1

Temat: Moda męska

Interesują was modne garnitury, smokingi, krawaty czy innego rodzaju ubrania w kategorii mody męskiej ?

2

Odp: Moda męska

Nie ma jak garnitur szyty na miarę, a na wyjątkowe okazje warto sobie taki sprawić

3

Odp: Moda męska

Szukam skarpet bambusowych, bo chyba w nich się stopa mniej poci? Chciałam kupić narzeczonemu na ślub.

4

Odp: Moda męska

Ja uważam, że w modzie męskiej najważniejsze jest odpowiednie dobranie ubrań, adekwatnie do figury. Nie powinny być ani za ciasne, ani za luźne. Takie w sam raz. Zauważyłam, że bardzo wielu mężczyzn nie umie dobrze dobrać marynarki i wygląda to co najmniej cudacznie. Dlatego wszystkim Panom polecam wcześniej poczytać jak dopasować marynarkę, żeby nauczyć się kilku podstawowych zasad.

5

Odp: Moda męska

Ojeja, jakby mój mąż usłyszał, że ma się ubierać w garnitury i to jest ta moda męska, to by się wściekł. On bardzo nie lubi takich sztywnych ciuchów. Na co dzień chodzi w ubraniach luźnych, w stylu street fashion. Ale nie powiedziałabym, że jest niemodny, wrecz przeciwnie - tylko po prostu inny styl .

6

Odp: Moda męska

No cóż nie wszyscy panowie lubią taki elegancki styl, a szkoda smile A z drugiej strony każdy facet musi mieć jakiś garniak w szafie na specjalne okazje, nawet przysłowiowe święta, więc warto od czasu do czasu odświeżyć sobie te elementy garderoby

7

Odp: Moda męska

Koszule męskie w dużych rozmiarach można zakupić . Wybór jest naprawdę spory. Poza tym plusem jest to, że cała transakcja odbywa się online. Wystarczy wybrać odpowiedni model, rozmiar i podać adres oraz dokonać wpłaty.

8

Odp: Moda męska

Każdy facet powinien mieć w swojej szafie jakąś ładną koszulę. Jeśli nie chcesz wydawać dużo na nie to polecam bo mają spory wybór i przystępne ceny. Myślę, że coś na pewno Ci się spodoba smile

9

Odp: Moda męska

Jest kilka rzeczy, które moim zdaniem każdy facet powinien mieć w swojej szafie
biała koszula
koszula w kratę
granatowy garnitur ( nie jest tak formalny jak czarny oraz pasuje na wiele okazji....)
mokasyny
klasyczne oxfordy
oraz spodnie typu chinos na lato

Warto jest równiez zastanowić się nad ładnymi akcesoriami.

10

Odp: Moda męska

[quote=Marylka20]Jest kilka rzeczy, które moim zdaniem każdy facet powinien mieć w swojej szafie
biała koszula
koszula w kratę
granatowy garnitur ( nie jest tak formalny jak czarny oraz pasuje na wiele okazji....)
mokasyny
klasyczne oxfordy
oraz spodnie typu chinos na lato[/quote]
Oooo, zgadzam się z tą listą. Zwłaszcza biała, gładka koszula jest obowiązkowa u każdego. Prędzej czy później zawsze przychodzi okazja, na którą musimy ją ubrać. Mój chłopak ostatnio sobie jedną zamówił

11

Odp: Moda męska

Mogę dać wam namiary na garnitury dla puszystych panów szyte na miarę. Z mężem kupowaliśmy  i nawet nie spodziewałam się tak dobrego efektu smile Mąż nie wygląda jak w worku, garnitur jest dobrze skrojony, elegancki smile

12

Odp: Moda męska

Ja bym otyłego męża namawiała na schudnięcie, bo nawet w najlepszym stroju gruby człowiek nie wygląda dobrze tylko żałośnie...

13

Odp: Moda męska

Dla mnie nieporozumieniem są garnitury w kolorze innym niż czarny - na własnym ślubie trzeba wyglądać po prostu elegancko, a nie jak na ogrodowym party...

14

Odp: Moda męska

Niestety ostatnio są modne stalowe i brązowe -a w tych ostatnich wiadomo, że facet wygląda  jak g... w lesie...

15

Odp: Moda męska

Czarny garnitur jest najlepszy