26

Odp: siadanie podczas wręczania zaproszeń

Kiedyś nie było telewizji, internetu i ludzie wymyślali bajki o przesądach smile
W żadne przesądy-bajeczki nie wierzę.

27

Odp: siadanie podczas wręczania zaproszeń

Nawet jeśli ktoś zatańczy kankana podczas wręczania zaproszeń, to mu nie gwarantuje wesołego i szczęśliwego życia... wink

28

Odp: siadanie podczas wręczania zaproszeń

Pierwsze słyszę o takim przesądzie

29

Odp: siadanie podczas wręczania zaproszeń

Moim zdaniem to jest brak szacunku dla gości kiedy młodzi na siedząco zapraszają .

30

Odp: siadanie podczas wręczania zaproszeń

Tutaj popieram milagro ,ale o tym co babcia mówiła ,to pierwsze słyszę smile

31

Odp: siadanie podczas wręczania zaproszeń

Nigdy nie słyszałam o takim przesądzie, ale u mnie to chyba wszystko na odwrót było smile Dobrze, że mąż chociaż stanął po mojej lewej stronie, bo zawsze woli chodzić z prawej i mało się nie pomylił smile

32

Odp: siadanie podczas wręczania zaproszeń

Na pewno facet nie powinien siedzieć, kiedy kobieta stoi - i tego się trzymajmy wink

33

Odp: siadanie podczas wręczania zaproszeń

Normalne jest chyba, że jak się odwiedza rodzinę prosząc na wesele to od razu po wejściu się mówi, że będzie nasz ślub i wręcza się zaproszenia, a następnie domownicy zapraszają do stołu:) Przynajmniej u mnie w rodzinie tak się robi. Nikt nie zaskakuje odwiedzanych w środku wizyty zaproszeniami:)

34

Odp: siadanie podczas wręczania zaproszeń

Przy samym wręczaniu zaproszeń to jednak warto wstać dla podkreślenia powagi zaproszenia - młodzi nie są aż tak schorowani, żeby nie mieć siły wink

35

Odp: siadanie podczas wręczania zaproszeń

Moim zdaniem więcej luzu trzeba i na wizytach i później w małżeństwie, zamiast oglądać się na przesądy

36

Odp: siadanie podczas wręczania zaproszeń

Najlepiej wysłać zaproszenie i uniknie się krepujacych wizyt.