26

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Oczywiście, że wszystko dla ludzi, mnie jedynie zniechęca do tego zabiegu efekt- kobiety wyglądają identycznie z tymi ustami. Czy warto tracić swoją indywidualność?

27

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Podziwiam osoby, które się na to decydują. smile

28

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Gdybym miała małe usta to na pewno bym się zdecydowała na modelowanie kwasem hialuronowym. nie widzę w nim nic niebezpiecznego. Na pewno każde usta po takim zabiegu nie wyglądają tak samo. Można je wymodelować zgodnie z oczekiwaniami.

29

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

witajcie

30

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

To ja może Ci podpowiem. Sama miałam bardzo długo dylemat czy w ogóle iśc na zabieg powiększania ust a jeśli iść to do kogo. Przede wszystkim strasznie bałam się że zrobią mi "kaczy dziób". |strasznie się tego obawiałam bo nie chciałam wyglądać jak napompowana. Zwłaszcza że to był mój pierwszy raz. W końcu stwierdziłam że się skuszę. Lekarkę poleciła mi znajoma internistka - do której miałam zaufanie. Pomyślałam, że jak lekarz poleca lekarza to coś w tym musi być. Szczerze bez ściemniania i reklamowania to była bardzo dobra decyzja. Efekt super - usta delikatnie powiększone bez takiego dzióbka. A pani doktor taka widać ostrożna, woli mniej dać i dostrzyknąć później niż na odwrót. Robiłam usta u niej już dwa razy i za każdym razem jest wszystko w porządku. Wiem ile może to kosztować stresu bo to jednak nasza buzia dlatego lepiej się dobrze zastanowić żeby później nie żałować. Ja polecam serio.

31

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Chciałabym powiększyć usta ale najpierw kupię maść znieczulającą. Bo nie wyobrażam sobie kucia.  Boję sie igieł i bólu. Muszę się znieczulić.

32

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Kiedyś myślałam o takim zabiegu, myślę że może kiedyś go wykonam, ale delikatnie.

33

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja bym się nie zdecydowała na taki zabieg.

34

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja korzystałam z tego zabiegu i nie żałuję. Mam 31 lat big_smile  Wiek tak naprawdę nie ma znaczenia, a to że wypełniłam usta nie oznacza, że wyglądam jak barbie, bo nie taki miał być efekt. Osiągnęłam co chciałam, usta są naturalne, ale bardziej kształtne, jędrne i pozbyłam się asymetrii na górnej wardze z jednej strony. No i kwas hialuronowy to nie implanty przecież, więc nie ma co się bać. Jednak najważniejsza sprawa to wybrać się do profesjonalisty . Poczytaj sobie też na czym polega ten zabieg. Naprawdę trzeba zwracać uwagę gdzie takie zabiegi wykonywać, bo można później żałować. Pozdrawiam i powodzenia smile

35

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Niekoniecznie, niektóre dziewczyny (jak ja) mają usta ultrawąskie i to jest dla nich zrodlo kompleksu i dlaczego by cos z tym nie zrobic? dobry specjalista= subtelny efekt.

36

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Tak, jak dziewczyny piszecie, przy wąskich ustach, które mogą być źródłem poważnych kompleksów może warto spróbować zabiegu powiększenia ust. Ja polecałabym na początku spróbować może mniej inwazyjnych metod. Ericson Laboratoire ma taką pomadkę hialuronową, może to byłby dobry start. Nie zaczynać od najbardziej intensywnych działań, tylko małymi krokami, może już to będzie pomocne.

37

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Dziewczyny a co sądzicie o powiększaniu ust kwasem hialuronowym ? Zastanawiam się czy to boli i na ile ten efekt jest trwały ? I na ile przed ważną imprezą trzeba go zrobić? Czy już na drugi dzień będzie ok?

38

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Nie wygląda to zbyt dobrze u wielu pań. Moje zdanie jest takie, że lepiej zrobić sobie kontur i wypełnienie. W ten sposób można sobie optycznie powiększyć usta, bez kwasu. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie.

