26

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Nie każdej kobiecie pasują sukienki w odcieniu pudrowego różu - niektóre wyglądają w nich zbyt cukierkowato. A jeśli znajdziecie ich bardzo duży wybór. Są tam kreacje na różne okazje, które na pewno Wam się spodobają.

27

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Też uważam, że nie każdej kobiecie pasuje ten kolor, mi osobiście akurat nie pasuje, więc siłą rzeczy musiałabym wybrać co innego.

28

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Czerń jest ok ale chyba postawiła bym na złoto, srebro wink Zieleń i granat też będą dobrze wyglądały.

29

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Białe dodatki będą fajnie wyglądały z takim różem -  no i odmłodzą:)

30

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Dla mnie białe nie są dobrym wyborem. Ja bym postawiła na srebrne. Z sukienek podoba mi się ta:

[img]//lb5.dstatic.pl/images/22946671/I520x520-sukienka-a-la-neoprenowa-bonprix-rozowy-midi.jpg[/img]

Co o niej myślicie?  Nie jest zbyt słodka?

31

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Mi się nie podoba ta sukienka. Choć lubię ubrania w tym kolorze, ta jest jednak zbyt cukierkowata.

32

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Widziałam kilka sukienek w tym kolorze , powodzenia w wybieraniu.

33

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Ja miałam złote dodatki smile

34

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

A jaki odcień ? Ja dodałabym do tego perły i białe dodatki. Będziesz wyglądać bardzo zwiewnie i kobieco.

35

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Mi do sukienki pudrowy róż pasuje tylko czerń. Ewentualnie srebro.

36

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Ja tutaj na pewno postawiłabym na jakąś ładną czarną torebkę jako dodatek . Piękne, wieczorowe torebki -  i tak sobie myślę, że czarna kopertówka byłaby tutaj jak najbardziej na miejscu, bo przełamie w jakimś sensie dość delikatny odcień sukienki.

37

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Kilka bardzo fajnych przykładów efektownie wyglądających sukien weselnych.
Ja kocham takie ciuchy, bo jednak wygląda się w niech niesamowicie dobrze. Pewnie, że to wszystko wymaga dopasowania pod figurę, pod nasz styl, ale bez przesady - to jest do zrobienia.

38

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Żeby były świetne, wcale nie trzeba szukać bardzo drogich rozwiązań. Też wiele zależy od tego, jakie macie upodobania,  jaki styl wam pasuje. Mnie się takie mega podobają.

39

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Moim zdaniem taka będzie w porządku. Byle nie biała i nie ecru.

40

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Pudrowy róż jest ładny i ciekawy, ale jeżeli ktoś chce nieco zaszaleć i być "na czasie", to polecam przejrzeć sukienki.Zakochałam się w tym kolorze i koniecznie muszę go wybrać na następne wesele.

41

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Do takiej torebki warto mieć dodatek jakiś galanteryjny np. w postaci torebki . Dużo teraz osób wybiera torebki lakierowane , które widziałam fajne w sklepie . Mają tam spory wybór i na pewno każda z was znajdzie coś ciekawego dla Siebie.

42

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Lakierowane są piękne. Do pudrowej sukienki, to może ecru?

43

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Ja polecałabym Ci  . Ich salon znajduje się w Krakowie na ul. Konopnickiej . Mają tam ogromny wybór przepieknych kreacji. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie smile

44

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Też polecam lakierowane sukienki tongue Coś pięknego

45

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Moim zdaniem warto postawić na jakieś kontrastowe zestawienie.

46

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

A mi ostatnio bardzo przypadły do gustu sukienki ze sklepu To sklep z modnymi ubraniami od polskiego producenta. Może nie jest jakiś bardzo znany, ale mają świetne rzeczy, których potem zazdroszczą koleżanki. smile

47

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

A kojarzycie sukienki w tym kolorze, tyle że wyszczuplające? Nie chcę iść w żadnej czarnej sukience na wesele. Przeglądam właśnie wyszczuplające sukienki na [url]https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki_opcje_fason,wyszczuplajace[/url] i widzę tam kilka, w których mogłabym pójść. Są też właśnie różowe.

48

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Oczywiście, że takie też są! Na pewno znajdziesz je w sklepie Modbis, poszukaj tu [url]https://modbis.pl/pol_m_Suknie-i-sukienki-damskie_Sukienki-wieczorowe-147.html[/url]. Myślę, że ta ze zdjęcia będzie odpowiednia, tym bardziej, że ma klasyczny krój i ponadczasową koronkę. Co o niej myślisz?


[img]https://modbis.pl/pol_pm_Sukienka-damska-Safira-X-elegancka-kreacja-z-koronki-11284_3.jpg[/img]

49

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Jeśli wciąż macie wątpliwości jaką sukienkę na wesele ubrać, warto poczytać sobie ten poradnik:  - jest tu garść potrzebnych informacji i porady jak dobrać weselna kreację. Pamiętajmy tylko o unikaniu kolorów takich jak czerń i biel.

50

Odp: Sukienka na wesele pudrowy róż

Ja w takim pudrowym różu widziałam super sukienki rozkloszowane na  smile mi się podoba bardzo taki odcień, jest delikatny i kobiecy, wydaje mi się że idealnie pasuje na wesele