26

Odp: Czystość w kuchni

Możesz spróbować octu jabłkowego, też ma takie działanie, a zapach przyjemniejszy

27

Odp: Czystość w kuchni

Ocet odtłuszcza, ale nie usuwa cięższych i starych zabrudzeń - na to to musi być chemia.

28

Odp: Czystość w kuchni

Wiele osób chwali sobie sodę oczyszczoną.

29

Odp: Czystość w kuchni

Do bardzo delikatnych powierzchni stosuję naturalne środki czyszczące, ale raczej stawiam na profesjonalny sprzęt do sprzątania i profesjonalną chemię. Zwłaszcza w kuchni czy w łazience. Tam dla mnie musi być wyjątkowo czysto. Prz sprzątaniu podłóg przyda się tego typu zestaw [url]http://leifheitsklep.pl/zestaw-clean-twist-system-xl-p45926[/url] - wygodny, ergonomiczny i dzięki różnym nakładkom można nim sprzątać także panele czy parkiet.

30

Odp: Czystość w kuchni

Ja nie lubię środków, które pozostawiają zbyt intensywny zapach po sprzątaniu.

31

Odp: Czystość w kuchni

polecam ocet jabłkowy, dodany do ciepłej wody świetnie sprząta zabrudzenia i tłuszcze i nie pozostawia przykrych zapachów

32

Odp: Czystość w kuchni

Na duże zabrudzenia to jednak trzeba stosować chemię, ale nie należy z nią przesadzać, kuchnia to nie szpital...

33

Odp: Czystość w kuchni

Ja prawie nie używam tłuszczu, a to on najbardziej się osadza w kuchni, więc mam sprawę ułatwioną. Gorzej jak ktoś smaży na patelni, tłuszcz się rozpryskuje i później trudno się go pozbyć

34

Odp: Czystość w kuchni

Ja używam do czyszczenia octu z sodą, świetnie usuwają tłuszcz.

35

Odp: Czystość w kuchni

Na górnych częściach szafek rozkładam gazety i potem mam z głowy wycieranie kurzu, bo wystarczy zmienić gazetę.

36

Odp: Czystość w kuchni

Dobrze sprawdza się przecieranie wodą z octem, usuwa tłuszcz