1

Temat: nadciśnienie tętnicze a ciąża

Mam świadomość, że nadciśnienie tętnicze i tachykardia to bardzo poważne problemy, zwłaszcza u kobiet, które starają się o dziecko. Co należy zrobić, jakie badania wykonać, by być spokojnym o pomyślne przejście przez etap ciąży? Macie dziewczyny podobne doświadczenia?

2

Odp: nadciśnienie tętnicze a ciąża

Najpierw trzeba iść do lekarza, bo może się skończyć na przyjmowaniu leków obniżających ciśnienie i nie trzeba będzie innych badań...

3

Odp: nadciśnienie tętnicze a ciąża

Dokładnie najlepiej jest to skonsultować z lekarzem prowadzącym. Ja mam bardzo niskie ciśnienie i jak powiedziałam to mojemu ginekologowi to powiedział że z tym sobie damy radę smile

4

Odp: nadciśnienie tętnicze a ciąża

Lekarz prowadzący ciążę powinien się tym zająć.

5

Odp: nadciśnienie tętnicze a ciąża

Wiem, że Żywa Woda reguluje ciśnienie , jest to metoda naturalna metoda więc myślę, że w ciązy też można z tego korzystać. Dla pewności lepiej rzecz jasna się tego dowiedzieć, ale moim zdaniem nie powinno być problemów

6

Odp: nadciśnienie tętnicze a ciąża

Jeśli lekarz pozwoli, można brać leki obniżające ciśnienie.

7

Odp: nadciśnienie tętnicze a ciąża

Dokładnie. Lekarz musi przepisać leki na obniżenie ciśnienia. Samodzielnie nie można ich brać.  Sporo kobiet w ciąży  ma ten problem. Ja miałam problemy z bardzo niskim ciśnieniem.

8

Odp: nadciśnienie tętnicze a ciąża

Zarówno nadciśnienie jak i ciąża może być przyczyną powstania później hemoroidów, zwróć uwagę czy nie masz jakichś dolegliwości w tych sprawach. Jakby co polecam leki bez recepty, bierze się zwykle 3 razy dziennie.

9

Odp: nadciśnienie tętnicze a ciąża

W ciąży leki i suplementy przyjmuje się tylko po konsultacji z lekarzem!

10

Odp: nadciśnienie tętnicze a ciąża

Jeśli wiadomo od dawna, co brać to nie trzeba za każdym razem pytać lekarza, chyba że ciężarna nagle poczuje się gorzej...

11

Odp: nadciśnienie tętnicze a ciąża

Po prostu trzeba dbać o linię, otyłe kobiety zawsze gorzej znoszą ciążę.