39

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Dziewczyny , ja wiem że teraz taka moda na to, ale naprawdę obstrzykane usta wyglądają identycznie i to nie jest fajny efekt.
Koleżanka miała robione u najlepszego lekarza znanego z tv- ona jest zachwycona, dla mnie i wielu straciła urok i od razu rzuca się w oczy że ma inne usta. Każdy kto ją znał przy rozmowie mówi" o usrs masz sztuczne, zrobione itp". Nie wierzycie włączcie sobie chyba na mtv lub którymś muzycznym worshow shore, ex na plaży - niemal kazda dziewczyna ma zrobione usta i same obejrzcie.
Poza tym- moda na naturalność kwitnie.

40

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Jeśli się zna osobę przez zabiegiem to pewnie, że zauważy się różnicę po wypełnieniu ust, ale nie zgodzę się z tym, że każde wyglądają tak samo i do tego sztucznie. Można je lekko powiększyć, wymodelować, tak ze smakiem. Znam 2 Panie po zabiegach wypełniania kwasem hialuronowym i naprawdę ich usta wyglądają bardzo naturalnie. Ale o wiele lepiej niż przed zabiegami. Może duże znaczenie ma właśnie wybór miejsca i lekarza który taki zabieg zrobi.

41

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Jeszcze w kwestii kwasu hialuronowego sporo ciekawych informacji znajdziecie w sieci

42

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

a czy to koniecznie jest takie potrzebne?? według mnie  naturalne usta wyglądają o niebo lepiej  niż takie sztuczne . i na dodatek tyle kasy wydać na kwas;//

43

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

[quote=Shreka444]a czy to koniecznie jest takie potrzebne?? według mnie  naturalne usta wyglądają o niebo lepiej  niż takie sztuczne . i na dodatek tyle kasy wydać na kwas;//[/quote]
Ojj tam, jeżeli ktoś ma się poczuć psychicznie lepiej, to chyba nie ma w tym niczego złego?

44

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Pewnie, że tak. Tym bardziej, że zabieg wykonany w profesjonalnym gabinecie  jest bezpieczny i skuteczny. Taka mała ingerencja w ciało może dać spektakularny efekt i znacząco poprawić samopoczucie.

45

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Powiększone usta wcale nie muszą wyglądać sztucznie. To już jest raczej kwestia umiejętności osoby, która ten zabieg wykonuje. Dobrze wykonany podkreśli kształt ust, delikatnie je wypełni. Można też podnieść opadające kąciki, poprawić kontur. W Krakowie taki zabieg można przeprowadzić w tym gabinecie

46

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Zgadzam się, wystarczy spojrzeć jak ładnie i naturalnie wygląda Lip Lift. Tu są fajne zdjęcia efektów na instagramie jednej laski  a robiła to u nas w Polsce w Dr Osuch Clinic. smile Moim zdaniem wygląda ślicznie... <3

47

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja również byłam przeciw powiększaniu ust aż trafiłam [całkiem przypadkiem zresztą - poszukując dobrego chirurga naczyniowego] na stronę  i zobaczyłam zdjęcia przed i po. To jest wg. mnie idealny przykład NATURALNIE powiększonych ust. Jestem jeszcze przed zabiegiem ale jak tylko będę po - wyślę zdjęcia!

48

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

a_grestowa, wygląda świetnie, masz gdzieś zdjęcia innych efektów? Jakiś link do strony czy fb? Ja za 4 miesiące ściagam aparat i wtedy chcę coś zrobić z moją wąską górną wargą.

49

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja powiększam za 3 tygodnie i uważam, że to dobry krok, bo niestety od wielu lat kompleks mnie dobijał.

50

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Jak ktoś powiększa sobie delikatnie, to wszystko ok, szczególnie jak ma potem poczuć się lepiej. Najgorzej, jak to się staje obsesją i dokłada i dokłada i dokłada i potem jest glonojadem.