1

Temat: Mieszkania na sprzedaż

Gdzie szukacie ofert szukając mieszkania do kupna?

2

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Ja w necie, a chcę kupić coś we Wrocławiu - to jedno z droższych miast na rynku mieszkań, więc tylko w necie można znaleźć coś tańszego i niekoniecznie w centrum...

3

Odp: Mieszkania na sprzedaż

ja przeglądam Gratkę. Myślę raczej o mieszkaniu w Warszawie- stolica to większe możliwości na przyszłość. Tam chcę pracować.

4

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Wrocław to pięknie miasto zresztą podobnie jak Kraków czy Warszawa, niestety jest drogo, na mieszkanie trzeba wydać około 300 tys. sporo.

5

Odp: Mieszkania na sprzedaż

W porównaniu np. do Krakowa czy Warszawy, Wrocław faktycznie jest dobrym miejscem do zamieszkania, jest tam więcej ofert pracy i utrzymanie się kosztuje mniej pieniędzy. Myślę, że to dobre miejsce do mieszkania,w  dumie nieruchomości to dobra inwestycja, także zawsze można wynająć.

6

Odp: Mieszkania na sprzedaż

O Wrocławiu nigdy nie myślałam i nigdy nawet nie byłam w tym mieście. Jednak chciałabym mieć mieszkanie w Warszawie, bo często tam jeżdżę służbowo. Raz że przydałoby się miejsce, żeby się w każdej chwili zatrzymać, a dwa - mogłabym je wynajmować. Tylko ciężko z kolei byłoby pogodzić jedno z drugim. No chyba że wynajęłabym komuś znajomemu. A mam trochę znajomych w stolicy, więc może nie byłoby problemu.

7

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Wrocław to przepiękne miasto pełne nowoczesnych miejsc do zamieszkania. Oferuje wiele dla młodych ludzi, którzy chcą najpierw studiować a potem znaleźć dobrze płatną pracę - moim zdaniem jest to pewne miasto z ogromnym potencjałem. Nic więc dziwnego, że powstaje coraz więcej mieszkań.

8

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Właśnie zastanawiam się czy wybrać zamieszkanie we Wrocławiu czy może w jakiejś innej trochę mniejszej miejscowości. Czy ktoś z was mieszkał kiedyś w takiej miejscowości jak Lubin? Bo nie słyszałam nigdy o tej miejscowości. Czy waszym zdaniem lepiej mieszkać w mniejszej miejscowości czy lepiej mieszkać we Wrocławiu?

9

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Ja mogę polecić we Wrocławiu świetną opcje wynajmu mieszkania dla pracowników firm. Tu dostępne wszystkie szczegóły oferty. To o wiele lepsza opcja, niż kupowanie mieszkania na stałe na firmę.

10

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Ja sprawdzam oferty na olx, czasem są prywatne w dobrej cenie.

11

Odp: Mieszkania na sprzedaż

A czy w Zabrzu znacie coś wartego uwagi?

12

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Dokładnie, popieram w 100% mojego poprzednika smile Nic dodać i nic ująć od tej wypowiedzi wink

13

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Ja szukam w sieci na portalach nieruchomości

14

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Przeglądam własnie ofertę i muszę przyznać, ze wybór jest naprawdę duży. Nie wiem czy w tym roku nie kupię własnego mieszkania. W sumie dobrze by było bo wynajem coraz mniej mi sie opłaca. Ostatnio właściciele podnieśli znacznie czynsz.

15

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Wybór mieszkań na sprzedaż jest naprawdę duży. Moja koleżanka spotkała się ostatnio może nie z problemem ale z dziwną sytuacją, ponieważ sprzedawała mieszkanie i sporo osób później jej się pytało czy sprzedając mieszkanie konieczny jest akt notarialny. Ciekawi mnie skąd ta niewiedza przy dobie zakupu i sprzedaży nieruchomości

16

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Ja kupuję mieszkania, ale na wynajem. Do tego nie zajmuję się nimi we własnym zakresie tylko poprzez firmę zarządzącą najmem

17

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Ja też właśnie szukam czegoś sprawdzonego.

18

Odp: Mieszkania na sprzedaż

A czasem można wejść na stronę poświęconą sprzedaży mieszkań:) mają spory wybór, na różne miasta, nie tylko jedno konkretne, warto przeglądnąć i porównać oferty wink

19

Odp: Mieszkania na sprzedaż

A nie lepiej wynająć niż spłacać kredyt przez resztę życia...?

20

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Ja chciałabym mieszkać w domku na wsi...

21

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Mieszkania we Wrocławiu są drogie. Nie wiem czy jest sens inwestować w mieszkanie w tym mieście.

22

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Ja nie kupiłabym mieszkania w bloku, bo jestem przyzwyczajona do domu z ogrodem.

23

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Słyszałam ostatnio o flippersach, którzy okazyjnie szukają tanich mieszkań, remontują je i szybko sprzedają z zyskiem. Choć pewnie ludzie coraz bardziej są świadomi cen rynkowych i tylko jednostki można przekonać do niskiej kwoty, albo tych, co mają potrzebę szybko uzyskać kwotę na swoje potrzeby.

24

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Teraz to im się raczej nie opłaca... Mieszkania są drogie i remonty też.

25

Odp: Mieszkania na sprzedaż

Teraz to sprzedaje ten kto musi,  bo ludzie niechętnie biorą kredyty i ceny nie są zadowalające ...