51

Odp: rajstopy, pończochy

ja ostatnio się przekonałam do rajstop we wzorki chociaż wcześniej za nimi nie przepadałam. Ale prawdę mówiąc o wiele bardziej wole samonośne pończochy są o wiele wygodniejsze.

52

Odp: rajstopy, pończochy

Ja też ostatnio częściej noszę rajstopy. Zawsze byłam "spodniarą", ale ostatnio mnie naszło na kobiecość;) A rajstopy i spódnice są fajne i wygodne.
Teraz mam gładkie, kolorowe, ale wzorki też mi się podobają, tylko czasem ciężko coś fajnego dostać.
Fajnym rozwiązaniem są też getry tak cienkie jak rajstopy.
Zaciekawiły mnie te pończochy z pasem, może też bym spróbowała? Bo mi czasem te rajstopy niestety zjeżdżają pod spódnicą, co zbyt wygodne oczywiście nie jest...
Możecie coś napisać o tych pończochach? Nie odznaczają się pod ubraniem?

53

Odp: rajstopy, pończochy

Zobaczyłam kilka dni temu w sklepie rajstopy Gatta 600 den. Zamierzam je kupić. Czytałam opinię i ludzie piszą, że są świetne na mrozy i narty. Są polarowe. Ktoś je miał może?

54

Odp: rajstopy, pończochy

Ja najbardziej lubię rajstopy calzedonii. Problem pojawia się, gdy zaczyna robić się zimno. Ogólnie, chyba mam słabe krążenie, bo zawsze marzną mi stopy i jak tylko robi się chłodniej muszę nosić ciepłe skarpety, inaczej od razu łapie mnie jakieś przeziębienie.

55

Odp: rajstopy, pończochy

Mam już Gatta 600 den, no super są! Takie milutkie od środka. Czekam teraz na zimno, żeby je wypróbować.

56

Odp: rajstopy, pończochy

niechcemisię - teraz jest tak zimno, że już chyba za zimno na rajstopy wink

57

Odp: rajstopy, pończochy

Niestety muszę się z tym zgodzić. Jak chciałam się wystroić ostatnio w sukienkę i ubrałam do niej dosyć grube rajstopy, to zmarzłam niemiłosiernie. Do teraz mnie ciarki przechodzą na samą myśl o czymś innym niż spodnie w taki mróz wink

58

Odp: rajstopy, pończochy

To fakt, ale jeśli gdzieś jedziemy samochodnem, to chyba można się ubrać w rajtki?

59

Odp: rajstopy, pończochy

Noszę zimą pod spodnie rajstopy.

60

Odp: rajstopy, pończochy

Moja wybranka też nosi, w sumie ostatnio kupowała kilka par bo widziałem że od nich paczka przyszła.

61

Odp: rajstopy, pończochy

W ten weekend możecie zrobić tańsze zakupy rajstop, ciuszków, bielizny, biżuterii i dodatków z darmową dostawą, m.in. w sklepach: MrGugu, Yupibag, Amberwood, Sara-rajstopy, Sobora, Konrad-bielizna:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-13-15-11-2015[/url]

62

Odp: rajstopy, pończochy

Jeżeli chodzi o rajstopy to polecam zakupy w Adrianie - mają swój sklep internetowy. Ewentualnie Gatta ale jest drożej. Skarpety z kolei to polecam po prostu na rynkach albo w małych butikach od polskich producentów. A gdyby ktoś potrzebował bielizny to dobry jest też polski Saltex. Wspierajmy polskich przedsiębiorców.

63

Odp: rajstopy, pończochy

ja bardzo uwielbiam chodzić w różnego rodzaju spódnicach czy sukienkach, także z rajstopami czy z pończochami mam dosyć dużo doczynienia, testowałam różne marki, nawet spotkałam się z taką marką gdzie po jedynym dniu chodzenia w rajstopacj, w niektórych miejscach pojawiło wybielenie koloru czarnego, co dla mnie jest niemożliwością, najczęściej wybieram markę gatta, zazwyczaj kupuję ich produkty przez internet i zamawiam sobie większą ilość, dzięki takiemu rozwiązaniowi jestem w stanie troszkę zaoszczędzić wink

64

Odp: rajstopy, pończochy

Nie mam szczęścia do rajstop - wszystkie się od razu rwą i puszczają oczka. Jeszcze nie trafiłam na takie idealne, które wystarczyłyby na dwa założenia sad

65

Odp: rajstopy, pończochy

U mnie to samo. Właśnie dlatego najczęściej stawiam na 60 DEN.

66

Odp: rajstopy, pończochy

Też tak myślę jak emilia _s292.Mam znajomą co sprzedaje rajstopy i mi powiedziała ,że mocniejsze są rajstopy ,które mają laykrę w składzie .Latem preferuję pończochy ,bo nie jest tak gorąco

67

Odp: rajstopy, pończochy

Sama też zdecydowanie wolę pończochy, a kiedy jeszcze dołożę do nich ładny  taki jak chociażby można znaleźć w ofercie kinga.com.pl czuję się zdecydowanie lepiej niż w rajstopach i chyba mojemu mężowi taka opcja też zdecydowanie bardziej odpowiada.

68

Odp: rajstopy, pończochy

Rajstopy są niezłe,. Na szczęście to już nie są takie materiały jak jeszcze kilka lat temu (chociaż są też chyba mniej trwałe). Najczęściej wybieram gładkie albo z wzorkiem po boku. Nie lubię jak zbyt wiele się na nich dzieje. Wolę delikatniejsze wersje smile
Ja dopiero niedawno polubiłam chodzenie w rajstopach zimą - są bardzo wygodne i nie muszę rezygnować z sukienek, bo idealnie do nich pasują big_smile

69

Odp: rajstopy, pończochy

Ja zdecydowanie wole rajstopy, choć często w nich nie chodzę, tylko wtedy, gdy nie ma innego wyjścia.

70

Odp: rajstopy, pończochy

A macie jakąś alternatywę dla rajstop dla alergików? mam uczulenie na lycre, i po założeniu rajstop wychodzą mi czerwone placki na nogach.

71

Odp: rajstopy, pończochy

ja nie umiem dostać fajnych rajstop u mnie w okolicy, gdzie wy kupujecie?

72

Odp: rajstopy, pończochy

Latem zamiast standardowych rajstop można te w sprayu, od st moriz świetnie się sprawdzają, no zim ą wiadomo, nie przejdzie.

73

Odp: rajstopy, pończochy

A te rajstopy w sprayu się tak równo na nodze rozkładają, czy też można sobie zrobić jakieś zacieki, jak się nie umie ich stosować?

74

Odp: rajstopy, pończochy

]ja nie umiem dostać fajnych rajstop u mnie w okolicy, gdzie wy kupujecie?

Ja najbardziej lubię włoskie rajstopy Lores. Mają duży wybór wzorów i kolorów. Moje ulubione to te  Są eleganckie i idealnie nadają się do biura smile

75

Odp: rajstopy, pończochy

Szukam samonośnych pończoch z wysokim denier, które będą trwałe i dobrej jakości. Coś polecacie?

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2017-10-07 20:20:00)