1

Temat: Laser na naczynka w Warszawie

Witam!
Słyszałam, że to skuteczny zabieg w przypadku rozszerzonych naczyniek i
naczyniaków. Czy któraś z Was może podzielić się doświadczeniami po tym
zabiegu? Jak wyglądała skóra zaraz po, czy mozna było "pokazać się ludziom"?

2

Odp: Laser na naczynka w Warszawie

Ja usuwałam pajączki na twarzy bo miałam ich sporo i nawet makijaż nie był w stanie ich zakryć. Chodziłam na laser na Grzybowską: -  do Laser Care. Sam zabieg nie bolał chociaz przyznam, ze nie był rownież tak przyjemny bo czulam takie nieprzyjemne prądy ale dało się wytrzymać. Po samym zabiegu miałam duży rumień , który minąl po ok 2 dniach. Za to efekty super . Nie dawały ich żadne kremy, żadne peelingi i polecane środki.

Dodam,że efekt pojawia sie  z czasem bo skóra musi się odpowiednio po całym zabiegu zregenerować.

3

Odp: Laser na naczynka w Warszawie

Laser ma bardzo szerokie spektrum zastosowan, chociazby najsławniejsza laserowa depilacja wink ja korzystałam z laseru na przebarwienia w klinice miracki, miałam troche problemów na twarzy i na dekolcie, porobiły mi się plamy od leków, jakoś po trzech zabiegach już nie było śladu szczęśliwie. ale zastanawiam się właśnie nad naczynkami, mam kilka pootwieranych koło nosa, muszę się dowiedzieć, czy można to u nich też zrobić, bo z poprzednich zabiegów byłam zadowolona

4

Odp: Laser na naczynka w Warszawie

Działa też dobrze na trądzik i blizny po nim.

5

Odp: Laser na naczynka w Warszawie

Leczyłam w Warszawie pajączki na nogach w tej klinice miałam wykonywane zabiegi skleroterapii. Prowadził mnie doktor Paweł Nitkowski. Na twarz laser ok, ale na nogi tylko skleroterapia, jestem jakiś czas po zabiegu i nawet duże bardzo nieestetyczne pajączki zniknęły. I mam pewność, że w ostrzykiwanym miejscu już nowe nie wyjdą.

6

Odp: Laser na naczynka w Warszawie

Nie jestem pewna czy  z CM Zdrowie nie wykonuje również takich zabiegów.

7

Odp: Laser na naczynka w Warszawie

ja przed wieloma zabiegami muszę używać maści znieczulającejbo tak mnie bolą. Chyba laser najbardziej daje mi w kość. Ale efekt potem jest tego warty. Czego się nie robi dla urody:)

8

Odp: Laser na naczynka w Warszawie

Jeśli chodzi o jakiekolwiek zabiegi medycyny estetycznej to zdecydowanie je polecam. Ja akurat chodzę na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, ale mamw planie tez zabiegi laserowe.

9

Odp: Laser na naczynka w Warszawie

Laser działa, ale niestety nie zapobiega tworzeniu się nowych widocznych naczynek.. A czy jest jakiś zabieg, który im zapobiegnie po usunięciu ...?

10

Odp: Laser na naczynka w Warszawie

Tu trzeba wzmacniać naczynka , pomaga np. rutyna