151

Odp: wybielanie zębów

Też myślę, że jeśli wybielanie zębów to tylko i wyłącznie u dobrego stomatologa. Nie warto ryzykować samodzielnego wybielania bo można zniszczyć sobie zęby. Słyszałam, że tu  pracują specjaliści. I zajmują się kompleksowo zębami. Chyba warto pójść do takiego gabinetu

152

Odp: wybielanie zębów

Są różne oferty z groupona itd., ale nie wiem czy bym się zdecydowala. Chyba zbyt powazne, zeby gdzies szukac po taniosci. Ja się przymierzam wlasnie do pojscia do stomatologa, ale wszyscy mi mowią do okola, że mam łądne białe zęby, jak wlasnie po wybielaniu. Jeny, jak pomyslę sobie co to by było po wybieleniu to aż chcę iść smile

153

Odp: wybielanie zębów

Ludzie... takie zabiegi nie zdziałają cudów, bo niby czemu miałyby to zrobić? Efekty może przynieść dopiero systematyczna pielęgnacja. Bez niej zęby do zdrowia prędko nie powrócą, bo niby jak?

154

Odp: wybielanie zębów

Stosowałam kiedyś paski wybielające i ich efekt był świetny, ale to jest metoda uciążliwa. Dwa razy dziennie na kwadrans trzeba wkładać sobie toto do buzi, nie jest to przyjemne, smak też kiepski, ale przecierpiałam. Niestety, efekt nie trzymał się jakoś specjalnie długo/

155

Odp: wybielanie zębów

Ja kiedyś skorzystałem z wybielania i żałowałem tego. Koszt spory, a efekt marny. Znacznie lepiej kupić w aptece preparat do wybielania.

156

Odp: wybielanie zębów

A jak długo widziałaś efekt tego wybielania, he? Kilka dni, czy tygodni? Zabieg nic nie daje bez zmiany przyzwyczajeń życiowych. A jeśli nic nie daje to po co go robić? Ten sam efekt uzyskasz naturalnie.

157

Odp: wybielanie zębów

Ja również wybielałam w domu.Wprawdzie zastanawiałam się nad początku nad możliwością skorzystania z wybielania w gabinecie stomatologicznym ale cena mnie zniechęciła ( co jak co ale jest to bardzo drogie...). Zdecydowałam się na wybielanie za pomocą takich paseczków:


Efekt jest bardzo dobry. Myślałam,że wybielenie będzie na 2-3 odcienie a jak porównałam sobie z paletą to na pewno było to ok 6-7 odcieni.Jednocześnie nie miałam żadnych efektów ubocznych. Mówi sie,ze wybielanie powoduje nadwrażliwość zębów ale sama niczego takiego u siebie nie zauważyłam.

158

Odp: wybielanie zębów

Ja już się nie mogę doczekać mojego wybielania. Ale najpierw muszę wyleczyć zęby do końca, poprawić wypełnienia, jeszcze raz powtórzyć piaskowanie przed zabiegiem i ... dopiero wtedy zrobić wybielanie. Także jeszcze jakieś 2 miesiące i pochwalę się efektem smile

159

Odp: wybielanie zębów

Proszę tutaj - To centrum stomatologii w Chorzowie. Profesjonalne, dobrze wyposażone, ze znanymi w okolicy lekarzami. Oczywiście wszystko jest kwestią tego, co jest konkretnie do zrobienia.

160

Odp: wybielanie zębów

Nie  ma to żadnego efektu w środku ,chyba ,że ktoś lubi suszyć zęby .

161

Odp: wybielanie zębów

Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście?

162

Odp: wybielanie zębów

A jak oceniacie różne techniki wybielania zębów?
Jest taka procedura z żelem, który kładzie się na zęby i traktuje jakąś lampą. Takie coś raczej nie zedrze nikomu szkliwa, czy się mylę?
Jest też metoda tak zwana nakładkowa, która też polega na nanoszeniu czegoś na zęby. Nie wiem, nie znam się za bardzo, a jakbym chciał iść na taki zabieg (przydałby się - dwie kawy dziennie minimum robią swoje...), tobym chciał wiedzieć, jakie jest ryzyko.
W Krakowie znalazłem miejsce:  wygląda porządnie, ale też nie wiem na pewno, bo nie znam nikogo, kto by tam się leczył czy robił jakieś zabiegi estetyczne - ktoś ma może doświadczenia?

