1

Temat: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Potrzebuje znaleźć jakiś tani i solidny zakład pogrzebowy w Warszawie (najchętniej z okolic Bródno/Praga).
Pogrzeb na cmentarzu bródnowskim, bez cyrków - prosta trumna, msza, przewiezienie zwłok z szpitala itp. tak żeby zmieścić się w koszcie refundacji z ZUS.
Miejsce już jest wykupione, murowane zajęte są dwa z 4 miejsc ..

Bo opinii o zakładach jak na lekarstwo a reklam a reklam..

2

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Najlepiej podzwonić i popytać, jakie mają opcje do tej kwoty z ZUS-u, ale  niektóre wprost się reklamują, że załatwiają pogrzeb już za taką cenę...

3

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Najlepiej jest się po prostu zapytac. Jeśli jest to prosta trumna oraz nie zależy Wam na drogich pomnikach oraz nie macie żadnych konkretnych wymagań to wydaje mi sie,że powinniście się zamknąc w tych pieniadzach. Ja jakiś czas temu miałam pogrzeb w rodzinie.
Mają tam obecnie dobre ceny oraz pomogli w załatwieniach wszystkich formalności . Maja obecnie kilka swoich salonów w Warszawie ( na stronie masz kontakt do poszczególnych).

4

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Na Pradze jedyny dobry zakład pogrzebowy, który mieści się niedaleko cmentarza Bródnowskiego. Dla mnie to był najlepszy wybór, solidna usługa w rozsądnej cenie, świadcząca obsługę w ramach zasiłku ZUS/KRUS. Dodatkowo pomogą Tobie przy wszystkich niezbędnych formalnościach. Dla mnie osobiście usługa ich była niezastąpiona, a  zatem  polecam jak nie chcesz przepłacać

5

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

A możecie polecić jakiś zakład pogrzebowy na Śląsku? Najlepiej taki, który też oferuje zrobienie wiązanek na pogrzeb. Też w sumie dobrze, jakby był na miejscu sklep z odzieżą żałobną. Z tego, co widzę to oferuje takie usługi . Znacie może?

6

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Wszędzie działa to podobnie,  czy w Krakowie, czy na Śląsku, o którym piszesz. Zawsze musisz dogadać się co do obsługi ceremonii, ceny i tak dalej.

7

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Jeśli na terenie Warszawy to mogę polecić zakład pogrzebowy . Działa on głównie w stolicy. Mysle, ze bez problemu dopasuja oferte do Twoich wymagan.

8

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Wybierz najbliższy, żeby nie trzeba było daleko jeździć...

9

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Wiem że pewnie nieaktualne, ale ludzie będą mieli na przyszłość ...
To sprawdzony zakład pogrzebowy w Warszawie.
A o aktualne warunki to musicie się już dowiadywać bezpośrednio u nich.

10

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Słyszałam bardzo wiele dobrych opinii o nich gdyby komuś było potrzebne. Sąsiadka korzystała z ich usługi i mówiła, że profesjonalnie zajęli się całą organizacją pogrzebu.

11

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Trudny temat, ale w chwili śmierci to zazwyczaj ludzie nad tym się głębiej nie zastanawiają tylko lecą do pierwszego lepszego. Sama to niestety przechodziłam nie raz.

12

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Organizacja pogrzebu to straszne nerwy i smutek, dlatego najlepiej komuś to zostawić... Widziałam, że ktoś polecał zakład  - u nas też bardzo pomogli ze wszystkim. Zajęli się formalnościami, pomogli wybrać trumnę, wieńce, ustalić szczegóły ceremonii. Cena wcale nie jest duża, jak się samemu załatwia, to można się naciąć na jakieś niespodziewane koszty. A tutaj jednak od razu się wie, ile to wszystko będzie kosztować.

13

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Mi się wydaje, że to właściwie wszystko jedno...

14

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

teraz tyle jest tych zakładów, że nie ma problemu z wyborem.

15

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Faktycznie zakładów pogrzebowych jest bardzo dużo i z tego co się orientuje ich oferta jest bardzo podobna a przynajmniej jeśli chodzi o cenę. Dużo gorzej wygląda sprawa z wiązankami pogrzebowymi, bo ciężko znalezc kwiaciarnie stacjonarną, która oferowałaby wiązankę w rozsądnej cenie. Poza tym dochodzi też kwestia tego, że możemy otrzymać całkiem inną wiązankę od tej, którą zamawialiśmy, bo większość a może i wszystkie kwiaciarnie stacjonarne nie mają stałego katalogu wiązanek. Ja sama nie tak dawno, bo niecałe 2 miesiące temu byłam na pogrzebie koleżanki z pracy i zamawiałam wiązankę , bo tu widzimy jak nasza wiązanka będzie faktycznie wyglądać i wysyłka kwiatów odbywa się bardzo szybko.

16

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Zakładów pogrzebowych jeśli chodzi o Warszawę jest naprawdę wiele i warto sobie porównać oferty chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że to odrobinę czasu trwa, u nas oni robili troszke bardziej skomplikowaną operacje bo najpierw trzeba było ciało wuja sprowadzić zza granicy.

17

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Jeszcze nie widziałam takiego namiotu na cmentarzu. ale cóż, ludzie coraz delikatniejsi i jak będzie padać to gotowi na pogrzeb nie przyjść wcale;)

18

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

W każdym mieście jest kilka do wyboru...

Ostatnio edytowany przez makalica87 (2017-04-28 14:24:18)

19

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

a mało to zakładów pogrzebowych?  Za każdym rogiem się jakiś czai.

20

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

To prawda. Ze znalezieniem nie ma problemu.

21

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Ja korzystałam przy pogrzebie babci z usług takiej firmy

22

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Wielu moich znajomych korzystało z firmy pogrzebowej. I faktycznie u nich można liczyć na profesjonalizm w wykonywanej pracy. Podchodzą do klienta z ogromnym szacunkiem, kulturą i empatią. Sprawnie i niedrogo.

23

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

W firmie pogrzebowej zwykle krótko się czeka na pochówek. Kremacja jest załatwiana bardzo szybko. Pracownicy firmy są profesjonalni i bardzo uprzejmi.

24

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

To spoko, bo nie będę musiała dużo wcześniej uprzedzać o zamiarze odejścia z tego świata:D

25

Odp: Zakład pogrzebowy - jaki wybrać?

Osobiście korzystałam z usług takiego zakładu i było naprawdę w porządku