Ciekawi mnie silikonowa myjka do twarzy smile

56

Odp: Rossmann

Ja już dałam sobie spokój z myjkami do twarzy. To chyba trzeba po każdym użyciu wyparzać... a raczej przed każdym umyciem. Miałam celulozową i z pva. Ta pierwsza ok, pomocna przy demakijażu, a tę drugą zachwalano na blogach, niestety na dłuższą metę u mnie się nie sprawdziła. Źle było nią myć, nawet źle w dłoni trzymać.

Silikonowe, jak podejrzewam, będą bardziej higieniczne, ale zastanawiam się naprawdę czy trzeba tą twarz tak szorować. Coraz modniejsze są te wszystkie szczotki i myjki. Czy to tylko moda, czy rzeczywiście nasze dłonie i środek myjący to za mało?

[url]http://www.rossmann.pl/Produkt/FYB-silikonowa-myjka-do-twarzy-1-szt,375997,3374,5369[/url]

Przez Ciebie kusi mnie, żeby tą spróbować:
[url]http://www.rossmann.pl/Produkt/KillyS-silikonowa-szczoteczka-do-mycia-i-masazu-twarzy-1-szt,373748,3374,5369[/url]

57

Odp: Rossmann

Ja się jednak skusze na tę w FYB. Zależy mi, żeby od czasu do czas delikatnie speelingować i wymasować twarz. Jak się nie sprawdzi to nie będzie mi szkoda tych 5 zł smile

58

Odp: Rossmann

Prawda. Silikon umyjesz, nawet przed użyciem bezpośrednio i jest czysty, a te takie gąbeczki... w nich się roi w środku od bakterii. Daj koniecznie znać, jak się sprawdziła.

59

Odp: Rossmann

Uważam że pieluchy mają całkiem niezłe . Nie jest to pampers ale znam dziesiątki gorszych

60

Odp: Rossmann

Ja zawsze do mycia twarzy i peelingu używam ściereczek muślinowych, i bardzo polecam, kupiłam 4 po każdym umyciu twarzy dobrze je wypłukuje i odrazu daje na kaloryfer do wyschnięcia i co dwa dni zmieniam na nową a brudną do pralki i jest czyściutka i świeżutka. Jak dla mnie najlepsza bo świetnie pomaga zmyć makijaż i odrazu działa jak peeling. smile

61

Odp: Rossmann

I taki tusz do rzęs łatwo się z nich spiera?

62

Odp: Rossmann

O, to chyba muszę kupić.

63

Odp: Rossmann

Świetna sprawa! A gdzie je można kupić? Chciałabym wypróbować.

64

Odp: Rossmann

Zawsze jak są końcówki serii w Rossmannie ,to coś sobie wybieram smile

65

Odp: Rossmann

W Rossmanie też można kupić kosmetyki pani Eris, w tym produkty jej marki Lirene. Też je nawet lubię.

66

Odp: Rossmann

Mnie denerwują klienci, którzy ciągle wszystko otwierają, testują w normalnych kosmetyków (nawet balsam za 10 zł kiedyś kupiłam otwarty) itd., a obsługa w żaden sposób sobie z tym nie radzi ani chyba nawet nie chce. No i ceny - w internecie wszystko jest o wiele tańsze.

67

Odp: Rossmann

Trudno żeby te pracownice stały nad każdym klientem... Po prostu kobietki powinny zachować więcej kultury, jak nie są pewne ze czegoś nie kupią to niech nie otwierają tylko poczytają opinie w internecie...

68

Odp: Rossmann

Lubię Rossmanowskie promocje - głównie na kosmetyki do makijażu np. obniżki cen podkładów 40% czy szminek - wtedy uzupełniam swoje zapasy. Kiedyś kupowałam herbatkę Sekret Piękna Vitax w Rossmannie niestety już je wycofali sad

69

Odp: Rossmann

Ale słodycze to mają w takich cenach, że na pewno się nie skuszę big_smile To dobre miejsce, żeby popatrzeć sobie podczas diety na batony... dwukrotnie droższe niż w innych sklepach big_smile

70

Odp: Rossmann

Bardzo lubie produkty z Isany. Zawsze kupuje z tego żele pod prysznic itd

71

Odp: Rossmann

Ja bardzo lubię robić zakupy w Rossmannie. Niestety jestem dość podatna na te wszystkie ładnie wyglądające kosmetyki i kupuję ich więcej niż powinnam. Dlatego wchodzić tam lubię, ale chyba nie powinnam smile

72

Odp: Rossmann

pracowałam chwilę, ogólnie spoko wink

73

Odp: Rossmann

[quote=zielonka]pracowałam chwilę, ogólnie spoko wink[/quote]
Wow smile Miło poznać pozytywną opinię, bo w sieci roi się od skarg.

74

Odp: Rossmann

Ponieważ w tym wątku padło pytanie o zakupy w e-sklepie, więc napisze o własnych doświadczeniach

Ogłaszają promocję, klient się loguje, składa zamówienie i płaci a następnego dnia dostaje na maila info że ze względu na duże zainteresowanie anulują zamówienie. a zwrot gotówki za 14 dni
Towar na stanie był, bo po złożeniu jednego zamówienia próbowaliśmy złożyć kolejne na kolejne produkty i wtedy wyskakiwała informacja, że nie ma tego towaru w wytaczającej ilości. Co do pierwszego zamówienia - przeszło bez problemów.

I teraz co mnie w tej ich akcji promocyjnej najbardziej bulwersuje.
1. Jeśli było dużo zamówień, to znaczy że dużo osób wpłaciło im pieniądze, którymi teraz oni przez 2 tygodnie będą swobodnie obracać
2. Zbliżają się święta. Wiele osób szuka prezentów. Przez ten jeden stracony dzień mogą nie zdążyć kupić ich na czas.
3. Wśród tak dużej jak sami twierdzą liczby klientów, pewnie były osoby dysponujące wydzielonym na prezenty budżetem. Jeśli nie dostaną zwrotu tych pieniędzy to po prostu może im zabraknąć na kupno innych prezentów by przed świętami zdążyć

Podsumowując te działania: [color=#FF0000][b]Nie chcę mieć już nic wspólnego z firmą ROSSMANN[/b][/color]

A jeśli ktoś podobnie jak ja jest zbulwersowany praktykami tej firmy, zapraszam na [url=https://funny-texts.eu]https://funny-texts.eu[/url]. Mnóstwo śmiesznych kawałów a przed świętami także wiele niezłych życzeń bożonarodzeniowych.

Ostatnio edytowany przez Trakczuk (2016-12-20 18:08:52)

75

Odp: Rossmann

Oj, to widzę, że nie jest ciekawie. Ja kupuję tylko stacjonarnie w rossmannie i jestem zadowolona.