163

Odp: wybielanie zębów

Zabiegi niczego nie rozwiązują - dobra pasta, odpowiednie szczotkowanie. Może to być ajona bez fluoru, aby tylko dieta była zdrowa. Zobaczycie, że zaliczycie diametralną przemianę, ale efekt również nie przyjdzie natychmiast.

164

Odp: wybielanie zębów

Wiem, że w Katowicach profesjonalne wybielanie zębów oferuje ta klinika . Ja nie byłam, ale wiem, że koleżanka tam wybielała i sobie chwaliła. Strona wygląda profesjonalnie, mają szeroki zakres usług, nowoczesny sprzęt. Warto sprawdzić smile

165

Odp: wybielanie zębów

Tatata... wszędzie cudownie. Zabieg nadaje się dla ludzi, którzy już zmienili styl życia i po prostu dbają o kwestie związane z zębami. Systematycznie je szczotkują i nie tylko, bo tylko tak można zębom zdecydowanie przywrócić normalność. Efekt z dnia na dzień nie jest możliwy.

166

Odp: wybielanie zębów

Na szybko można wybielić zęby sodą oczyszczoną, ale nie można zbyt często tego robić,. żeby nie zetrzeć szkliwa

167

Odp: wybielanie zębów

A próbowałyście iWhite? Szybkość efektów można samemu regulować, nie trzeba chodzić do gabinetów, efekty świetne i robi się w domu smile

168

Odp: wybielanie zębów

Odradzam domowe sposoby. To prosty sposób, żeby sobie zniszczyć szkliwo. Czasami lepiej iść do specjalisty i mieć pewność, że wszystko będzie ok niż ryzykować mikro urazy szkliwa.

169

Odp: wybielanie zębów

No ja też bym uważała z tymi wszystkimi domowymi sposobami. Zęby to ważna część naszego organizmu i lepiej z nią ostrożnie.

170

Odp: wybielanie zębów

Ja też domowych sposobów bym nie próbowała. Ja zaczełąm używać iWhite, choć też się bałam, ale miał dobre opnie i faktycznie się sprawdza i pod kątem wybielania i bezpieczeństwa dla zębów smile

171

Odp: wybielanie zębów

Delikatne szczotkowanie nie uszkodzi zębów, przecież soda nie jest żrąca... Bardziej szkodliwe bywają ścierne dodatki w pastach.

172

Odp: wybielanie zębów

A jak oceniacie różne techniki wybielania zębów?
Jest taka procedura z żelem, który kładzie się na zęby i traktuje jakąś lampą. Takie coś raczej nie zedrze nikomu szkliwa, czy się mylę?
Jest też metoda tak zwana nakładkowa, która też polega na nanoszeniu czegoś na zęby. Nie wiem, nie znam się za bardzo, a jakbym chciał iść na taki zabieg (przydałby się - dwie kawy dziennie minimum robią swoje...), tobym chciał wiedzieć, jakie jest ryzyko.
W Krakowie znalazłem miejsce: , wygląda porządnie, ale też nie wiem na pewno, bo nie znam nikogo, kto by tam się leczył czy robił jakieś zabiegi estetyczne - ktoś ma może doświadczenia?

Ja stosuje nakładki iWhite - stosuje się je w domu, bez żadnych lamp itd. Każda nakładka gotowa do założenia. Efekty można zaobserwować szybko po rozpoczęciu stosowania smile

173

Odp: wybielanie zębów

Zdecydowanie polecam iWhite jeśli chodzi o wybielanie poza gabinetami smile Efekty są mega

174

Odp: wybielanie zębów

domowymi sposobami można jasne choć czasem są one nie skuteczne albo efekty są wręcz niebezpieczne bo niszczą szkliwo jak ktoś przesadzi. Bezbolesne i bardzo dobre efekty dają zabiegi w gabinecie i poza tym są bezpieczne dla szkliwa. Poznanianki mają się dobrze bo mają u siebie studio wybielania zębów "Piękny Uśmiech" w Poznaniu, gdzie zrobią bardzo tanie i skuteczne wybielanie. W każdym mieście pewnie takie miejsca są i można sobie to zrobić profesjonalnie. Procedura wybielania polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu i naświetlaniu tak przygotowanych zębów specjalną lampą (3x15min). Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny dla szkliwa. Szczegóły na

175

Odp: wybielanie zębów

Ja jestem zwolenniczką wybielania w gabinecie. Efekty mega i utrzymują się długo. W Krakowie gabinet  bardzo fajnie działa w tym temacie. Naprawdę warto. Białe ząbki to nasza wizytówka.