126

Odp: Nerwica

Nerwica to przekleństwo, niestety często doprowadza nas do niej otoczenie, np. nerwowa atmosfera w domu, którą dziecko chłonie jak gąbka. Na co dzień da się z nią żyć, ale czasem są takie napady, że bez pomocy specjalisty np.z   , naprawdę ciężko jest funkcjonować. Wszystko potrafi wywołać nienaturalnie duży stres okropność hmm A najgorsze, że to wszystko siedzi w naszej głowie.

127

Odp: Nerwica

Oj tak wsparcie psychiatry może być nieocenione w tym przypadku...Ja mogę polecić take psychiatra Warszawa, są to osoby z placówki PROSEN-

128

Odp: Nerwica

Szukajmy wyciszenia w aktywności fizycznej. Moim zdaniem bardzo wyciszająca będzie joga. Wysiłek fizyczny powoduje produkcję hormonu szczęścia. Niestety nie każdy potrafi sam sobie poradzić z własnym stresem. Wówczas trzeba pomyśleć o zwrócenie się do specjalisty  po pomoc. Nie ma się co wstydzić dużo ludzi korzysta z takiej pomocy, a nasze zdrowie jest najważniejsze.

129

Odp: Nerwica

a co powiecie na magnetoterapię? tutaj czytałam o niej wiele dobrego. tą metodą są także leczeni pacjenci w szpitalach, ale podobno jest juz możliwość stosowania jej w domach

130

Odp: Nerwica

Aza ma rację, bardzo mocno pomaga aktywność fizyczna, jest to lekarstwo nie wiele dolegliwości. Jednak czasem nie wystarcza...

131

Odp: Nerwica

Trzeba koniecznie znaleźć sobie jakieś zajęcie które pozwoli na zrelaksowanie i nabranie dystansu do wielu rzeczy. Inaczej może się to w negatywny sposób odbić na naszym zdrowiu. Ja sama muszę się regularnie badać, po tym jak z nerwów zasłabłam i skarżyłam się na bóle w klatce piersiowej.

132

Odp: Nerwica

[quote=DIDI8d]Nerwica to przekleństwo, niestety często doprowadza nas do niej otoczenie, np. nerwowa atmosfera w domu (...)[/quote]
Zauważyłam, że odkąd udało mi się wypracować dystans do klimatów domowych, moja nerwica prawie nie daje znaku. Nie wiem jak długo tak będzie, ale to naprawdę pomaga.

133

Odp: Nerwica

Najlepiej jest robić swoje, nie oglądając się na innych...

134

Odp: Nerwica

Z tego co wiem olejki cbd są często stosowane w wielu przypadkach w medycynie. Może warto się tematem zainteresować. Przy nerwicach na pewno ważny jest relaks, uspokojenie emocji czy masaż.  Także można je wykorzystać.  Warto też pracować z psychologiem i radzić sobie ze stresem codziennym.

135

Odp: Nerwica

Ja doczytałam także, że magnetoterapia pozytywnie działa na układ nerwowy  . Może tutaj jest rozwiązanie? Warto wypróbować, to naturalne metoda, bez farmakologicznej ingerencji

136

Odp: Nerwica

Nerwica może mieć różne podłoże. U mnie to był lęk przez wystąpieniami publicznymi, które były niejako wpisane w mój zawód. Nauczyłam się nad tym panować, dla chętnych link z kilkoma poradami  Ale droga do polepszenia była długa i wyboista za to skutki okazały się być trwałe.

137

Odp: Nerwica

myślę że najlepiej zacząć od psychologa

138

Odp: Nerwica

Tutaj są namiary na świetnych psychiatrów. Taka pomoc z pewnością będzie nieoceniona. Można się do nich umówić telefonicznie oraz online poprzez kalendarz na stronie. Warto się wybrać na taką wizytę.

139

Odp: Nerwica

Mi pomógł psychiatra na medivio.pl serwis do konsultacji z lekarzami online. Ciężko mi było iśc do przychodni po pomoc, ale koleżanka poleciła mi ten serwis i dzięki niemu i pomocy lekarza wyszłam z tego także tobie też polecam

140

Odp: Nerwica

Od baaardzo dawna cierpię na nerwicę hipochondryczną . Raz jest lepiej, raz nie mogę przespać nocy bo myślę o raku. Niestety nie zliczę chorób, które u siebie diagnozowałam. Chodzę do psychologa, typowej terapii farmakologicznej nie chciałam. Od jakiegoś czasu biorę nervomix, często w tej wersji na spokojny sen i naprawdę mi pomaga. Z nerwicą można żyć, muzyka odpręża.

141

Odp: Nerwica

U mnie nerwica przyszła nagle. Przy pierwszym napadzie myślałam że umieram. Po wezwaniu pogotowia psychicznie czułam się jeszcze gorzej, bo okazało się że to nic takiego i że tabletka na uspokojenie pomoże. Nerwice diagnozowałam stosunkowo długo. Po 2 latach męczarni i ciągłych napadów wysokiego pulsu postanowiłam coś z tym zrobić.  Po psychoterapii, której się poddałam tutaj   jest znacznie lepiej. Już nie miewam tak często napadów i można powiedzieć że odetchnęłam, nauczyłam się znowu sama wychodzić z domu bez strachu że coś mi się stanie i nie będzie nikogo z bliskich w pobliżu.

142

Odp: Nerwica

System nerwowy można wzmocnić stosując olejek konopny Pomaga też przy zaburzeniach  snu.

143

Odp: Nerwica

Straszna choroba sad Niestety bez pomocy specjalisty raczej nie ma większych szans na jej wyleczenie.

144

Odp: Nerwica

Przede wszystkim trzeba odciąć się od źródeł stresu, od toksycznych ludzi. Niestety ale większość problemów bierze się z tego, że nie umiemy 'posprzątać" w swoim życiu...

145

Odp: Nerwica

Medytacja jest lepsza, dobrze wycisza.