476

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ja mam do dziś sentyment do pewnego imienia na M... Moja pierwsza miłość była platoniczna, a przez to bardzo romantyczna....

477

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

ja źle wspominam moją pierwszą miłość o złamał mi serce i rozdeptał sad

478

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

A to krwawo się skończyło... wink Cóż, nastolatki nie myślą o tym, jak druga strona się czuje tylko porzucają i szukają innego ideału...

479

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Jakoś nie mam ochoty na wspomnienia tak odległych czasów.. Nie kojarzą mi się najlepiej, na szczęście dziś jestem mądrzejsza....

480

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

dzisiaj to chyba większość z nas już jest mądrzejsza bo wyciągnęła wnioski z tych wyborów

481

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Czasem zbyt emocjonalne podejście do związków przeszkadza stabilizacji, bo zauroczenie mija, pojawia się ktoś nowy, a młodzi ludzie lubią zmiany..

482

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Czasem wracam myślą do tego pierwszego, ale już bez większego sentymentu...

483

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Bywają jednak ludzie, którzy w dojrzałym wieku ponownie spotykają swoją pierwszą miłość, wspomnienia odżywają i czasem nawet wychodzi z tego związek...

484

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Już nie wspominam:) Po 25 roku życia przeszły mi sentymenty do niego, poznanego gdy miałam lat 16 ...:)

485

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

A coś konkretnego się stało wtedy, czy po prostu zupełnie Ci przeszło i już?... smile

486

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Jakoś tak rozeszło się po kościach.. Zauroczenie kimś innym pewnie mi w tym też pomogło;)

487

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Taka jest kolej rzeczy;) Ale akurat ja mam co wspominać, bo to był wyjątkowo fajny chłopak i pewnie gdybyśmy byli bardziej dojrzali to by przetrwało...

488

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

ale czasu już nie wrócisz, można tylko wyciągnąć wnioski z błędów popełnionych w przeszłości.

489

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

No tak, wnioski swoją drogą, a życie swoją... Dziś już oboje jesteśmy innymi ludźmi niż wtedy, pewnie też byśmy sienie dogadali, bo on ma inne priorytety, że tak powiem. Praca ponad wszystko.

490

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Moja pierwsza miłość mieszka dwa domy dalej, ma już żonę i dzieci i zapomniał chyba o tym, co nas kiedyś łączyło...

491

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

serio? A odzywacie się do siebie czy traktuje Cię jak powietrze?

492

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

A ja już nie wspominam pierwszej miłości, jakoś mi wyblakła, bo on nie budzi już we mnie żadnych emocji...

493

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Osobiście uważam, że takie wspominanie i wracanie do starej miłości to nic dobrego. Z moim pierwszym chłopakiem z młodości spotkałam się po 25 latach, ot tak na kawę, byłam wtedy w jego mieście. Po mile zakończonym spotkaniu każde z nas pojechało do swoich domów i zaczęły się emocjonalne "jazdy", nikomu tego nie życzę co ja przechodziłam z durnym sercem, dobrze że rozum nie szwankował... Zanim się uwolniłam od sercowych rozterek minęło kilka lat!!! Podejrzewam, że i on odchorował to mocno. Przyrzekliśmy sobie , że spotkamy się dopiero za następne 25 lat ale ja już wiem, że na to spotkanie nie pójdę, o nie - nigdy w życiu!!

494

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Wow, aż takie emocje w sobie wciąż wzbudzacie? Po 25 latach? Powiem Ci, że bardzo intrygująca ta historia Kalinko. Bardzo smile.

495

Odp: Pierwsza miłość , jak ją wspominacie?

Ja już nie wspominam- po prostu była i minela...