1

Temat: Leki w dobrej cenie

Cześć smile Czy znacie jakąś tanią aptekę, może być internetowa, w której są sprawdzone i niedrogie leki czy suplementy? Które leki mają mało skutków ubocznych?

2

Odp: Leki w dobrej cenie

Apteki sieciowe są znane z niskich cen. Oczywiście  ceny są różne w różnych aptekach, czasem jeden lek jest tańszy, inny droższy, a jak realizujesz receptę to wszystko trzeba kupić w jednym miejscu...

3

Odp: Leki w dobrej cenie

Ja lubię bardzo sieć aptek - mają tanio, ale nie wiem czy internetowo też można zamawiać.

4

Odp: Leki w dobrej cenie

Ja najbliżej mam fajną aptekę  i wcale nie jest tam aż tak drogo, w końcu nie codziennie kupuje się leki..

5

Odp: Leki w dobrej cenie

Też korzystam z najbliższej. Niektóre rzeczy maja drożej, ale zdarzają się fajne okazje. No i kompletują zamówienie, a ja je tylko odbieram z wybranej apteki. Dostawa do punktu gratis (zamówienie za minimum 20 zł).
]

6

Odp: Leki w dobrej cenie

Ja mam obok  i też nie mają jakichś wygórowanych cen

7

Odp: Leki w dobrej cenie

U mnie właśnie jest tego typu problem, że mieszkam na totalnej wsi i do najbliższej apteki mam kilka kilometrów, nie zawsze mam auto żeby podjechać, bo mąż zabiera do pracy, dlatego raczej chodzi o taką aptekę, co przesyła kurierem paczki do domu...

8

Odp: Leki w dobrej cenie

większość aptek internetowych ma bardzo dobre ceny... warto szukać promocji smile najtaniej można dostać leki bez recepty  o kilkanaście złotych taniej niż w aptekach stacjonarnych. Można w ten sposób naprawdę wiele zaoszczędzić.

9

Odp: Leki w dobrej cenie

Wiadomo, jak się kupuje jedną rzecz i płaci za przesyłkę to zawsze wyjdzie drożej niż w stacjonarnej. Ale można od razu kupić jakieś witaminki, bo jesień się zbliża, albo kosmetyki.

10

Odp: Leki w dobrej cenie

Zaraz posprawdzam te wasze tanie apteki wink

11

Odp: Leki w dobrej cenie

Sprawdziłam - faktycznie sporo tańsze od stacjonarnych te internetowe apteki. Tylko różnie bywa z dostępnością asortymentu...

12

Odp: Leki w dobrej cenie

Bardzo bogatą ofertę środków przeznaczonych do skóry z AZS można znaleźć w aptece. Co więcej możemy tam również nabyć suplementy,  czy też całe mnóstwo innego rodzaju produktów zdrowotnych, a nawet leków na receptę.

13

Odp: Leki w dobrej cenie

Już wiem, właśnie  zamówiłam i faktycznie wybór spory, a ceny niskie. Dzięki smile

14

Odp: Leki w dobrej cenie

Mi się ostatnio zdarza kupować częściej w aptekach internetowych, często zamawiam też przez internet a odbieram osobiście już gotową paczkę, przynajmniej nikt w kolejce nie wie co mi dolega big_smile

15

Odp: Leki w dobrej cenie

Ja też od jakiegoś czasu korzystam z apteki internetowej. Najwięcej kupuje tam dermokosmetyków dla siebie i dzieci. Ceny często w porównaniu z innymi aptekami są atrakcyjniejsze.

16

Odp: Leki w dobrej cenie

może do końca to nie jest apteka ale jakby ktoś szukał dobrego i taniego sklepu medycznego z kompleksowym zaopatrzeniem to polecam ich: firma z długoletnim doświadczeniem a do tego posiadają siedzibę stacjonarną gdzie świadczą różne usługi doradcze odnosnie sprzedawanego sprzętu smile

17

Odp: Leki w dobrej cenie

Niższe ceny są w aptekach internetowych. Warto złożyć większe zamówienie, by załapać się na darmową przesyłkę. Ja zawsze kupuję większe, ekonomiczne opakowania środków przeciwbólowych i leków na przeziębienie - tych rzeczy u nas często w domu się używa i często się kończą

18

Odp: Leki w dobrej cenie

mi sie najtaniej udaje kupowac na allegro wink

19

Odp: Leki w dobrej cenie

Bardzo szybka realizacja zamówień wink

20

Odp: Leki w dobrej cenie

Warto zaglądać do aptek, które mają promocje na produkty o kończącej się dacie ważności. Ja tak kupuję suplementy, czasem nawet 30-40% taniej.

21

Odp: Leki w dobrej cenie

Nie kupuję środków o krótkiej dacie przydatność. Przy zakupie zwracam sprzedającemu uwagę, że lek ma mieć min. rok przydatności. Owszem, zapewne zużyje wcześniej, ale wolę jednak się zabezpieczyć przed wyrzuceniem leku

22

Odp: Leki w dobrej cenie

Ja często kupuje w sieci, to moim zdaniem najtańsza wersja kupowania leków czy suplementów. Ja raz kupilam w atrakcyjnej cenie lek do płukania jamy ustnej  . Często jest w domu jakiś problem z zapaleniem dziąseł, dlatego taki preparat jest i Nas bardzo ważny.

23

Odp: Leki w dobrej cenie

ja wszystkie leki bez recepty kupuje przez neta jest najtaniej I najszybciej,nie trzeba nigdzie chodzić ani oglądać dziwnego spojrzenia farmaceutki,bo dosyc czesto mam niestety problem z zaparciami zamawiam większą ilosc I problem z głowy a własciwie brzucha na dłuższy czas smile

24

Odp: Leki w dobrej cenie

Ostatnio zaopatrzyłam się we wszystko:)
Jestem zadowolona i będę miała na uwadze tę aptekę podczas kolejnych większych zakupów.

25

Odp: Leki w dobrej cenie

Ja zazwyczaj zamawiam w sieci i odbieram w punkcie aptecznym w okolicy.